Skocz do zawartości

Ile macie lat?


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Ile macie lat?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile macie lat?

    • 10-15
      16
    • 16-20
      35
    • 21-25
      35
    • 26-30
      17
    • 30-50
      32
    • Powyżej 50
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

A ja jestem ciekawy ile lat ma Mr. Orbita :lol: Naprawdę mnie to intryguje...

 

A tak swoją drogą: dlaczego w ankiecie nie ma opcji powyżej 50 lat? Może jest ktoś taki na Forum :D I nie chce się ten ktoś przyznać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@Jovik myślę, że powinno pomóc ale dowiemy się chyba w nocy albo nad ranem bo ostatnio zauważyłem, że Mr. Orbita pisze na Forum nocą. Pewnie zapracowany jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kwartał 1986, czyli jakieś 21 na liczniku :wink: W tym od ponad 10 interesuję się techniką satelitarną (zwłaszcza tabelami prezentującymi wykazy kanałów TV Sat ;) )

 

Wniosek: dobrze zaczynać się czymś interesować w jak najmłodszym wieku - to procentuje ;) Początki nie są łatwe, bo mając przykładowo 10 lat (tak było w moim przypadku) ma się braki także w zakresie wiedzy z przedmiotów ścisłych, która jest tu potrzebna, dlatego do nauki też trzeba się przykładać :P Ale z drugiej strony wtedy internet nie był tak powszechny i wiedzę zdobywało się doświadczalnie - ech... to były czasy :wink:

 

Gdzieś mam zachowane pierwsze zapiski i tabele kanałów, które przez kilka lat (zanim jeszcze TV Cyfrowa nie spowodowała drastycznego wzrostu ilości przetasowań na orbicie w ciągu miesiąca) tworzyłem sobie w zeszytach formatu A4 8)

 

BTW: Nie przesadzajcie z tym "nauczasz techniki satelitarnej" - wierzcie mi, że i ja sam jeszcze wiele będę się musiał nauczyć - wiedza to pojęcie nieskończone ;) Mam nadzieję, że nadal bedziemy mieli przyjemność kontynuować wzajemne edukowanie się i zdobywanie wiedzy na tym forum w dobie rozwoju technologii cyfrowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kwartał 1986, czyli jakieś 21 na liczniku :wink: W tym od ponad 10 interesuję się techniką satelitarną (zwłaszcza tabelami prezentującymi wykazy kanałów TV Sat ;) )

 

Fajny wiek :D Tym bardziej doceniam wiedzę i radzenie sobie z problemami na forum, a nie zawsze jest łatwo :wink: Spokój w moderowaniu to naprawdę wielka rzecz.

Jak ja miałem 14 lat, też byłem zafascynowany TV Sat i chciałem być w tym fachu. Później kariera potoczyła mi się inaczej, ale do dziś zostało zamiłowanie :)

 

Co do mojego wieku odpowiem zagadką :wink: Jak zakodowano MTV Europe, miałem niespełna 18 lat. Ile mam teraz? 8) Na tym forum to pewnie żadna zagadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...