Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z teamu Toyoty dochodzą sprzeczne sygnały.

Najpierw mówią o zatrudnieniu lepszych kierowców a potem jeden z szefów tej firmy mówi o radykalnym zmniejszeniu finansowania i zaangazowania w wyścigi F1.

To wszystko w ciągu zaledwie kilku dni.

A swoją drogą ciekawe czy ktos stanie się sponsorem głównym Renault. Bez tego ciężko będzie o dobre wyniki a po ostatniej aferze o sponsora bedzie dość trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdziły się moje wróżby że Robert zostanie w Sauberze. Ale to pewnie dlatego że inwestor jest niepewny i Sauber nie ma jeszcze zagwarantowanego miejsca w przyszłym sezonie. Potencjał, co widać po ostatnich wyścigach, ma. Czyli jutro potwierdzenie o 10

http://www.f1ultra.pl/index.php?option= ... Itemid=227

Fajnie byłoby gdyby Robert jeszcze w tym sezonie wystartował w Renault. Byłoby porównanie możliwości bolidów. A przy okazji i Klien mógłby sobie pojeździć w F1.

 

Podobno ostatnie GP ma być robione w HD. Może Polsat się szarpnie i zakupi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica został już oficjalnie kierowcą Renault. Polak zastąpi dwukrotnego mistrza świata Fernando Alonso. - Mam dużą motywację i optymizm, że razem będziemy na czele stawki w przyszłym roku i mam nadzieję, że powalczymy o mistrzostwo - powiedział Polak.

[..]

Renault w specjalnym oświadczeniu potwierdziło, że Robert Kubica w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy tej stajni.

:arrow:http://www.sport.pl/moto/1,64997,7119773,F1__Kubica_oficjalnie_w_Renault_.html

 

No nareszcie Robert wyrwał się niemcom :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą bolidu Renault jest oszczędność paliwa. Co z zakazem tankowania w przyszłym sezonie będzie jedną z kluczowych spraw.

Z opini fachowców wynika że Ferrari jest najbardziej paliwożerny.

Pamiętajmy że Kubica jest jednym z najwyższych i najciężych kierowców. Na szczęście waga bolidów została zwiększona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ostatnie GP ma być robione w HD. Może Polsat się szarpnie i zakupi? :D

RTL już szykuje się na realizację w HD. :brawo: Niestety jeśli Polsat nie kupi praw do F1 w HD, to tej F1 w HD nie zobaczymy, bo jak wiadomo RTL HD będzie kodowany, pozostanie tylko rozmyty obraz na RTL SD.

 

Z tego co widziałem w programie telewizyjnym to Polsat Sport HD transmitował GP Japonii. Czy wcześniej były transmisje w PS HD to nie wiem.

Tak, od pewnego czasu PS HD pokazuje F1. Jest to jednak z tego co słyszałem zwykły upscal. Teraz jednak nadchodzi czas F1 w HD. Związek z tym ma uruchomienie RTL HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednak Robert Kubica będzie odnosił sukcesy w bolidzie Renault Ja szczerze w to wątpię bo uważam bolid Renault za taki sam złom jak bolid BMW, jednak wszystko się może zmienić i w przyszłym sezonie francuska ekipa może skonstruować całkiem udany bolid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aż taki złom jak BMW? Niekoniecznie. Wystarczy spojrzeć na wyniki Alonso. Potrafi z tego samochodu sporo wycisnąć. Nie należy się sugerować wynikami Piqueta czy Grossjeana z bieżącego sezonu. Myślę, że jeśli bolid będzie na podobnym poziomie co w tym roku, Robert powinien spokojnie zająć miejsce w pierwszej ósemce w klasyfikacji generalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowy nieoficjalny kalandarz GP na 2010 rok

.

1. 03-14 Bahrajnu Bahrain

2. 03-28 Australii (17:00) Albert Park

3. 04-04 Malezji (16:00) Sepang

4. 04-18 Chin Shanghai

5. 05-09 Hiszpanii Catalunya

6. 05-16 Monako Monte Carlo (uliczny)

7. 05-30 Turcji Istanbul

8. 06-13 Kanady * Gilles Villeneuve

9. 06-27 Europy Valencia (uliczny)

10. 07-11 Wielkiej Brytanii Donington Park

11. 07-25 Niemiec Hockenheim

12. 08-01 Węgier Hungaroring

13. 08-29 Belgii Spa-Francorchamps

14. 09-12 Włoch Monza

15. 09-26 Singapuru (20:00) Singapur (uliczny, nocny)

16. 10-03 Japonii Suzuka

17. 10-17 Korei Południowej Korean International Circuit

18. 10-31 Abu Zabi (17:00) Yas Marina

19. 11-14 Brazylii Interlagos

 

GP Monako tydzień wcześniej.

* jeszcze niepotwiedzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...