Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni pojedynek wygrała oczywiście "Bałkanica". Było to trochę nie fair ponieważ Piersi na starcie miały już 1300 lajków, a Miley zaczynała od zera. Ostatecznie zebrała w sumie 727 lajków, to dość dużo.

Mam nadzieję, że w następnych pojedynkach wezmą „Wrecking Ball" pod uwagę. :)

Do wczorajszego notowania na 20 miejsce weszła grupa NONONO z utworem „Pumpin Blood", natomiast „Dendix" grupy Blue Cafe wypadło z 18 miejsca po tylko 6 notowaniach. :)

1 miejsce notowania 2984 to Katy Perry z utworem „Roar".

 

A oto dzisiejszy pojedynek:

116s2s6.png

 

Jak myślicie, kto wygra? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagłosuj jeśli masz konto na facebook'u. :) Głosujemy na www.rmf.fm

Natomiast za chwilę, a właściwie o 20:43 premiera RMF FM - Miley Cyrus "Wrecking Ball". Możliwe, że jest to związane, iż dzisiaj weszła na listę Hop-Bęc w siostrzanym RMF MAXXX. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Byle do piątku" to audycja w RMF FM, w której rozdają kasę w konkursie "Szczęśliwa 13" (w wakacje była "Słoneczna 13") i trzeba wysłać swoje imię pod jakiś tam czterocyfrowy numer. Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś wygrał nagrodę główną. :mrgreen:

Myślałem, że to oszukaństwo a jednak... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czasami słysząc radio w miejscach publicznych np. w pojazdach transportu publicznego czy w sklepach nie mogę rozróżnić czy to RMF czy Eska dlatego że najnowsza muzyka Pop brzmi tak samo jak muzyka dyskotekowa (bardzo elektronicznie,bez udziału klasycznych instrumentów).

Więcej niż parę lat temu dało się jeszcze rozróżnić RMF od Eski dlatego że ówczesna muzyka pop nie brzmiała tak bardzo dyskotekowo.

Czy wy też tak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF od Eski łatwo rozróżnić tym, że w tym pierwszym jest sporo kawałków z lat '80 i '90 a w Esce nie ma w ogóle.

 

Często wchodziłem do sklepu czy autobusu i słyszałem że leci najnowsza pop-rąbanka dyskotekowa i pomyślałem sobie że kierowca czy sprzedawca słucha eski

a potem słyszałem jingiel RMFu.

Uważam że trudno dzisiaj rozróżnić jaka stacja jest gdzieś włączona,dlatego że współczesna muzyka pop brzmi bardzo elektronicznie i dyskotekowo że nie wiadomo czy to eska,rmf czy radio zet (no chyba że to jest radio gdzie w ogóle nie ma najnowszej muzyki np.zet gold czy złote przeboje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM i Radio ZET to stacje puszczające muzykę od lat '80 do 2013 roku, w nocy i w wyjątkowych okolicznościach pojawiają się piosenki z lat '70. ;)

A Eska to jest właśnie rąbanka o której mówisz, stacja CHR prezentująca muzykę od 2000 roku z wyjątkami bo pewnie jest kilka piosenek z lat '90. Konkurencją dla Eski nie jest RMF FM a RMF MAXXX. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luudzie, jak te RMF FM może prawie cały czas puszczać te same utwory? Co nie trafię na RMFkę, to to samo leci, tylko czasem wyjątkowo puszczą Sidney Polaka czy Jamala. A po pobiedzie, czy przy PopLiście praktycznie to samo. I jeszcze muszę pracować przy RMFce. :/ Pasmo z Chylińską za to wnosi trochę odmiennych piosenek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do północy słuchałem ZETki bo grała bardziej imprezowo od RMF FM, ale po północy grało RMF FM. :) Zagrali tej nocy aż trzy kawałki ABBY w ciągu jednej godziny. :brawo: Szkoda, że podczas normalnych dni nie puszczają utworów tej wspaniałej grupy...

ABBA jest za stara dla RMF FM czy po prostu nie jest to dla nich opłacalne? :(

 

A teraz trwa "Przebój roku 2013". ;) Póki co pusczają piosenki, które są wysoko notowane a nie trafiły do ścisłej pięćdziesiątki. Między innymi:

 

- LINKIN PARK feat. STEVE AOKI - A Light That Never Comes

- PITBULL feat. KE$HA - Timber

- ALEX HEPBURN - Under

- LANA DEL REY - Young And Beutiful

- LORDE - Royals

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tymczasem jesienią RMF FM zyska nową prezenterkę Katarzynę Wilk (nie mylić z piosenkarką o tym samym imieniu i nazwisk) która do stacji przejdzie z krakowskiej "eterowej" Radiofonii. Poprowadzi ona z Kamilem Baleją program "Lepsza połowa dnia" nadawany w dni powszednie od 14. Jednocześnie porę emisji zmieni "Poplista" która przesunie się na 19 i ewoluje w "Poplistę Plus" która potrwa aż do 23. Dodatkowo pojawi się w weekend nowy program Marcina Fugiela pt. "Świat się śmieje" (od 15) i tym samym program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej" przeniesie się na niedziele od 10. Co oznacza że "Przepis na weekend" zostanie skrócony do soboty - start tego programu przewidziano na 10.

Więcej szczegółów pod tym tematem: http://fanfm.strefa.pl/fakty/fakty.php?nid=5273 zaś tutaj: http://fanfm.strefa.pl/fakty/fakty.php?nid=5275 poczytacie o nowych cyklach w Faktach RMF FM.

Swojej ramówki (w porównaniu do wiosennej) zbytnio natomiast nie zmieni RMF Maxxx który jesienią będzie świętował 10 lat istnienia. Stacja ta podobnie jak i RMF FM zyska nowe jingle. W przypadku Maxxxa poza hasłem "Hit za Hitem" będą one podkreślały jubileusz stacji. RMF Maxxx zorganizuje też specjalny jubileuszowy konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz: wczoraj w prognozie pogody po 17:00 na RMF FM było mało danych meteorologicznych, a zamiast nich w większości jakieś tam ciekawostki życia powszedniego związane z pogodą, na dodatek przedłużyli podkład muzyczny. Jak będzie więcej takiego bajerowania, to nie będę słuchał informacji na tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio w paśmie nocnym zadebiutowała pani Ewelina Pacyna z RMF Classic. Prowadzić ona będzie nocny program na zmianę z Mariolą Matuszyk. Moim zdaniem jednak obydwie panie powinny zastąpić Sławomira Kowalewskiego i Daniela Dyka w pasmach dziennych kolejno w dni powszednie oraz weekend. Tych panów za to bym widział w paśmie nocnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...