Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na podstawie tej strony mam zalozyc ze potrzeba mi :

 

1.anteny

2.konwetera

3.wtyk

4.kabla

5.masztu

 

lecz juz wchodzac w zakladke konwerter mam tam kilka opcji do wyboru ktore za duzo mi nie mowia. Czy ktos moze bardziej rozwinac te 5 punktow. Bo jak widac - promocja promocjami - a jak sie zaglebic to jednak nie wszystko jest jasne - przynajmniej dla czesci ludzi - co nie zmienia faktu ze dzieki waszej pomocy dowiedzialem sie kliku waznych informacji na temat N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena jest anteną, kabel kablem, a wtyczki wtyczkami. Co do konwerterów to:

- do nboxa potrzebujesz konwerter single-pojedynczy - oczywiście taki za 30 zł, a nie za 150 zł.

- do nboxa recordera potrzebujesz konwertera twin-podwójny (darujmy sobie recorder na konwerterze single) - oczywiście w rozsądnej cenie.

- jeśli będziesz korzystał jeszcze z jakiegoś drugiego odbiornika i tej samej anteny sat to potrzebujesz konwerter quad-poczwórny, który potrafi obsługiwać do 4-rech odbiorników.

Resztą specjalistycznego sprzętu sobie odpuść, a powyższe konwertery (i kable, wtyczki, anteny, maszty) znajdziesz w każdym sklepie z TV Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to patrząc na te ceny - to cały zestaw wyniesie mnie drożej niż wydzierżawienie od N-ki. Najtańszy konwerter twin podwójny 50zł, antena stalowa 100 zł, kabel i wtyczki kolo 50 zł maszt nie wiem ale tez pewno kolo 50 zł RAZEM: 250 zł. Czy taki najtańszy zestaw daje mi większe możliwości odbioru kanałów HD z n-ki niz z dzierżawionej anteny - pisaliście ze właśnie dla nich potrzeba dobrej anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... nie ma nic za darmo. Ja swoją antenę z logo Wizji TV dostałem 10 lat temu za 0 zł i co z tego, skoro musiałem chcąc skorzystać z n-ki kupić 10m kabla+konwerter twin. Antena już się sypie ze starości (plastik trzymający konwerter pęka w rękach) i też czeka mnie instalacja nowej anteny. Na szczęście brat ma antenę C+ która zalega mu w garażu właśnie z powodu trudności z odbiorem n-kowych kanałów HD i którą musiał wymienić na większą. Możesz skorzystać z jakiejś promocji C+ czy polsatu, gdzie dają antenę, po roku wypowiesz umowę i antena Ci zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wszystkiego i to wszystko jest od siebie uzależnione. Zresztą zobacz http://www.eutelsat.org/polish/satelity ... litow.html. A reszta zależy od wielkości anteny i pogody. Co z tego, że dzisiaj sygnał będziesz miał 100% na metrowej antenie, skoro przy większej ulewie sygnał może spaść poniżej minimum możliwe do odbioru. I co wtedy? Założysz 2 metrową antenę? Super. Sygnał będzie również 100% i zamiast tracić go 10x do roku stracisz go tylko 2x w roku. To może założysz 3 metrową antenę? Telewizje takie mają i co z tego, skoro też raz na jakiś czas trafia się taka pogoda, że tracą sygnał - vide ostatnie ME w piłce kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powizyjnej antenie przy sile 70 i jakości 60 odbieram na południu PL bez problemu, ale wiem, że jak przyjdzie taki sobie deszczyk czy śnieg to TVN HD zniknie. Z tego powodu bratu montowałem 100 cm, ma siłę i jakość=100... ale do czego zmierzasz? Kup 100 cm i pamiętaj, że nie samą TV człowiek żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Korzystna zmiana (którą wciąż mam na myśli pisząc o VOD) można zamówić tylko w BOK (na 12 m-cy) lub w punktach sprzedaży (na 18 m-cy). {ciach}

 

Mam jeszcze 1 wątpliwość z ww promocją: jeśli zamówiłbym recorder za pomocą BOK (bo przez formularz na stronie N-ki się nie da) na 12 m-cy to jakie są warunki dla tej promocji: ile m-cy za 0 zł, za 38 zł i potem do jej zakończenia 3 pakiety za 48 zł :?:

 

Czy ktoś z forumowiczów ją uruchomił i ma DOKŁADNE informacje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...