Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jest promocja FULL -99 PLN co miesiąc.Co prawda umowa jest na 24 miesiące ale jeśli zamówi się przez telefon to tak naprawdę jest na 12 miesięcy bo umów na odległość nie wolno zawierać na dłuższy okres.Pani z BOK potwierdziła właśnie moje przypuszczenie.Poczekam więc do 01.12 i wtedy ją wezmę.Być może turborekorder będzie już tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myślicie że na święta N-ka będzie robić jakąś promocję? (jak to w ogóle było w tamtym roku w okresie świątecznym???)

bo nie wiem czy brać teraz wszystko za 48zł na 13 m-cy czy czekać.

Wszystko zależeć będzie od popularności danej promocji. Będą chętni, to nie będzie nowej? I odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem tą nową promocję.

No bo fajnie - wszystkie pakiety za 48 zł, a co jak ktoś nie chce wszystkich pakietów??

Co jeśli ktoś chce np wszystkie pakiety oprócz "dzieci" ?

Albo jak ktoś chce pakiet HBO, który w tej promocji jest w ogóle nie uwzględniony?

Jak to wtedy wygląda? Bo z tego co widzę, to chyba nie da się w tej promocji wziąć nic innego niż wszystkie pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum enki:

Już od dzisiaj !

 

 

Dla każdego klienta, który podpisze Umowę w promocji Full i Hollywood dodawany będzie bezpłatnie zestaw Telewizji na Kartę z doładowaniem (dekoder+karta):

 

- Do Umów zawartych w promocji Hollywood – doładowanie na okres 6 miesięcy

 

- Do Umów zawartych w promocji Full – doładowanie na okres 12 miesięcy (na cały rok).

 

 

 

Oferta jest dostępna w telefonicznym Biurze Obsługi Klienta. Szczegółowe informacje dostępne pod numerem:

 

 

# Centrum Sprzedaży

# 801 0 55555

# z kom: 12 291 55 55

# *70 80 90

 

Liczba zestawów TNK ograniczona. Nie czekaj!

Źródło: przedstawiciel enki na ichnim forum http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=262889&postcount=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie odnośnie najnowszej promocji. Otóż kupując nowa promocje dostaję telewizję na kartę i tu moje pytanie... czy mogę używać jej w drugim pokoju podłączoną do drugiego telewizora? Czy będę musiał dokupywać coś aby podłączyć ten zestaw do anteny którą dostanę do promocji tej za 99zł? Czy jak to w kwestii technicznej będzie rozwiazane aby mi w drugim pokoju działała ta telewizja na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz+ pojedynczy konwerter to wymieniasz go na podwojny tz Twin i mozesz podlaczyc dwa niezalezne tunery ( od konwertera odchodza 2 kable jeden do jednego tunera drugi do drugiego. Jezeli masz np Nrekordera to posiadasz konwerter typu TWIN i aby muc podlaczyc kolejny tuner to potrzebujesz kilejny konwerter lub powinienes wymienic Twina na Quada taki z 4 wyjsciami (nie Quatro ten jest do zastosowania z multiswichami) i mosz wtedy podlaczyc pod jedna antene np 2 nrekordery lub nrekorder i 2 inne tunery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Chcę wziąć tego turborekordera i do drugiego pokoju ten zestaw na kartę. Chcę móc nagrywać i odtwarzać różne programy jednocześnie na turborekorderze, a na tym na kartę także inny kanał oglądać jednocześnie. Zestaw antenowy ten za 90zł ma ten konwerter odpowiedni czy trzeba jakiś inny kupić? Jeśli tak to jaki i za ile... czy N sprzedaje taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem z jezeli chcesz odbierac na 2 niezaleznych tunerach w tym jeden nrecorder musisz wymienic posiadany konwerter na konwerter typu QUAD koszt to ok 100 pln. mozna kupic za 60 ale i za 150 wiec wszystko zalezy gdzie go znajdziesz. Mozesz poszukac na allegro jest tego mnostwo.

Pamietaj tylko QUAD nie Quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...