Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2022 o 17:24, Max2 napisał:

Nie wiem ale wydawało mi sie że ale kino+ było w polsat box go.Teraz niema tego kanału...

 

Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.
 

Źródło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Mam konto na Polsat box go są tam kanały których nie mam w abonamencie i pisze oglądaj bez podanej ceny np novelas mini mini i planetę i pisze oglądaj czy za nie zapłacę jak będę oglądał w aplikacji mam pakiet familijny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy Polsat ma zamiar się ogarnąć i apke Polsat Box GO i udostępnić kanały 4k w apce na LG spamOS ? Taki eleven czy Polsat Sport premium działa na 5 letnim ledwo zipiacym Philipsie z androidem a na 2 letnim topowym LG CX brak kanałów 4k?! 

Edit. Czemu nazwa w e e b o s jest zmienia na forum na spam os xD? 

Edytowane przez Crash
Literówki
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do nich pisać,dzwonić i ich "naciskać" tak samo żeby dali swoje kanały sportowe w 50fps.  Dziś mecz ligi mistrzów w 4K a na android tv 25fps i przez to nie da sie oglądać i trzeba włączyć na "super hd". Strasznie ciężko cokolwiek dociera do osób decyzyjnych w polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat Sport Premium 1 4K jest dostępny jeśli się jest na codzien abonentem Polsat Box? Bo wczoraj wykupiłem sobie pakiet na Polsat Box Go Sport za 40 zł z myślą, że sobie obejrze PSG-REAL w 4K a tu tylko miałem dostępny kanał Polsat Sport Premium 1 Super HD ;( Czy może źle coś włączyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  spróbowałem włączyć mecz 4K z odtworzenia.

Mam czasowy  dostęp w aplikacji  do  Polsat Premium w ramach aneksu do umowy sat. i niestety  wyskoczył błąd 1000...( Android TV).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lakiman napisał:

Ja  spróbowałem włączyć mecz 4K z odtworzenia.

Mam czasowy  dostęp w aplikacji  do  Polsat Premium w ramach aneksu do umowy sat. i niestety  wyskoczył błąd 1000...( Android TV).

 

A to mam to samo dzisiaj właśnie, też chciałem zobaczyć powtorkę w 4k i ten sam błąd. Odpalilem sobie też przed chwilą Eleven w 4K ale strasznie to klatkuje (neta mam 100 mb/s wiec powinno wystarczyc) tez ktos ma taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w innym wątku -> tutaj . W zakładce kanały TV nie ma stałego kanału 4K. W transmisjach na żywo można odnaleźć spotkania które są transmitowane w 4K. Ja na koncie klienta PB, który ma kanały PSP w pakiecie mam dostęp do transmisji w 4K bez dokupowania dodatkowych pakietów w usłudze PBG.

 

PS. Sprawdziłem przed chwilą, też nie jestem w stanie uruchomić powtórki meczu w 4K z wczoraj (ten sam błąd co wyżej).

Edytowane przez kubus.kul
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby o wyjaśnienie. Eleven sports 1 4K i Eurosport 4k nie działają na TV Samsung z 2018r. Posiadam abo. w PB. Na samym początku, czyli po wprowadzeniu apki PBG działało i "śmigało", teraz ładuje i ładuje. Kanały 4K nie działają. LM w 4K też nie działa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają Eleven 4K i Eurosport 4K na Android TV 7  (Sony).

Z meczem 4K jest sytuacja z błędem.

Na Apple TV nie mam zainstalowanej apki.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Witam, jeśli sytuacja nadal występuje i restart dekodera oraz przywrócenie jego fabrycznych ustawień nie pomaga, to proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez iPolsat Box zakładkę "Napisz do nas":  https://icok.polsatbox.pl/logowanie.cp

Witam, o swoim problemie pisze wyżej. Mam problem z apką PBG na TV Samsung z 2018r. Kanały 4K nie chcą się załadować i nie działają. Internet spełnia wymagania do odbioru tych kanałów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...