Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CNN podpisało umowę z Lotusem i stanie się sponsorem tego teamu na kilka najbiższy lat. Ciekawe czy teraz na tym kanale będą jakieś programy czy reportaże typu: F1 od kuchni.

Ale pewnie można liczyć na szerszą obecność tych wyścigów na antenie CNN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze w tym sezonie kwalifikacje już za nami. Oto wyniki:

1. Sebastian Vettel (Niemcy/Red Bull-Renault) 1.54,101

2. Felipe Massa (Brazylia/Ferrari) 1.54,242

3. Fernando Alonso (Hiszpania/Ferrari) 1.54,608

4. Lewis Hamilton (W.Brytania/McLaren) 1.55,217

5. Nico Rosberg (Niemcy/Mercedes) 1.55,241

6. Mark Webber (Australia/Red Bull) 1.55,284

7. Michael Schumacher (Niemcy/Mercedes) 1.55,524

8. Jenson Button (W.Brytania/McLaren-Mercedes) 1.55,672

9. Robert Kubica (Polska/Renault) 1.55,885

10. Adrian Sutil (Niemcy/Force India-Mercedes) 1.56,309

11.Rubens Barrichello (Brazylia/Williams-Cosworth) 1.55,330

12. Vitantonio Liuzzi (Włochy/Force India-Mercedes) 1.55,653

13. Nico Hulkemberg (Niemcy/Williams-Cosworth) 1.55,857

14. Pedro de la Rosa (Hiszpania/Sauber-Ferrari) 1.56,237

15. Sebastien Buemi (Szwajcaria/Toro Rosso-Ferrari) 1.56,265

16. Kamui Kobayashi (Japonia/Sauber-Ferrari) 1.56,270

17. Witalij Pietrow (Rosja/Renault) 1.56,619

18. Jaime Alguersuari (Hiszpania/Toro Rosso-Ferrari)1.57,071

19. Timo Glock (Niemcy/Virgin-Cosworth) 1.59,728

20. Jarno Trulli (Włochy/Lotus-Cosworth) 1.59,852

21. Heikki Kovalainen (Finlandia/Lotus-Cosworth) 2.00,313

22. Lucas di Grassi (Brazylia/Virgin-Cosworth) 2.00,587

23. Bruno Senna (Brazylia/Hispania Racing-Cosworth) 2.03,240

24. Karun Chandhok (Indie/Hispania Racing-Cosworth) 2.04,904

 

Na końcowych lokatach nowe zespoły. Muszą się jeszcze dużo nauczyć by coś w tym sezonie zawojować. Kubica na swoim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic dziwnego, że odpadły w Q3, jak chyba Virgin składał bolid w czwartek. :D Dodam, że w T3 Trulli zgubił koło. :P A to, że Chandhok wystartował to ogromne szczęście. Jutro będzie ciekawe, może kilka nowych bolidów narobić zamieszania (czyt. żółte flagi :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że odpadły w Q3, jak chyba Virgin składał bolid w czwartek. :D Dodam, że w T3 Trulli zgubił koło. :P A to, że Chandhok wystartował to ogromne szczęście. Jutro będzie ciekawe, może kilka nowych bolidów narobić zamieszania (czyt. żółte flagi :D).

 

 

chyba w Q1 :P Panowie z HRT chyba pojadą kilka okrążeń i skończą wyścig bo nie mają podobno częsći zamiennych... przyjechali tylko do Bahrajnu po to aby móc wystartować w całym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jutro będzie ciekawie, może kilka nowych bolidów narobić zamieszania.

Żeby tylko kierowcy nie jechali za samochodem bezpieczeństwa tak z połowę okrążeń.

 

A to, że Chandhok wystartował to ogromne szczęście.

Jeśli się nie mylę, to ten kierowca nawet nie brał udziału w treningach, tylko od razu wystąpił w kwalifikacjach.

 

Jestem spokojny o wyniki Kubicy.

Tak na początek myślę, że 4 lub 5 miejsce byłoby całkiem dobre, tym bardziej, że pozwolono wymienić Kubicy poważnie startą oponę.

 

...przyjechali tylko do Bahrajnu po to aby móc wystartować w całym sezonie.

Dokładnie tak, bardziej testują niż startują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że Chandhok wystartował to ogromne szczęście.

Jeśli się nie mylę, to ten kierowca nawet nie brał udziału w treningach, tylko od razu wystąpił w kwalifikacjach.

 

To nawet trochę dziwna sprawa, bo komentator Polsatu mówił, że Chandhok nie powinien zostać dopuszczony do kwalifikacji, bo nie był na żadnym z treningów (przepisy mówią, że musiałby być na chociażby jednym), a jakoś jeździł w kwalifikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nic dziwnego, że odpadły w Q3, jak chyba Virgin składał bolid w czwartek. :D Dodam, że w T3 Trulli zgubił koło. :P A to, że Chandhok wystartował to ogromne szczęście. Jutro będzie ciekawe, może kilka nowych bolidów narobić zamieszania (czyt. żółte flagi :D).

chyba w Q1 :P Panowie z HRT chyba pojadą kilka okrążeń i skończą wyścig bo nie mają podobno częsći zamiennych... przyjechali tylko do Bahrajnu po to aby móc wystartować w całym sezonie.

 

No jasne, że w Q1. Nie wiem, czemu napisałem, że w Q3. No i wyszła bzdura - "odpadli w Q3" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wyścig podobał. Więcej manewrów wyprzedzania niż w 2009 roku. Mimo iż tor jest nudny to brak tankowania uatrakcyjnił wyścigi. Przynajmniej w Bahrainie. Szkoda mi Pietrova. W debiucie miał szanse na punkty. No i Vettela też szkoda.

Co do Kubicy. Pech ale team wygląda dobrze. Jest szansa walczyć na razie o 5 pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było więcej manewrów wyprzedzania? Na pewno bolidy szybszych ekip wyprzedzały słabiej przygotowane bolidy nowych ekip.Wyścig i tak moim zdaniem nie był porywający. Ciekawe było to że wszyscy jechali na jedną zmianę gum. Renault-mimo dużego pecha spisało się dobrze i na następnym GP będą punkty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wyścig i tak moim zdaniem nie był porywający.

 

Nie był porywający przynajmniej dla nas, ponieważ nie było w pierwszej dziesiątce Roberta Kubicy. Gdyby walczył o punktowane miejsce, emocji byłoby znacznie więcej. No cóż, zły początek, dobry koniec.

Mam nadzieję, że w następnych wyścigach spadnie trochę deszczu i na brak emocji, nikt nie będzie narzekał.

:wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie tylko ja stwierdziłem że wyścig był mało ciekawy.Wystarczy prześledzić wiadomości na necie o tym wyścigu. Ekipy już się zastanawiają jak uatrakcyjnić wyścigi.Najciekawszymi zdarzeniami na tym GP były właśnie między innymi wyprzedzania przez Roberta , a także pech Vettela. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...