Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem od kilku dni z odbiorem Eurosportu 2 HD i Animal Planet HD z paczki 5xHD, którą posiadam. Pozostałe kanały HD działają bez zarzutu, SD z Pakietu Podstawowego również.

Czy u Was też występuje problem?

W odpowiedzi na maila od Cyfry+ dostałem informacje o tym, że z instalacją antenową coś jest nie tak. No ale dziwne jest to, że wszystkie inne kanały odbierają, a jedynie na tych dwóch jest problem...

Jeśli możecie sprawdzić czy u Was te kanały odbierają to byłbym wdzięczny.

I jak coś to możecie powiedzieć mi, w którą stronę powinienem "kręcić" anteną czy konwerterem? Chociaż nie wydaje mi się, że w tym tkwi problem.

 

Edit: Już wszystko ok :brawo: Wystarczyło delikatnie przekręcić konwerter. Dzięki za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (swietokrzyskie) nie ma burzy a orange sport i c+ sporty nie maja sygnalu a antene mam dobrze ustawiona tak gdzies po 1 polowie meczu belchatowa zaczelo ciac i zniklo potem przez kilka min było takie słabe 20% i zaczęło wytrzeszczać ciac i przerywalo na dobre i mam 0% oby na mecz poloni z gornikime sygnal wrocil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (swietokrzyskie) nie ma burzy a orange sport i c+ sporty nie maja sygnalu a antene mam dobrze ustawiona tak gdzies po 1 polowie meczu belchatowa zaczelo ciac i zniklo potem przez kilka min było takie słabe 20% i zaczęło wytrzeszczać ciac i przerywalo na dobre i mam 0% oby na mecz poloni z gornikime sygnal wrocil.

 

No popatrz, u Ciebie nie ma... Ale u nadawcy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu skandal! Żeby przez burzę nad jakaś za[beep]ą warszafką człowiek nie mógł sobie spokojnie meczu oglądnąć... Chyba czas najwyższy zawalić ich mailami, telefonami itp. i może w końcu zrobią w innym miejscu nadajnik rezerwowy. Na warszafcę się świat nie kończy! Bo z całym szacunkiem, ale płacąc jednak niemałe pieniądze wali mnie to, co dzieje się nad stolycą i że to ma wpływ na mój sygnał. Płacę - żądam! :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek placi spora kase i co jakos TVN zawsze dziala a canal+ zawze ma problemy

Trzeba zaczac pisac do nich i dzwonic bo to skandal

 

sami frustraci heh

sowieci rozganiać chmury potrafią, może nawet z taką drugą 'katriną', jaka przechodzi nad Warszawą sobie poradzą - nic tylko kraść "technologie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem były poważne problemy z poprawnym odbiorem TVP Kultura. Obraz się rwał, a momentami nawet zanikał. Oczywiście w tym samym czasie na innych programach z tego samego transpondera wszystko było OK.

Po wcześniejszych problemach z flagą WSS prawdopodobnie obecnie retransmitują sygnał TVP Kultura z Astry. Mam nadzieję, że tylko przejściowo, bo jakość nie jest najlepsza - porównując choćby do TVP Polonia, której sygnał na HB jest nawet lepszy od wersji z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na kanałach sportHD, filmHD i NGHD obraz bedący w HD nie ma takiej jakości jak jeszcze niedawno (zamiast gładkiego obrazu jest taki trochę "proszkowaty"). Dlaczego tak jest? Czy wy też tak macie? Może mam złe ustawienia obrazu w dekoderze? A może to zależy od kabla HDMI? Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...