Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem jak się dodzwoniłem to jakiś gościu powiedział mi że ta awaria kanałów BBC zostanie usunięta jutro i wynika ze zmiany tablicy NIT. Zobaczymy bo mnie to wszystko zaczyna denerwować. Już 4 razy dziś do nich dzwoniłem, bo jak jedno odkodowali to inne zakodowali i tak w kółko Macieju. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem, na Echostarze 606 kanały BBC cały czas śmigają aż miło. Zresztą już nie raz pisałem, że nie widzę lepszego dekodera CP jak ten Echostar 606, pomijając nawet to, że nie ma wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było info, że część klientów może mieć "cyrki" ze wspomnianymi kanałami ;)

Może akurat przeoczyłeś to.

Widać że i ja to przeoczyłem, dziwne te że w BOKu nikt mi takiej informacji nie udzielił, a BBC nie mam od dziś, wczoraaj wszystko pięknie działało, mam Thomsona i starą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że chodziło o posta z informacją że będą problemy z odbiorem BBC i dziwie się że Wy to wiedzieliście a w BOKu nie wiedzą (na to wygląda), widzę że wiele osób sie na to skarży, więc może to przejściowa awaria, w sprawie nowej karty rozmawiałem juz w lipcu jak mi wyłaczyli starą, miała być niezwłocznie wysłana czego nie uczyniono do dzisiaj, oczywiście będę ich ponaglał tylko że nie chcę stracić majątku na dzwonienie do nich. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie poza kanałami BBC nie chodzi jeszcze wedding tv... Kurcze, za co my płacimy? Dobrze, że mam pre-paid i niedługo koniec... Chyba już nigdy do CP nie wrócę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poza kanałami BBC nie chodzi jeszcze wedding tv... Kurcze, za co my płacimy? Dobrze, że mam pre-paid i niedługo koniec... Chyba już nigdy do CP nie wrócę...

u mnie też Wedding nie chodzi, CP nie jest zły tylko straszny [beep] robią a BOK to w ogóle jakaś kpina, szczerze mówiąc CP mi pasuje właśnie ze wzglądu na BBC Knowledge, bo jak ostatnio patrzyłem to nikt inny tego nie miał, przynajmniej w tej konfiguracji programów jaką mam w CP , ale jak ten kanał nie powróci to tez go oleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że chodziło o posta z informacją że będą problemy z odbiorem BBC i dziwie się że Wy to wiedzieliście a w BOKu nie wiedzą (na to wygląda), widzę że wiele osób sie na to skarży, więc może to przejściowa awaria, w sprawie nowej karty rozmawiałem juz w lipcu jak mi wyłaczyli starą, miała być niezwłocznie wysłana czego nie uczyniono do dzisiaj, oczywiście będę ich ponaglał tylko że nie chcę stracić majątku na dzwonienie do nich. pozdrawiam.

 

Ten problem z BBC już chyba rozwiązano :?

A co do ponaglania, naprawdę uważasz, że to cokolwiek pomoże? Ile osób może dzwonić/pisać maile w tej sprawie? Wszyscy posiadacze modułów na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie mam żadnego kanału z cyfrowego polsatu prócz paru kanałów z transpondera 12284 H czyli dokladnie mam 7 kanałów.

U mnie sygnał z transponderów na których jest reszta kanałów z CP wogóle nie odbiera. Może sie satelita przesuneła o jakiś mały kąt? Nie wiem czy ma wogóle sens wchodzić na dach i próbować przestawiać antene?

 

Jeżeli jest brak sygnału tylko na niektórych transponderach a na innych jest silny to albo uszkodzony konwerter albo tuner. Raczej konwerter. Podłącz swój tuner do innej anteny np. sasiada i zobacz czy zadziała. Satelita się nie przesunęła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już działają kanały BBC i Wedding TV. Usterka została usunięta. Podobno BBC miał znowu jakiś problem stąd ta usterka.

U mnie też ale nie mogę zrozumiec dlaczego nie można się było o tym dowiedzieć od konsultanta z BOKu tylko kazał mi cudowac z instalacja kanałów :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Awaria to jest ciagla jezeli chodzi o jakosc kanalow TVP NA CP.Wie ktos wogole czy oni siez Cyfra kiedys porozumieja co do brania od nich sygnalu tvp?.Odpiszcie

 

To nie jest awaria. Kanały TVP1 i TVP2 zawsze były w takiej jakości w CP (no może teraz są w trochę lepszej po zmianie nadajnika, który przenieśli z Pałacu Nauki i Kultury do Łaz). Kto wie może porozumieją się z Cyfrą+ (tak jak to zrobiła n-ka ostatnio) i CP będzie TVP1 i TVP2 pobierać z tp Cyfry+ albo dogadają się z TVP. Ale tego narazie nie wie nikt. Poczekamy, zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...