Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zepchnął czy nie? Jak w którymś z poprzednich wyścigów zamknął go Heidfeld to się w kręgach spiskowych mówiło że to wina Nicka. I tak w kółko. Moim zdaniem Kubica jest dobry, ale popełnia straszne błędy i to niestety częściej niż inni. I to jest jego problem. Na razie, miejmy nadzieję.

W testy na nim też niespecjalnie wierzę. Między poszczególnymi wyścigami w F1 nie leży się do góry brzuchem. Są treningi, są testy. Wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie na to z innej strony niektórzy mają problem żeby w ogóle się w pierwszej dziesiątce załapać a nasz zawodnik całkiem sobie nieźle radzi jak na pierwszy sezon w tak elitarnym sporcie jak F1 jednak co jak co ale kasy na ten sport sie naprawdę DUŻO wydaje. A to czy są układy i układziki ja sam nie wiem ale wiem że na pewno ma talent i jak ten wypadek na niego nie wpłynie za bardzo to na pewno jeszcze pokaże na co go stać jak nabierze trochę więcej doświadczenia i widać pokory.

 

Don_Mag

 

PS. jak by ktoś nie oglądał http://www.milanos.pl/video.php?cat=23&id=7220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat wczoraj było ciekawie. Pewnie nikt się nie przyzna, ale wypadki też są elementem przyciągającym do F1. Była walka nawet w strefie serwisowej, był Heidfeld który jako jedyny czekał na zielone światło :) Było ciekawie. Widać od razu że szybkie tory są najlepsze dla widzów. I miejmy nadzieję że niegroźne dla kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co @Piotr- Ty chyba inny wyścig oglądałeś :!: Haidfeld czekał na zielone światło :?::?::?: to akurat był Kubica :!::!::!: a jak dla Ciebie takie tragiczne wydarzenia są ciekawe to już brak mi słów, nie mówie jakieś stłuczki , pocałowanie bandy- ale takie coś :!::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Kubica. Tylko jakim cudem skoro to miało miejsce po jego wypadku? No chyba że dopiero wtedy pokazali to w tv a miało to miejsce wcześniej - ja oglądałem na RTL i nic takiego nie słyszałem.

 

Poza tym nie bądź hipokrytą. Chyba że jesteś wyjątkiem bo reszta się tym podnieca do teraz. Wystarczy popatrzeć na onet jak cały dzień piłują ten temat i piszący i komentujący :) Zresztą Kubica nie był jedynym który wczoraj uszkodził bolid więc jak cię to tak martwi to mnie chodziło też o ten zakręt co tak koła szły bandą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Kubica. Tylko jakim cudem skoro to miało miejsce po jego wypadku? No chyba że dopiero wtedy pokazali to w tv a miało to miejsce wcześniej - ja oglądałem na RTL i nic takiego nie słyszałem.

 

nie trzeba słyszeć :P Sytauacja ta była w "slow motion" więc można było się domysleć że to REP :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji z Onetu nie ma nic złamanego. Tak więc martwi mnie tylko to czy to na pewno prawda że szefowie BMW są o jego "przygodach" takiego zdania jak on. Nie chciałbym żeby za rok się okazało, że już nie jeździ w F1....

 

Kubica ma złamaną noge i wstrząs mózgu... Poza tym nic wielkiegu całe szczęscie sie nie przytrafiło... ze Szpitala w Montrealu pokazali Kubice jak wyszedł uśmiechnięty :) Dawał wywiad z któryś zagranicznych stacji tv...

 

Tak czy owak....

 

Robercie Kubica jesteśmy z Tobą... Ty jesteś Polak :dlatego ci sie nic nie stało :)

 

Kubica mówi że chce startować w nastepnych jakiś zawodach ... tylko nie wiadomo kiedy... Doktorzy dają zielone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...