Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I co się wtedy zmieni? Ceny pozostaną na takim samym poziomie, a mnie nie obchodzi ile abonentów ma dana platforma, tylko czy ja korzystam z jej usług. I nie podniecam się, gdy kanał jest na wyłączność, bo nie mam go tylko ja, a każdy kto ma tą platformę - więc żadna rewelacja. Kanały typu Polsat, Canal+ czy nSport oczywiście mogą być sobie na wyłaczność, ale nie ogólne, tworzone przez inne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty pomyśl o nce, której przydałoby się kilka kanałów na wyłączność, żeby zwiększyła liczbę abonentów.

 

Oj, wlasnie ze nka zaczela z tymi wylacznosciami i ma ich aktualnie naj wiecej !

 

 

Ma najwięcej kanałów na wyłączność bo ma najmniej abonentów, których próbuje za wszelką cene zwiększyć więc stasuje tego typu zabiegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Peter Parker
nickelodeon nadaje o tak póznej porze a nic w epg niema

wiecie o co chodzi ?

Sylwester/Nowy Rok? Nick wyczuł opcję - matka dziecku włączy Nicka i pójdzie do drugiego pokoju na lampkę szampana*

*lub coś mocniejszego... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ze strony http://www.nick.com.pl:

 

"Nick odkodowany"

 

Specjalnie na dzień dziecka - odkodowujemy kanał Nickelodeon.

 

Między 25 maja a 19 czerwca można oglądać Nicka bez żadnych opłat i umów. Wystarczy mieć tylko zestaw do odbioru telewizji satelitarnej.

 

Poniżej parametry techniczne, potrzebne do ustawienia kanału. W przypadku problemów z odbiorem kanału wśród abonentów płatnej telewizji satelitarnej, może być konieczny kontakt z właściwym operatorem.

 

Satelita: Hot Bird 13 stopni Wschód Częstotliwość: 11 470 MHz Polaryzacja: V (pionowa) FEC: 5/6 SR: 27 500

 

Miłego oglądania! Zespół Nickelodeon Polska

 

Dlatego też Nick jest odkodowany. Heh prawie przez miesiąc za zupełne friko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka zapewne odkoduje, ale dla swoich abonentów.

Właśnie ciekawe jak to jest. Kiedyś n-ka blokowała przecież kanał FTA jakim było TVP Kultura, więc pewnie da się zablokować także Nicka, że pomimo FTA - tuner go nie odpali, bo nie ma go w wykupionym pakiecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...