Skocz do zawartości

NOVA Greece i NOVA Cyprus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza sportową - na kanałach SuperSport leci sporo futbolu, ale i nie tylko tego - są i inne dyscypliny ;)

 

Wada to koszmarna jakość przekazu (nawet gorzej niż w CP u nas), ale zresztą nie ma się co dziwić - jest na satelicie Hot Bird taki grecki kanał Hellas HDTV - tak wygląda HDTV w Grecji właśnie :lol: 480x576 (dobrze, że nie 352x288 :lol: )

 

Żartuję oczywiście, ale jakość mają naprawdę nędzną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Oglądałem sobie kanał Nova Promo. Według mnie marnie jest z filmami, sport to już co innego... :D Podobnie jak erotyka. Niezła też oferta naukowa. (porównuję to do naszych platform).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, oferta filmowa jest taka sobie, ale nie wiemy dokładnie, jaką jakość prezentują autorskie kanały Nova Cinema. Jest ich dokładnie trzy i zapewne są to kanały premium, czyli u nas HBO i Canal+ razem wzięte :|

Dla zainteresowanych: http://www.nova.gr/gr/part12.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Nova Cinema to taka mieszanka TV 1000, FilmBoxu i HBO. Niby jest to kanał z premierami filmowymi, ale więcej tam filmów, które nie są kasowymi hitami. Miałem okazję dwa lata temu oglądać przez dwie godziny FilmNet, w trakcie awarii Irdeto 2 na tp. Novy, zanim został przemianowany na Nova Cinema i trafiłem na proma pokazujące ramówkę, która nie specjalnie pokazywała, że mają być emitowane jakieś kasowe hity filmowe.

Jakość obrazu nienajgorsza, lecz kolory nie są intensywne - bardzo przypominające te z MTV Hits, Dance, Two.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Moglby mi ktos powiedziec jaki transponder przeskanowac by znalezc program nova super sports? Kanaly jakie posiadam w tym pakiecie to nova sports 1-7 , nova sports highlight, alter, private, i cinamxy. Zalezy mi na sportowych. JAkie transpondery przeskanowac by miec full pakiet . Z gory dzieki

Widzę że kolega znalazł kluczki Irdeto2 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...