Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy się mówi? Nie przypominam sobie nic na ten temat, a nawet tylko zaprzeczenia słyszałem...

TV Silesia na początku odwiedził m.in. Piotr Walter, ale ponoć stwierdził, że Grupa TVN nie jest zainteresowana inwestycją w ten kanał. Wspomniano jedynie o ewentualnej współpracy programowej, chociaż do dziś nie wiem na jakich zasadach ona się odbywa. Raz czy dwa razy zauważyłem na TVN24 fragmenty materiałów TVS, ale może być to przypadkowe zagranie obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które odbierają TVS HD: Czy emitowane tam filmy (oczywiście poza Niewolnicą Isaurą) są w jakości HD? Tak się składa, że oglądałem fragmenty i były w całkiem przyzwoitej jakości, jeśli chodzi o SD. I w 16/9! A skoro były z 2006 roku, można podejrzewać że mogły być zrealizowane w HD. Przed emisją zastanawiałem się, czy lektor znowu będzie gadał po śląsku - nie, mówił po polsku. Podczas napisów końcowych nie powiedziano, kto zrealizował polską wersję. Podejrzewam dwie opcje: TVS albo IZ-Text.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy się mówi? Nie przypominam sobie nic na ten temat, a nawet tylko zaprzeczenia słyszałem...

TV Silesia na początku odwiedził m.in. Piotr Walter, ale ponoć stwierdził, że Grupa TVN nie jest zainteresowana inwestycją w ten kanał. Wspomniano jedynie o ewentualnej współpracy programowej, chociaż do dziś nie wiem na jakich zasadach ona się odbywa. Raz czy dwa razy zauważyłem na TVN24 fragmenty materiałów TVS, ale może być to przypadkowe zagranie obu stron.

 

Jedynym celem wizyty pana Waltera w TVSie było pokazanie jak działa stacja regionalna. Było to przydatne dla startu TVN Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, faktycznie mają! :oops: W takim razie nadając przez ten czas wszystkie programy bez znaczków wiekowych narażają się na karę od KRRiT. :roll:

To jest chyba ostatnia rzecz, na którą patrzy KRRiT. Dużo niszowych kanałów nie emituje takich oznaczeń, np. TV Biznes, która z polską koncesją nadaje już prawie 4,5 roku i sporo programów to magazyny, a nie programy informacyjne, których oznaczenia wiekowe nie dotyczą. KRRiT zainteresowała się trójkącikami i kółeczkami jakoś niedawno a też nadaje bardzo długo. Lecz do niej po latach Rada się dopiero przyczepiła, bo trzeba było ją pomęczyć w tym celu listownie.

 

Za brak emisji oznaczeń można dostać raczej upomnienie. Kary KRRiT może wlepić co najwyżej za przekroczenie limitu emisji godzinowej/dobowej reklam, nie spełnianie warunków koncesji - m.in. emisja innych rodzajów programów niż obiecane czy nieetyczne sceny w programach, serialach i TV w czasie chronionym. Reszta to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n jako porządna platforma ma n do 7 dni, a TVS śpi nie da TXT ani EPG przecież to taki kanał jak TVP/1/.

Mam kilka zmian w TVS na nowy rok:

- TVS zmieni nazwę na TVS 1 i będzie dostepny naziemnie oraz satelitarnie, troszeczkę mniej informacji oraz więcej seriali.

- powstanie 18 godzinny kanał informacyjny Południowy - TVS Live lub TVS Info.

NO WSPANIALE! :D:D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zmianą nazwy na TVS 1 się nie zgadzam. To telewizja głównie przeznaczona dla Górnego Śląska, po co mają powiększyć flotę o seriale i więcej filmów? Bez sensu :/ Od nadawania seriali, filmów i informacji są ogólnopolskie stacje, takie jak: TVP, Polsat czy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...