Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ee.... to wynika z tego, że Iran zamiast budować reaktory jądrowe powinien zakłócać wszystkie zachodnie programy, co spowodowałob niepowetowane straty stacji telewizyjnych i chaos informacyjny na całym świecie he he... A tak na poważnie to zadziwiające, że Angole nie potrafią sobie z tym poradzić, przez co ja cierpię nie mogąc oglądać Knowledge :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa tam, po co komu Wedding TV (ja już rok po zaślubinach ;)) :D A tak na poważnie, pytanie dla bardziej zorientowanych, jakie możliwości przeciwdziałania zakłóceniom ma nadawca? Jest nadzieja na szybką poprawę? Rano przed 6 gdy miałem popudlę BBC było, ok południa też (właśnie żonka sprawdzała ;)), teraz zero sygnału :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawa sprawa jest z tym sygnałem z transpondera 11 117 V. Na Samsungu wynosi około 60%, obraz czasem przycina, ale można spokojnie oglądać zarówno kanały BBC jak i Wedding TV. Natomiast na Echostarze 717 na tych wszystkich kanałach mam brak sygnału. Obydwa dekodery podłączone są do konwertera Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina rzeczywiście nie leży po stronie CP, ale z drugiej strony są oni zobowiązani świadczyć nam usługi nie tylko na pewnym poziomie ale w zakresie obowiazującej umowy i przez dłuższy czas wg. mnie nie mogą tłumaczyć się winą nadawcy.

 

Poniżej zamieszczam odpowiedź na maila do BOK w tej sprawie (również z pytaniem o rekompensatę - które to pytanie nie doczekało się odpowiedzi ;)). Chyba "trochę" mnie splawili :D

 

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że przerwy w odbiorze kanałów BBC są spowodowane problemami po

stronie nadawcy. Problem jest znany i trwają prace mające na celu przywrócenie

poprawnego odbióru tych kanałów.

 

 

 

_________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 65 85

icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

 

>Witam,

>

>od kilku dni występują ciągłe przerwy w odbiorze sygnału paczki BBC (wieczorami

regularnie nie działa). Na pewno nie jest to winą ustawień anteny, co potwiedziła

moja rozmowa z BOK, w której poinformowano mnie, ze pracujecie Państwo nad

rozwiązaniem problemu. Z innych nieoficjalnych inromacji dowiedziałem się, że

sygnał z tego transpondera zagłuszny jest z terenu Iranu. W związku z tym moje

pytanie. Jakie są szanse na szybkie rozwiązanie tego problemu i czy przewidujecie

jaieś rekompensaty w związ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie,czy spadek mocy nadawania sygnału na kanałach Polsat,TV4 i innych klonach Polsatu,oraz kanałów HBO(wszystkich trzech) też ma związek z Iranem? Dziś dopiero zauważyłem brak paczki BBC,ale spadek mocy sygnału zaobserwowałem dużo wcześniej.No i nie wiem,czy to Iran mi dokucza, czy po prostu wiatr przestawił antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te problemy z BBC występują cały czas? Przed chwilą oglądałem kanały BBC bez najmniejszych problemów. Może to tylko niektóre dekodery mają problem z odbiorem. Zauważyłem tylko, że na tych kanałach jest sygnał 89%-90% gdzie na innych jest 95-96%.

 

 

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, czas braku paczki BBC przedłuża się, wczoraj "zadziało" mi chwilę po południu, a potem nic (a po 23 zawsze działało). Zgadzam się, z któryms z przedmówców, że raczej nie powinno interesowac nas czemu to się dzieje, nie ma i już ;) Choc zapewne w regulaminie zostało to zappisane w odpowiedni dla polsatu sposób :) Mimo, to spodziewam się rekompensaty, choc w tym wypadku objąc by ona musiała chyba wszystkich abonentów z abonamentem w którym jest BBC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj wczesnym rankiem czy działają programy BBC i okazało się, że nie było zakłóceń no i sygnał był na bardzo dobrym poziomie. Wczoraj wieczorem dziecku nie mogłem włączyć CBBies bo obraz zanikał i miałem takie odczucie, że im późniejsza pora tym coraz gorzej to wyglądało.

Dobrze, że nie jestem maniakiem programów BBC bo inaczej :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CP na pewno temu nie zaradzi. Wystarczy poczekać do wyjaśnienia kwestii wyborów w Iranie i się uspokoi, albo niech BBC przeniesie BBC Persian na inny TP, który jest właśnie tego przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę majstrowałem przy antenie i przestraszyłem się, że zrobiłem coś nie tak bo wszystkie kanały miały sygnał i jakość, tylko nie paczka BBC i wedingTV. Dzisiaj dopiero przeczytałem o tym co się dzieję. Ulga, bo myślałem, że coś zepsułem i nie będę mógł tych kanałów odbierać... W końcu za nie płacę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...