Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

buuuuuuuuu chilp; chlip, Wczoraj na TVN24 reklamy były o 22:00 o 23:00 i nawet po północy, zeby nie czekąc bo ostatnie dni promocji z abonamentem 48 na 13 mies, i dzis ochoczo idę do APS a tu?? niespodzianka 54 zł i 24 miesiące. i co?? Telewizja kłamie!!. kiedy bedzie nowa promocja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta znów wróci promocja 48zł z tym najgorszym dekoderem zobaczycie, ale powoli nka się będzie wycofywać z 48zł, bo za dużo kanałów w ciągu ostatniego roku dołączyli. Może dla marudzących przedłużających jeszcze będą dawać 48zł. Zobaczcie podobne pakiety u konkurencji: cyfra 84zł, cp ok.79,9zł (dodatkowo kanały polsatu i filmbox). Jeśli komuś nie zależy na polsacie i sporcie z c+ to nka nie ma konkurencji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedłużeniowej 30% rabatu oferowali mi Optimum HD za niecałe 60 złotych+14 złotych za terminal.Pomijając najem terminala mimo wszystko prawie 10 zł więcej niż podałeś.

Całkiem oddzielna kwestia to porównanie oferty przedłużeniowej z tą dla nowych.W przedłużeniowej w N byli tacy co dostali za 34 zł wszystkie pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu mi sie aktywowala karta ,w koncu bo po 12godz , inny problem to zly kabel ,ktory kupilem w as N. Nie mialem ani glosu ani obrazu. Na szczescie kolega mial 2 inne i mi odsprzedal i teraz wszystko dziala , z tym ze mam polowe kanalow ,podobno reszta ma dolaczyc w ciagu .....24 h.?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...