Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gizior89 napisał:

@perdos i jak tam? masz 4k 50fps na meczu LM?

Niestety nadal porażka w postaci 25fps. Tego nie da się oglądać. Oglądam w FHD 50FPS na UPC TV GO, bo jest 25 sekund szybciej niż w PBG a jakość podobna.

 

@aboutrekaja robiłem testy parę miesięcy temu i działało na 10, więcej urządzeń nie miałem żeby odpalić.

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aboutreka napisał:

Na ilu urzadzeniach  jednoczesnie  mozna ogladac transmisje sportowe w Polsat Box Go? Nie znalazlem odpowiedzi na https://pomoc.polsatboxgo.pl/pytanie/na-jakich-urzadzeniach-moge-korzystac-z-ipli/


Witaj. Informuję, że:  
1)    Jednocześnie można być zalogowanym na dowolnej ilości urządzeń (takich jak strona www, Smart TV, Android TV, Apple TV czy urządzenie mobilne).
2)    Limit urządzeń nie weryfikuje na ilu urządzeniach jest obecnie zalogowany użytkownik (tu zgodnie z powyższym liczba jest dowolna), a jedynie na ilu urządzeniach użytkownik odtwarzał materiał z danego pakietu.
3)    Zgodnie z zapisami regulaminu, treści mogą być odtwarzane na 3 dowolnych urządzeniach ( strona www, Smart TV, Android TV, Apple TV czy urządzenie mobilne) plus ewentualnie w aplikacji na dekoder Polsat Box.
4)    W przypadku transmisji Live ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do wydarzenia będzie możliwy na pierwszym urządzeniu, na którym transmisja zostanie uruchomiona.
5)    Ewentualne odstępstwa od w/w zasad zawsze zawarte są w opisie produktu w serwisie Polsat Box Go.
6)    Limit na kolejne urządzenie zwalnia się po 24h od ostatniej aktywności na danym urządzeniu w odniesieniu do danego pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał:


Witaj. Informuję, że: 
4)    W przypadku transmisji Live ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do wydarzenia będzie możliwy na pierwszym urządzeniu, na którym transmisja
6)    Limit na kolejne urządzenie zwalnia się po 24h od ostatniej aktywności na danym urządzeniu w odniesieniu do danego pakietu. 

Z punktu 4 wynika, ze dana transmisja moze byc ogladana tylko na jednym urządzeniu, tym pierwszym na ktorym zostala uruchomiona. Czyli nie tylko nie mozna ogladac transmisji na dwoch urzadzeniach jednoczesnie, ale nawet nie w tym samym czasie.

 

Przykladowo - jedna osoba włączy transmisję sportową na Smart TV i wyłączy ją przed jej zakonczeniem, to druga osoba np na smartfonie nie będzie mogla zobaczyc  ostatniej czesci transmisji? Dobrze to rozumiem?

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie bardzo dziwne warunki licencyjne bo np mecz na żywo na kanale np eleven 1 w canal+online można równocześnie oglądać na 2 urządzeniach a nawet na 3 jeśli ktoś posiada boxa od c+, a u Was w Polsat Box Go ten sam mecz na tym samym kanale tylko na 1 urządzeniu. Wniosek z tego taki, że lepiej pakiet eleven wykupić w c+online niż w polsat box go. Jask dla mnie Specjaliso Polsat Box to nie są żadne ograniczenia licencyjne tylko Wasze "Widzi mi się". Nie ładnie tak traktować abonentów czy subskrybentów. A i jeszce jedno u Was większość kanałów sportowych online nadaje w 25FPS a w konkurencji w 50 FPS te same kanały. Wstyd, że tak lekceważycie klientów

Edytowane przez Wodzu
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wzruszony, po ponad roku wreszcie zajął się mną ktoś kto kumał i przypisał mi poprawne uprawnienia w polsat box go. Do tej pory co 30 dni wyłączało mi uprawnienia Elevenów, bo nie wiedzieć czemu miałem przypisany do nich dostęp z ipli a nie z abonamentu. I pomimo, że sugerowałem to wiele razy (widać to było dokładnie w moich dostępach) to nikt tego nie poprawiał. Aż do wczoraj. naprawdę jestem w szoku, że skończyły się moje problemy. Teraz dostępy wszystkich pakietów mam oznaczone, że są z tzw "katalogu", a nie z "ipli".

Edytowane przez SEpuLT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tyrla napisał:

 

Usługa Multiroom HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Canal+ Sport3 i 4
Pakiet Eleven Sports HD
CUTV IP
Pakiet Filmbox Premium
Pakiet HBO HD HBO Max

 

a mając to ?? Wchodzę sobie w jakieś filmy, lub dla dziecka chcę coś włączyć .. a tam info 20 zł na ileś tam godzin...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostaniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...