Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem zapis promocji `nFilm HD do 4 miesięcy w prezencie` i "nFilm HD w promocyjnej cenie 9,90 przez 6 miesięcy". Czy przez 1 - 4 miesiące będę mieć nFilm bezpłatnie a następnie od 5 do 11 miesiąca umowy w cenie 9,90 ?

 

PS. A w przypadku gdy rezygnujemy z N-ki , czy opłatę zwrócą mi osobiście w najbliższym punkcie sprzedaży czy muszę odsyłać kurierem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym w zasadzie różnie się promocja: wielka rewolucja od: wszystkie pakiety n ?

Ilość kanałów(w tym HD) ta sama, umowa jest na 24 miechy zamiast na 13, n-box recorder dwa razy drożej niż w wielkiej rewolucji i do tego 6zł. droższy abo...

Chyba jedyną różnica jest n-MultiroomHD, który w opcji za 48zł. jest niedostępny. Dobrze rozumuję...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiem, że te kłamstwa w reklamach sięgnęły zenitu. Ile to już razy w radiu słyszałem, że n daje HBO w prezencie. Uśmiać się można. 1 miesiąc HBO jest za darmo, a oni nieswiadomych widzów w żywe oczy oszukują. Każda reklama zawiera niedopowiedzenia, ale to już gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - wiadomo mniej więcej jakie są szanse, że warunki obecnej promocji zostaną utrzymane na dłużej (albo przynajmniej nie pogorszą się znacznie)? Mam umowę do końca lutego i zastanawiam się jak to sensownie rozegrać - czy mieć dwie platformy na raz, liczyć że promocja będzie dłużej czy poczekać może na promocje wielkanocne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAraz po świętach mogą zrobić korektę oferty:

Na przykład:

Opcja 48 zł powróci na 2 lata,

podwyzsza ceny dekoderów, lub zablokują aktywację czarnego w najniższej opcji.

Mogą dla przykładu zablokowaćw ogóle opcje 48 zł i najniższą będzie 56 zł

Poza tym multiroom może podrożeć w związku z tym, że będzie dużo krócej darmowy/w obniżonej opłacie.

 

Powrót FULL-a do 118 zł.

Zobaczymy, ja jestem myśli, że po świętach jeszcze te promocje złe nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ja jestem myśli, że po świętach jeszcze te promocje złe nie będą.

 

Może dziwne pytanie ale... można zamówić obecną promocję z terminem dostarczenia w lutym w takim razie? :> wolałbym uniknąć podwójnego abo w platformach... Dzwoniłem wczoraj i sympatyczny konsultant po weryfikacji z 'górą' powiedział, że jak najbardziej taka możliwość jest a jak później próbowałem dokonać faktycznego zamówienia to żadna z konsultantek na coś takiego nie przystała... więc jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...