Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie uprawnienia na hbo hd są:) obrazik miodek pozostale hbo tak samo są tyle ze ja je mam z opcji premium;) jedynie hbo hd nie bylo to wyloczylem tuner i wloczylem:)i wskoczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie również hbo hd dziś nie chodzi ;o nie wiem w czym rzecz bo kanał mam normalnie, chciałem obejrzeć sobie koncert i nici z tego ;-o czy nikt nie może oglądać koncertu? przecież niby miał być za darmo według strony cyfry ale ja normalnie za niego płace i brak uprawnień :>

 

UPDATE:

oj oj ;D pojawiło się HD ale jakość jest prawie niezauważalna więc coś im chyba nie wyszło ;/ odnoszę wrażenie, że obraz jest tylko rozciągnięty ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może C+ żeby ułatwić sobie sprawę, wyłączyła uprawnienia do kanału wszystkim abonentom jednocześnie (oprócz np. tych z najwyższym pakietem), by następnie odpowiednim znowu aktywować?

 

Art. 7 § 2. Krótkotrwałe przerwy w możliwości odbioru Programów przez Abonenta, nie trwające dłużej niż 12 godzin, nie stanowią naruszenia warunków Umowy. Jeżeli przerwy w odbiorze przez Abonenta Programów lub pogorszenie jakości sygnału są spowodowane przyczynami obciążającymi Operatora CYFRY+, trwają nieprzerwanie dłużej niż 12 godzin lub łącznie 12 godzin w danym miesiącu kalendarzowym oraz zostaną zgłoszone przez Abonenta w postępowaniu reklamacyjnym - wówczas

Opłata Abonamentowa w postaci Raty Miesięcznej za miesiąc, w którym nastąpiły te zdarzenia zostanie obniżona o 1/30 wysokości Raty Miesięcznej, za każdy kolejny dzień przerwy lub pogorszenia sygnału z Programami. Obniżka ta zostanie uwzględniona w najbliższym możliwym rozliczeniu Operatora CYFRY+ z Abonentem, poprzez potrącenie z bieżącymi należnościami Operatora CYFRY+ z tytułu Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...