Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aronie mam informacji takiej. Nie wiem informacje byla podawane oficjalnie tylko wiem będzie w Polsat Sport. Tylko nie długo ogłoszą lub nie ogłoszą i pokaże się tylko w programie są te prawa. Umowa jest załącznik Polsat, a EBL. Może się okazać nie pokaże wszystkie, a pozostałe będę w EMOCJE TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim tizenie pojawil sie polsat go. Mam konto wykupione z pakietami polsat box go ale wywala blad logowania.

 

Rozumiem ze to sa 2 inne programy, ale box go nie mam w tizenie.

W aplikacji polsat go nie zaloguje sie na konto z polsat box go ?

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie było z ich strony jakiejś kombinacji z uprawnieniami na polsatboxgo. Dzisiaj stwierdziłem ponownie brak Elevenów które normalnie mam w pakiecie. Reklamacja poszła, ale wyścig przepadnie po raz kolejny. Dokładając do tego moją codzienną walkę z multiroomem, oraz bezradność obsługi przy rozwiązywaniu problemów z reklamacji (ile można wymieniać dekodery na nowe albo prosić się o uprawnienia na ELEVENY), to zaczynam się zastanawiać nad sensownością kolejnego przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SEpuLT: coś jest chyba na rzeczy, bo też mi coś świruje PBG z kanałami jakie mam dostępne a za jakie chce abym zapłacił.

Nagle nie chodzą mi takie kanały jak Polsat News, Polsat News 2, Wydarzenia 24, Polsat, TV4 i tona innych. Inne zaś są, jak CINEMAX, EUROSPORT, AXN BLACK, AMC itp. Totalny [beep] z tymi uprawnieniami na PBG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje, korzystam z PBG w oparciu o umowę na TV SAT (jest to dodawane do umowy - w ramach pakietu). Niestety jak patrze na kanały sportowe to jest dziwny obraz tzn. lekko rozmyty, tak jakby birate za niski. Nie mam opcji zmiany na najwyższą jakość - w ustawieniach jest wybrana najnizsza, nie ma możliwości zmiany na wyższą. 

Co ciekawe sama jakość jest ok, wygląda na HD tylko ta płynność obrazu. Czy jest rożnica w PBG do umowy SAT, a odrębnie wykupiony?
Dodam że np. w Canal PLUS wszystko działa płynnie, ale tam dużo wyższe bitrate na kanałach sportowych. Jakość jak z SAT

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny ponownie u mnie powróciły. Przysłali taka odpowiedź: "Uprzejmie informujemy, że dostęp do usługi został ponowiony. Aktualizacja danych zostanie zakończona w ciągu 24 godzin. Prosimy po tym czasie o wylogowanie i ponowne zalogowanie się do serwisu przez opcję iPolsat Box." Szkoda, że kolejny wyścig mi przeleciał koło nosa. Akurat na wyjeździe byłem i lipa. Swoją drogą to ciekawe czemu te uprawnienia zostały wyłączone.

Edytowane przez SEpuLT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez jakieś 2 miesiące miałem dostęp do treści bez reklam a teraz nagle wyłączyli dostęp i trzeba zapłacić 30zł na miesiąc żeby obejrzeć głupich Kiepskich, nawet z reklamami nie mozna obejrzeć...

Wyłączyli jakiś pakiet i teraz większość programów zablokowana ;/ Ktoś może wyjaśnić jak to działa? Poniżej zestawienie pakietów z CP i PBGO

kEwZvYo.png

iUX7SWL.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować na Polsat Box Go podając jako login numer karty - i muszę podawać adres mailowy. Natomiast na  konto w iPolsatBox numer karty wystarcza + oczywiście hasło, w obu przypadkach identyczne.

Czy to typowa niedoróbka techników PB, czy może celowe działanie, które ma jakiś ukryty sens :?:

:lol2:

 

Edytowane przez Max Taadjen
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OlafS napisał:

Szczególnie że zazwyczaj jest krótszy i znany na pamięć.

 

To ciekawa teza w sytuacji, że w usłudze iPB - jako login wchodzi nr karty lub mail, a w drugiej usłudze PB Go - wchodzi jako login tylko mail ...

 

A może po prostu niechlujstwo w budowaniu stron www :?:

:lol2:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, jaka jakość obrazu i komentarza jest meczów Fortuna 1 liga (pakiet 40zl/m-c) gorzej niż na Nokii 3310

Na reklamacje odpisują, że to nie oni są realizatorem sygnału, ale pieniądze biorą 🙁 

 

https://www.widzewtomy.net/widzew-pisze-do-polsatu/

 

https://lodzkisport.pl/widzew-napisal-list-do-polsatu/

 

 

 

 

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...