Skocz do zawartości

Pomału ruszają !!!


tadeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN pozostanie w platformach

 

Ze względu na start trzeciej platformy grupy ITI i wyłączenia kanałów tematycznych TVN z niektórych sieci kablowych, to abonenci platform Cyfrowy Polsat i Cyfra+ coraz częściej pytają do kiedy kanały te pozostaną w ofercie pakietów. ITI podpisała też umowę z TP SA.

Z nieoficjalnych informacji do których dotarliśmy wynika, że spółka Canal+ Cyfrowy podpisała umowę z ITI na retransmisję wszystkich dotychczas nadawanych w Cyfrze kanałów TVN na kilka lat do przodu i co najmniej do roku 2011 kanały te powinny być nadawane dla abonentów Cyfry+.

 

Podobnie jest w platformie Cyfrowy Polsat, przy czym tu zasłonięto się poufnością kontraktu, co do daty. Wiadomo, że na pewno przez najbliższe 2-3 lata nie powinno być tu niespodzianki w postaci nagłego wyłączenia. Zresztą to mogłoby skończyć się zgodnymi z prawem, masowymi wymówieniami umów abonenckich.

 

Olga Zomer z Cyfrowego Polsatu przekazała nam tylko tyle:

 

- W tym roku Cyfrowy Polsat podpisał z TVN umowę zapewniającą obecność sześciu kanałów TVN (TVN, TVN Siedem, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN24, TVN Style) na platformie przez najbliższych kilka lat. Obecnie Cyfrowy Polsat jest jedyną w Polsce platformą posiadającą w swojej ofercie wszystkie polskie kanały naziemne. Nasi abonenci mogą być pewni obecności tych kanałów w naszej ofercie. Jedyne zmiany, jakie nastąpią w najbliższym czasie, będą miały na celu wzbogacenie oferty o nowe kanały i usługi.

 

Za to sfinalizowano współpracę TP SA i ITI poprzez podpisanie kontraktu na dystrybucję kanałów TVN, TVN Siedem i TVN Gra w Videostradzie TP SA. Pozostałe kanały TVN mają być dostępne w ADSL należącym do TP poprzez pakiety Cyfry+.

 

Istotne jest to, że TVN znacznie podniósł ceny udostępniania swoich kanałów tematycznych w sieciach kablowych, niektóre z nich musiały wyłączyć niektóre z kanałów - pisaliśmy o tym na przykładzie sieci Aster

 

więc na razie nie ma się co martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy jeszcze będziesz pisał te same posty z reklamą w każdym możliwym temacie? Zdaje mi się, ze na forum nie wolno reklamować swoich stron.

 

Edycja Mr. Orbita: Strona ujdzie - w zakazie chodzi o strony konkurencyjne dla sklepu Hollex, oraz serwisu SAT Kurier ;) Aczkolwiek nie wiem na co ten link - każdy tą stronę zna, a na podlinkowanej treści tylko opis kto odpowiada za treść tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, ciepłe informacje na temat oferty ITI i Tunera. Kolega MARIO z forum HDTVPolska umilił trochę oczekiwanie na start. Myślę, że się nie obrazi zbytnio na moje kopiuj-wklej

No dobra może nie często się ostatnio udzielam ale muszę troszeczkę zdradzić, że mam z tym biznesem doczynienia na codzień i dzisiaj miałem okazję być...na większym doinformowaniu sprzedawców na temat ITI biggrin.gif Oto co udało mi się po tajniacku wynieść (chociaż inni też robili zdjęcia więc to chyba żadna tajemnica) (przepraszam za logo hehe ale innego nie miałem)

 

Już wiemy jak wygląda TUNERRRRRRRRRRRRRRR!!!! : (jakość kaszana ale budowa banalna i wszystko o czym gdybaliście można wsadzić między bajki: to coś nowego)

 

Bez dysku:

zdjcie002nw9.jpg

zdjcie004jc8.jpg

Przod:

zdjcie005mi1.jpg

zdjcie006cy8.jpg

zdjcie007hm4.jpg

zdjcie008xi0.jpg

Wiem, że jakość tragiczna ale kto chce to wszystko zobaczy:)

 

Co powiedzieli i co widać na fotkach?

 

-widać tuner bez PVR i VOD i z dyskiem 250GB

 

-dysk będzie podzielony na 3 partycje: miejsce na VOD, miejsce na nagrywanie, miejsce na bufor dla nagrywania

 

-będzie 2 godzinny bufor: czyli nagrywanie do tyłu. Spóźnimy się godzinkę na film? Nie ma problemu - będzie można obejrzeć go od początku. A dalsza czesc będzie się nagrywać. Bufor działa jednak tylko dla jednego kanału. Jak zmieniamy kanał to znia bufor z poprzedniego.

 

-Do tunera PVR będzie potrzeba doprowadzenia dwóch kabli satelitarnych! Jeden dla nadawania i jeden dla PVR i VOD. Czyli są dwa tunery i potrzebny będzie zez czy jak to się tam mówi (nieznam się dobrze ale rozgałęziacz konwerterx2)

 

-UWAGA!!! Za VOD będzie stała cena a nie za jeden film! Około 100 filmów będzie ciągle dostępne (filmy, seriale itd także w HD) i będą dość często się zmieniać i wszystko będzie na dysku twardym! Aktualizacja będzie trwała w locie około 4 dni.

Premiery wcześniej niż DVD!

 

-Nowe usługi będą aktywowane online przez satelite

 

-To będzie Push VOD czyli wszystko na partycji. Jest jeszcze Stream VOD ale łącza są za wolne zatem ITI korzystać będzie z Push VODa czyli cichej aktualizacji filmów na dysku.

 

To chyba tyle. Jak sobie coś przypomne to napiszę.

 

Zakładam nowy temat najwyżej go później połączyć można z ITI.

 

Yoł biggrin.gif i nie pytać z jakiego sklepu jestem tongue.gif

 

Coś mi mówi, że rezygnacja z C+ była baaardzo dobrą decyzją :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać.... Doświadczenie uczy że gdy się człowiek spieszy to się diabeł (ITI???) cieszy. Podpiszcie sobie np. umowy z dekoderem za 199zł ale na 2-3 lata a za pół roku okaże się że Cyfra daje więcej za mniej. Radzę uważać.

Ty nadal wierzysz w to co Cyfra+ mówi, czy dla nich pracujesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych wiadomości:

-na VOD będzie dostępne około 100 filmów przed ich premierą DVD!

-za VOD będzie się płacić stałe abo

-ściągnięcie kompletu filmów - 4dni

-będzie timeshift

-o cenach dalej nic

I niezupełnie o platformie - do końca roku ruszy następny kanał TVN Discovery

Strona wcześniej w tym temacie. Jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać.... Doświadczenie uczy że gdy się człowiek spieszy to się diabeł (ITI???) cieszy. Podpiszcie sobie np. umowy z dekoderem za 199zł ale na 2-3 lata a za pół roku okaże się że Cyfra daje więcej za mniej. Radzę uważać.

Ty nadal wierzysz w to co Cyfra+ mówi, czy dla nich pracujesz :?:

 

Takie magiczne słowo "konkurencja" już nie raz zrobiło furorę. Gdy np. na wsi pojawi się drugi sklep to w pierwszym ceny spadają z dnia na dzień a towary są lepsze. Porządny sklep - nie CP obok Cyfry+.

 

Poza tym wcześniej słońce zgaśnie niż ITI zacznie coś dawać za pół darmo żeby zrobić dobrze klientom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok Cyfra(nawet po swoich planowanych zmianach) bedzie tak wygladala przy ITI,jak teraz CP przy Cyfrze :).I bardzo dobrze,francuzikom-stanowcze NIE..

Michał, dział Humor jest gdzie indziej.

 

Bogdan, właśnie o to chodzi, że największe hity są z tych najbardziej znanych wytwórni i wątpie żeby ITI je miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...