Skocz do zawartości

Polscy youtuberzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na marginesie nowe informacje w sprawie.

Jedna z osób wystosowała prywatny akt oskarżenia na jak to określiła zniesławienie.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marcin-dubiel-oskarza-sylwester-wardega-zarzuty-stuu-pedofilia

Cytat

- Ten materiał to czysta manipulacja, czego dowodzi 13-stronicowy akt oskarżenia. Nadinterpretacja faktów w materiale Wardęgi oraz wyciąganie daleko idących wniosków jest dla mnie krzywdzące i bolesne. Będę walczył o swoje dobre imię i ukaranie osoby pomawiającej - zapowiedział Dubiel.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Upublicznienie materiałów da czas tym zwyrolom przygotować linię obrony. 

To bez znaczenia. Wszystkie media społecznościowe są archiwizowane i Policja już w nich grzebie. Usunięcie wiadomości czy całego konta kompletnie nic nie daje, bo w rzeczywistości nic nie jest usunięte, tylko oni o tym nie wiedzą 😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie jest już bezpośredni składnik "Pandora Gate", ale również jest szokujące, biorąc pod uwagę, za jakiego moralizatora się Gargamel kreował. Przecież póki on nagrywał swoje filmy, to był uznawany za wyrocznię, szczególnie wśród młodszej widowni. Mi akurat jego styl tworzenia filmów, czyli cięcia co 2 zdania i przestery, nigdy się nie podobał. A teraz wyszło, że to kolejny dwulicowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kirk napisał(a):

Mi akurat jego styl tworzenia filmów, czyli cięcia co 2 zdania i przestery, nigdy się nie podobał.

W moim przypadku wręcz przeciwnie, mi te tzw. "przestery" się bardzo podobały i podobają nadal, prawie każdy materiał "Gargamela" jest nowatorski i oryginalny w swym rodzaju.

 

Tymczasem kolejny youtuber (niejaki "Vertez") zamieszany w aferę z polskimi youtuberami:

https://www.google.com/amp/s/www.pudelek.pl/vertez-zamieszany-w-glosna-afere-jesli-chodzi-o-obrzydliwosc-numer-jeden-to-on-dopiero-potem-stuu-kim-jest-youtuber-6948874786908800a%3famp=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darek z Ozimka napisał(a):

prawie każdy materiał "Gargamela" jest nowatorski i oryginalny w swym rodzaju.

Wydaje mi się, że nowatorskość nie polega na tym, że się nie potrafi nagrać płynnej wypowiedzi bez cięcia i trzeba cały film oglądać z myszką na pasku głośności, żeby nie ogłuchnąć. Poza tym w świetle tego, co się ukazało, to większość tych materiałów traci na znaczeniu, bo jaką wiarygodność ma ktoś, kto robi to samo, za co potępia publicznie innych? Tu jest właśnie cały zgrzyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się oburzają i słusznie tym co wypływa, jednak należy przyznać rację dziennikarzom, że jakoś nikt się nie zająknął nad skandalicznymi słowami

https://tvn24.pl/polska/skandaliczne-wypowiedzi-korwin-mikkego-daja-przestepcom-przyzwolenie-zeby-dzialali-7379283

Cytat

"Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?"

 

Pytanie jak młodzi mogą podchodzić do pewnych spraw odpowoeszialnie, skoro jest przyzwolenie na tego typu skandaliczne wypowiedzi, bądź co bądź lidera określonego ugrupowania. 

W dalszej części artykułu są inne równie skandaliczne wypowiedzi, nawet o nie uznawaniu za karalne obcowanie płciowe z 8 latką jeśli ta ma już miesiączkę. 

To co czytam o tych młodych "idolach" nastolatek jest równie szokujące.

Ale nie może być że z jednej strony słyszę wniosłe hasło o ochronie nieletnich, a z drugiej pewne teksty pozostają bez potępienia w przestrzeni publicznej. Bardzo dobrze że sprawa wyszła i że zajmują się ttm odpowiednie organy państwa, jednak oczekiwałbym zdecydowanych działań także jeśli ktoś wypowiada takie głupoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie wypowiedzi Pana Janusza w sprawie youtuberów

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/inne/janusz-korwin-mikke-zszokowal-ws-pandoragate-bronie-praw-kobiet/fvr1yyj

Cytat

"[...] Dowiedziałem się o aferze youtuberów i żebyśmy to jasno powiedzieli: ja stoję na stanowisku obrony praw kobiet, że to dziewczyna, jej matka powinny decydować czy dziewczyna jest dojrzała, czy nie, a nie grono jakichś zaślinionych staruchów w Sejmie. [...] Normalny mężczyzna nie planuje seksu, normalny mężczyzna rozmawia z dziewczyną, chce ją lepiej poznać i czasami się myli. A co do tych youtuberów, to powiedzmy sobie jasno, prawica uznaje zasadę "twarde prawo, ale prawo". W Polsce jest takie prawo, jakie jest no i w tej sprawie mam nadzieję, że wypowie się sąd, a nie ta pani, ja, czy cały internet w głosowaniu powszechnym. Od tego mamy sądy [...]" — skomentował polityk Konfederacji.

 

Im dalej w tym temacie, tym ciekawiej. Młodzi czytajcie i przecierajcie oczy ze zdumienia.

https://www.donald.pl/artykuly/jKGQDT8s/korwin-komentuje-pandoragate-ustawowy-wiek-zgody-jest-obrzydliwy-normalny-mezczyzna-czasem-sie-myli

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w piątek w RMF FM Robert Mazurek rozmawiał z Człowiekiem Wargą (czyli Maciejem Dąbrowskim, autorem kanału „Z Dvpy') jednak po pewnym wycieku sprzed 9 lat (który to wypuścił użytkownik JackStrong na platformie X a który to pochodzi z kanału Ravgora na platformie Youtube) stacja zaczęła usuwać wywiad z swoich stron a sam prowadzący przeprosił za niego choć on sam w sobie nie był zły. Na Youtube przewidziano ten krok i zapisali wywiad przed skasowaniem go przez stację:

Pełna chronologia wydarzeń jest przedstawiona w opisie filmu. Dodatkowo na swoim kanale Youtube „Człowiek Warga" opublikował swój  statement pt. „Źle się zestarzało" do całej sytuacji który to jest przeprosinami za wszystko co stało się po jego stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pora na Marcina Dubiela i Michała "Boxdela" Barona i sprawa z "Pandora Gate" będzie zakończona.

 

Tymczasem w Szczecinie i Warszawie są wzywani kolejni świadkowie:

 https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pandora-gate-przeszukania-w-warszawie-i-szczecinie-wzywani-k,nId,7081042

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...