Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daria Marks, nie Zawiałów. Ale też również dali teraz Blue (Da Da Dee) Eiffel 65. Chociaż spodziewam się jeszcze chociaż jednego utworu Take That, Boyzone, Just 5 czy NSYNC z innych boysbandów przykładowych.

Utwory z normalnej playlisty są pomieszane z innymi utworami disco i BSB.

I leci parę utworów z początku lat 90. (1991-94, pomimo tego, że powinny być hity z drugiej połowy lat 90-tych, czyli szczytu popularności Backstreet Boysów).

6 minut temu, NippyToadster napisał:

powinny być hity z drugiej połowy lat 90-tych, czyli szczytu popularności Backstreet Boysów

Do tego, jeszcze RMF nie puszcza polskiego popu z tamtych lat, ale Zakręcona Remi Jusis mogła by być puszczona albo Ich Troje i ich "A wszystko to, bo ciebie kocham".

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NippyToadster napisał:

Daria Marks, nie Zawiałów.

Napisałem tylko imię bo Daria Marx się przedstawia po prostu jako Daria.

Audycji z tą inną playlistą słuchałem już w domu.

Nawet Owcę niezdarę puścili

Ale jestem zaskoczony! 9:40. Skaczę sobie po stacjach aż trafiam na P 06 (RMF) i słyszę... Sweet Child O Mine???? przecież to do RMFu nie pasuje! Jak już to z Guns N' Roses puszczają tylko Don't Cry i Knockin On Heavens Door, a tu takie cudo dzisiaj? Patrzę jeszcze raz na wyświetlacz wieży - 93.50, czyli łódzka częstotliwość RMFu. Daję na fulla i dzwonię na DSC do kolegi. Puszczam mu to co na RMFie znalazłem i na kamerce pokazuję wyświetlacz wieży. Potem przeskakuję na konińską częstotliwość - też SCOM? co, ktoś shackował RMF? Kolega donosi że u niego też leci SCOM. Włączam na starym fonie radio FM, ustawiam 93,5 - SCOM, a w RDSie napis RMF FM i potem nazwa zespołu rzeczywiście wskazywała na to że puścili GNR:

IMG_20220502_094349.jpg?width=1211&heigh

IMG_20220502_094353.jpg?width=1211&heigh

Niestety po zakończeniu jingiel i [beep] puścili z zwykłej playlisty...

 

Oby więcej takich! Aż im nawet wysłałem na 3322 SMSa z podziękowaniem za ten utwór i z prośbą o więcej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 17:31, WinExpert napisał:

Ostatnio RMF u mnie pierdzi. Co jakiś czas słychać piardy na 93,5. I na wieży, i w samochodzie, i na innych odbiornikach. Odbieram jeszcze konińską częstotliwość - 98,9 i tam nie ma takich jaj. Ciekawe co za tym stoi.

Warto wspomnieć, że w Łodzi nadajnikiem RMFu steruje nie Emitel, a PSN. Sama lokalizacja jest też słynna w eterze - emituje na 106,8 intermodulacje, które daleko sięgają, wg. informacji odnalezionych na forum Radiopolski, ten fakt jest od 2005. Intermodulacja zawiera sygnały PR24 i PR1

P.S. Piardy są też na Radiu Plus z tej samej lokalizacji, też PSN

@WinExpert Czy nadal występują te "pierdy" na 93,5 MHz ?. Jeśli tak to może uda się je Panu zarejestrować (np. telefonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WinExpert napisał:

Przede wszystkim jest playlista do zmiany. W porównaniu z Zetką RMF ma lepszą

Przecież RMF i ZET mają (prawie) tą samą playlistę... Różnią się tylko nazwą stacji, linerem i ramówką. Ale playlisty są podobne. I co grają? Ten sam pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka, nie wiem czy to będzie poprawne, unikatowych utworów. W dodatku RMF niekiedy zaskakuje i dodaje jednorazowo coś czego zazwyczaj nie gra... Często z okazji czegoś, a niekiedy bez. Z okazji - jak zmarła redaktorka RMF24 to puścili Pink Floyd - Purple Rain, a bez okazji - 2 maja włączam RMFa a tam Sweet Child O Mine od Guns N' Roses. Tej piosenki nie puszczali z kilka lat jak nic. Inne piosenki od Gunsów puszczają częściej - ale tylko Don't Cry i Knocking on Heavens' Door

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, WinExpert napisał:

 Często z okazji czegoś, a niekiedy bez. Z okazji - jak zmarła redaktorka RMF24 to puścili Pink Floyd - Purple Rain, a bez okazji - 2 maja włączam RMFa a tam Sweet Child O Mine od Guns N' Roses. Tej piosenki nie puszczali z kilka lat jak nic. Inne piosenki od Gunsów puszczają częściej - ale tylko Don't Cry i Knocking on Heavens' Door

Dzisiaj dano Bruce'a Springsteena i jego "Streets of Philadelphia".

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 16:11, BiL napisał:

Przecież RMF i ZET mają (prawie) tą samą playlistę...

I raczej się to nie zmieni u RMF..... A do tego mała ciekawostka: odkryłem, że pierwszym utworem granym po Faktach RMF-u o pełnej godzinie czasami będzie utwór Lady Gagi. I to zawsze ten z wczesnych lat Gagi (2008-11) będzie. Więc czekajcie na jakąś godzinę i poleci jeden z utworów Gagi. Z dzisiejszego dnia mam przykład:
- po Faktach o 1:00, gdzie puszczono Poker Face 
- po Faktach i Popołudniowej Rozmowie o 18:00 (na RMFie, cała na Radiu RMF24) leciało Bad Romance 

Jeszcze dzisiaj puszczono Dragonstea Bin Tei O-Zone'a w RMF FM do samochodu według życzenia słuchacza.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, NippyToadster napisał:

A do tego mała ciekawostka: odkryłem, że pierwszym utworem granym po Faktach RMF-u o pełnej godzinie czasami będzie utwór Lady Gagi. I to zawsze ten z wczesnych lat Gagi (2008-11) będzie. Więc czekajcie na jakąś godzinę i poleci jeden z utworów Gagi. Z dzisiejszego dnia mam przykład:
- po Faktach o 1:00, gdzie puszczono Poker Face 
- po Faktach i Popołudniowej Rozmowie o 18:00 (na RMFie, cała na Radiu RMF24) leciało Bad Romance

Dzisiejszy dzień: 09:07 - Lady Gaga - Just Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2022 o 16:13, WinExpert napisał:

 

 

Ostatnio odczułem poprawę dźwięku na RMFie w necie i na stacjach RMFonu - dźwięk jest bardziej wyrazisty i głośniejszy.

RMF jest już od jakiegoś czasu najgłośniejszy. Loundness war trwa ....

Edytowane przez RadioFan2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://www.odsluchane.eu/szukaj.php?r=2&date=10-06-2022&time_from=16&time_to=18 RMF puściło dwa różne utwory DJ-a Regarda po kolei w tej samej godzinie. Czy kiedykolwiek RMF zrobiło to samo z innymi wykonawcami/DJ-ami puszczając ich 2 utwory po kolei w tej samej godzinie? 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...