Skocz do zawartości

Co sądzicie o groźbach w kierunku Kaczyńskiego?


mateo.poznan
 Udostępnij

Co sądzicie o groźbach w kierunku Kaczyńskiego?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzicie o groźbach w kierunku Kaczyńskiego?

    • Też go nie lubię, ale to przesada
      17
    • To jakiś żart
      6
    • BOR musi się zająć tą sprawą!
      3
    • Nikt nie może czuć się już bezpieczny w tym kraju
      4


Rekomendowane odpowiedzi

List zawierający pogróżki i trzy sztuki ostrej amunicji ktoś przesłał na adres kancelarii premiera Kaczyńskiego.

 

Przesyłka zaadresowana na Jarosława Kaczyńskiego dotarła do kancelarii premiera pod koniec ubiegłego tygodnia. Według informatora "Gazety" w niewielkiej paczuszce znajdowały się trzy pociski - jeden do pistoletu maszynowego Kałasznikow, jeden do kbks-u i jeden do pistoletu P64, służbowej broni w policji i wojsku. Do kul dołączona była kartka skierowana najwyraźniej do szefa rządu. Na niej napisano: "Dla kota, dla twojej matki, dla ciebie".

Edycja:bogdan425 - grzebałem, niektóre pytania były ciężko "strawne" - petycje na PW - przyjmę.

 

więcej

 

ps. ankieta nie ma na celu podżegać do nienawiści a jedynie wysondować Wasze poglądy. Nikt z Nas nie popiera działalności terrorystycznej, ani anty rządowej (w sensie tym nielegalnym). Przecież :)

 

ps. prośba do moda... opce... :oops: obce miało być.. wstyyyyyd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon polowań na kaczki już sie skończył no bo teraz to jajka, pisklęta i te inne sprawy :wink: . Ale tak na serio to chyba gość nieco przesadził i zapewne wziął sobie dosłownie do serca słowa: Otwieram sezon polowań na kaczki pod kryptonimem IV RP. Ale czemu mamy się dziwić jak społeczeństwo ma dość takiej władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zagłosowałem na to pierwsze, wole inną walkę. Walkę kulturą, walke słowem... Poniżej załączam przykład... Przesłuchajcie i napiszcie co sądzicie. Masala. Za takie tematy z BIS`a zrobili PIS....

 

 

Myśl i Nie Ufaj

 

Obywatele IV Świata - promomix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi cenzurą, ale trudno... jestem obywatelem IV świata w końcu... :(

 

Założyciel tego tematu nie umie pisać po polsku :lol:

 

Podchodzi mi pod opce siły wywiadowcze

 

Edycja pitter: już poprawione :)

 

 

a Tobie sie nigdy nie zdarza popełnić błędu? zresztą sam się poprawiłem odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze mu tak,za głupotę trzeba płacić a tutaj dochodzi jeszcze [beep]ość na władzę, chęć podporządkowania sobie całego rządu, kłótliwość, wrogość do krajów Europy zachodniej - czyli hamowanie rozwoju i postępu.

Najchętniej wprowadziłby rząd totalitarny, dyktatorski i zamknąłby granice,żeby zabronić ludziom wyjazd do pracy za granicę, za normalne pieniądze a nie grosze,które zarabia się w zacofanej Polsce,w kraju któremu blisko do krajów trzeciego świata.

Taka jest smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by chciał sobie nim ręce brudzić, ktoś sobie żarty robi, a on juz się boi hahahha. Powinien wysłać 4 naboje, 2 dla Kaczora bo 1 może być za mało, a tak by było pewniej, że no wiecie kabum i jednego gnoma mniej. Słyszeliście to: W sejmie wykryto pryszczyce, należy wybić całe stado. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie będzie niczego :lol: Kononowicz na prezydenta, premiera, rząd, sejm i senat :lol:

:D

Jestem całkowicie ZA :lol: Wtedy byłbym dumny gdyby prezydentem IV RP został człowiek pochodzący z tej samej dzielnicy miasta w której i ja mieszkam.

A co do Kaczyńskiego to nie przepadam za nim ale te groźby kierowane pod jego adresem to już lekka przesada (tak jak w ankiecie). Chłop niech idzie już na emeryturkę, czas dać szansę młodym i energicznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...