Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już wkrótce także w TV Silesia Disco Polo.

Nowy program z muzyką disco polo w TV Silesia będzie nosił nazwę "VIPO - Disco Hity". Na antenie stacji zadebiutuje 1 marca 2009 roku. Będzie emitowany w niedzielne przedpołudnia o godzinie 10, podobnie jak kiedyś Disco Relax w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakiej strony się na to popatrzy . Bo jak będą nadawali "typowo ogólnopolski program" to prawdopodobnie podniesie się im oglądalność , co za tym idzie przychody , a to oznacza więcej pieniędzy , co oznacza lepszą jakość filmów i programów emitowanych w TVS , chociaż i teraz nie jest źle . A tak w ogóle to zobaczymy co z tego wyjdzie . A może Ślązacy , akurat chcą takie programy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osoby, które mieszkają na śląsku a TVS uważają za telewizję typowo ogólnopolską. Pierwotne założenia - powiedzmy sobie szczerze - poszły się rypać. A czy telewizja, która nadaje tylko dla konkretnej aglomeracji nie może przynosić zysków, oglądalności itd.? Oczywiście, że nie, wręcz przeciwnie - jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że śląska telewizja zmienia się w typowo ogólnopolski kanał. Źle.
Całkowicie się z tym zgadzam. Lepiej niech nie zbaczają za bardzo z pierwotnego celu, bo mają naprawdę wysoki potencjał i szkoda by go było zmarnować. Oczywiście nie mam nic przeciwko, aby w ramówce były również programy charakterystyczne dla kanału ogólnopolskiego, ale co za dużo, to nie zdrowo i mimo, że nie jestem Ślązakiem, to i tak uważam, że ten kanał jest bardzo dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regionalność to przecież dobry towar, w całej Unii różni ludzie zabiegają o "patenty" na swoje wyroby, więc dlaczego nie oferować ludziom prawdziwie śląskiej telewizji? Nie bawią mnie filmy fabularne na TVS, wolałbym obejrzeć jakieś dokumenty na temat tego regionu - niekoniecznie przecież produkcji TVS. Na pewno na Śląsku funkcjonuje też kino offowe - warto by było to pokazać. Chętnie obejrzałbym jakieś typowo regionalne programy, ale nie robione pod publikę (czyt. resztę Polski), gdzie śląska gwara jest nadużywana i sztuczna (wg mnie "S2 Śląsk" oraz "Niewolnica Isaura"). Przecież normalni Ślązacy tak nie mówią, robią to w sposób naturalny. I tak powinni to pokazywać. Powinien to być kanał typowo dla Ślązaków, z ich problemami, na który mógłbym się przełączyć w chwilach, kiedy mam dosyć informacji tylko z Warszawy, przez chwilę poczuć się jakbym tam mieszkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie a wg mnie bardzo miło bo żadna Polska tv Poza ITV nie pokazuje Disco POLo które jest ciekawe:) i nie psioczcie ale widocznie rynek chce tego i ja jestem za !! Materiały Śląskie owszem ale i to nie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina nadawania nowego programu z muzyką disco polo pewnie nie została przypadkowo wybrana.Był przecież o tej porze niegdyś emitowany Disco Relax w Polsacie przez 10 lat.Miło będzie posłuchać nowej audycji.Ten program nie zaszkodzi Tv Silesii,a wręcz zwiekszy oglądalność.

Do @Kaspeed:disco polo jeszcze jest na Edusat w soboty i niedziele o 20.10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

No to odliczamy;) w ogóle bardzo miło że TVS nadaje i filmy;) byłem w szoku gdy pewnego dnia ujrzałem film:)Z dnia na dzień kanał nabiera tego czegoś co przyciąga;) Obecnie oglądam go coraz częściej bo warto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo powraca tym razem do tvs!!

To już w tą niedzilę o 10 nie mogę sie doczekać :brawo:

No masz niezwykły refleks. Pisaliśmy już o tym w tym wątku, między innymi skarżyłem się na fakt ogólnopolskich programów w tej stacji. Bo tak traktuje program z muzyką disco-polo w TVS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja na rozklad publicznosci.

 

http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=1e ... 73b8075055 Artykul z grudnia, wiec przed zmianami ramowki.

Więcej poza Śląskiem

— Powodem zmian jest to, że wciąż poszerzamy zasięg i średnio tylko 40 procent naszych widzów to mieszkańcy aglomeracji śląskiej. Raz nawet mieliśmy więcej widzów z Wielkopolski niż z naszego regionu. Jest też spora grupa z Warszawy. Kiedyś zadzwonił do mnie znajomy z Gdyni i powiedział, że fajny program i ogląda, ale nie interesuje go brudna woda z kranów w Rudzie Śląskiej —mówi Sławomir Zieliński, dyrektor programowy stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zadzwonił do mnie znajomy z Gdyni i powiedział, że fajny program i ogląda, ale nie interesuje go brudna woda z kranów w Rudzie Śląskiej —mówi Sławomir Zieliński, dyrektor programowy stacji.

A mnie nie interesuje co się dzieje w Warszawce, zapominającej o reszcie kraju. Jak mu się nie podoba, to niech nie ogląda programu lokalnego! To tak jak gdybym ja powiedział: "Eurosport to fajny kanał, ale nie interesuje mnie boks i wolałbym zamiast tego pooglądać na nim program dotyczący pielęgnacji ogrodów." :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...