Skocz do zawartości

Jaka jest twoja ulubiona potrawa :)


gruby4567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

1. Hot Wings, Twister, Zinger - KFC

2. Pizza domowej roboty:)

3. Sos grzybowy

4. Chinskie zupki z Radomia :P

5. Frytki

6. Placki ziemniaczanne

7. Spagetti i sosik

8. Zupa pomidorowa

9. Knysza

10. Gyros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na codzien zywie sie chinskimi zupkami, ale preferuje dobre miesiwa. czy to kurczak, czy indyk, czy wieprzowinka... mniam mniam. generalnie jestem konesrem dobrego jadla ;). potrafie docenic moj okoliczny kebab, jak i wyrafinowana potrawe w restauracji. lubie jesc, a mimo to jestem chudy :)

 

ale krotko:

 

1- kurczak, ziemniaki (pure, polane tluszczem z kurczaka), bukiet surówek (najchetniej meksykańska, węgierska i specjalność firmy - budki na rynku jeżyckim w poznaniu - firmowa ;) )

2- karkóweczka z grila, piwo

3- devolaj, frytki, surówki (jak w 1)

4- dobra domowa pomidorowa z makaronem

5- kebab na szpitalnej (prawie jak ten z tureckiej dzielnicy berlina) - ogrody, poznan

6- swiniak pieczony, czerwone piwo

 

.... i tak bym mogl wymieniac... ale wole pojsc do lodowki ;) spadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię też naleśniki

 

Ja mam fajny przepis na naleśniki! Wystarczy zrobić naleśniki i ważne muszą być gorące! na naleśnika polewasz sos czekoladowy, kładziesz 1-2 kulki lodów waniliowych, na to dajesz bita śmietanę i polewasz sosem malinowym! Potem zawijasz i jesz! Coś pysznego...

 

Wiem co mówię bo kucharzem jestem... (bynajmniej na ten kierunek idę po szkole)

 

A co do ulubionych potraw to uwielbiam Owoce Morza w każdej postaci zwłaszcza krewetki w sosie czosnkowym, mule gotowane w białym winie z masłem i koperkiem, sałatkę z krewetkami koktajlowymi, krabem, małżami i serem feta!

Później są wszelakie dania chińskie... Uwielbiam tez kuchnię Włoską i Francuską!

Ale niema to jak karkówka marynowana w miodzie i piwie prosto z grilla i do tego Warka Strong!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś nieciekawie zaczyna się robić na forum te osobiste pytania: jaka jest twoja ulubiona potrawa, piwo, ile masz lat itp.. Czyżby byli tu jacyś szpiedzy i spisywali wszystko dla bliźniaków :?::wink:

 

Ale tak na serio to: żur, ogórkowa, bigosik, pizza .... mógłbym tak wymieniać całą noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar i seta.

Flaki i piwo.

Fasolka po bretońsku i piwo.

Bigos - seta lub piwo.

Galareta i seta.

Pierogi z grzybami i kapustą oraz barszcz czerwony.

Pierogi ruskie odsmażane i kefir.

Rosół z makaronem z domowej roboty.

Ryby smażone i wszystkie inne i seta.

Właściwie nie ma nic takiego, czego nie lubię. :wink: Ciasto też lubię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Po pierwsze łazankami były tylko z nazwy a po drugie nocą (przeważnie były na kolację) były bardzo wybuchowe jeśli rozumiesz o co mi chodzi i powiedział bym bardziej wystrzałowe niż grochówka :wink:

 

Hehehe, łazanki są bardzo smaczne... :) Kocham je jeść... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barszcz czerwony Winiary w wersji w proszku - zalewam i barszczyk gotowy. Czemu nie wymyślili kurczaka w proszku? Zalewam wrzątkiem i wychodzi przykładowo Kurczak po seczuańsku - czekam na postęp techniki kulinarnej w tym zakresie :lol: Poza tym lubię pizzę i fast foody (McDonalds mam obok firmy) - nie mam czasu na wymyślanie jedzenia, a co dopiero szykowanie - jem więc to, co mi wpadnie pod usta, o ile jest jadalne i nie za bardzo zapleśniałe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...