Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od około 10 dni nie działają mi m.in. kanały: EUROSPORT HD, CANAL+, CANAL+ HD, CANAL FILM, CANAL FILM HD, nie działa cała rodzina CANAL SPORT wszędzie "brak sygnału" - czy zmieniły się częstotliwości tych kanałów ? o co chodzi sprawdzałem na 3 tunerach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, antena ta sama

sprawdziłem i faktycznie tunery nie widzą transpondera 11278 gdzie są niektóre canały hd (przez 3 lata było ok, czyżby antena się np. samoistnie przestawiła ?),

sd chodzą jak się okazało, czyli pozostaje poruszać anteną i znaleźć mocniejszy sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Od około tygodnia nie działa mi program telewizyjny na dekoderze Pace HD 500GB. Wciskam przycisk pilot, ładuje dane, po czym wyskakuje komunikat PROGRAM TELEWIZYJNY CHWILOWO NIEDOSTĘPNY "Z przyczyn technicznych informacje o programach nie są obecnie dostępne. Spróbuj ponownie za kilka minut, wciskając klawisz PROGR na pilocie". Program próbuję włączać kilkanaście razy dziennie, o różnych porach, ale nic z tego. Przez tydzień program zadziałał 2 razy. Czy tylko ja tak mam? Czym to może być spowodowane? Cyfrę mam dwa lata i pierwszy raz mam problem z programem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strusy4: Tak, są takie paski. Nie rozciągają się one na cały ekran, ale są.

Ja mam inne pytanko. Wczoraj wymieniałem konwerter z pojedynczego na podwójny (myślę o takim z dwoma wyjściami na kabel). Wszystko działa normalnie, ale funkcja Program mi nie działa. Co należy zrobić, żeby ta funkcja wróciła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos na te chwile sprawdzic czy C+ Sport 2 wogóle nadaje, bo chciałem obejrzec sobie powtorke meczu Polonii, a u mnie jest niestety czarny obraz pomimo że mam pakiet C+ Kompakt. PS. Na c+ gol mam tak samo, a reszta kanałow (c+zwykly, film oraz sport) normalnie dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...