Skocz do zawartości

National Geographic Wild


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, nawet na pewno kanał wejdzie do Cyfry ale możliwe, że to nastąpi latem lub od razu po lecie..

Póki co, pomijając Superstację będzie niedługo National Geographic HD, latem podobno CANAL+ FILM HD (i podobno ma być TVP Sport i TVP Historia - tak podobno powiedział konsultant w CTA Cyfry+). A Nat Geo Wild raczej pojawi się latem lub od razu po lecie. Obecnie Cyfra się skupia najpierw na ofercie HD :wink:

Jeszcze trochę, i zobaczymy, będzie jakieś konkretne info co do Nat Geo Wild. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

poczekaj jeszcze jakiś na pewno jaką platforma dołączy ten kanał, dołączanie kanałów jest zazwyczaj u nas na jesień a do jesieni jeszcze trochę, poczekaj tak do października i zobaczysz na pewno wejdzie no może najdalej do końca roku, zależy czy się dogadają.

 

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

napewno dolączy do którejść z platform, najprawdopodobniej co Cyfry, bo już ma 2 NGC. To nie jest łatwe dodać kanał na zapchane TP, wiadomo, mogliby się dogadać i dać na inny, ale później się przenosić na swój jak już będzie miesjce, no głuipio, ale może. Poczekajmy, najwyższy wysyp kanał dopiero się zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Przepraszam ze odświeżam temat ale, kanał jest w platformie Orange(w związku z tym można by zmienić tytuł tematu), i tu moje pytania do odbiorców Nat Geo wild

1. czy Kanał/ramówka dorównuje Animal Planet czy jest lepszy (oczywiście zaznaczam ze oglądanie ratowania zwierząt od 18 do północy na AP mnie irytuje)

2. czy są nowe premiery seriali/filmów w stosunku do AP ??

3. jakość kanału dobra czy pikseloza ??

4. Czy jeśli mnie interesują filmy o zwierzętach przyrodzie to znajdę coś dla siebie ??

 

a odświeżyłem temat Ponieważ mam okazje zamówić Orange pakiet L i tam właśnie się mieści się ten kanał. :]

 

z góry dziękuje za odpowiedzi : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze odświeżam temat ale, kanał jest w platformie Orange(w związku z tym można by zmienić tytuł tematu), i tu moje pytania do odbiorców Nat Geo wild

1. czy Kanał/ramówka dorównuje Animal Planet czy jest lepszy (oczywiście zaznaczam ze oglądanie ratowania zwierząt od 18 do północy na AP mnie irytuje)

Jak dla mnie to nawet NGW HD (który ma więcej powtórek niż NGW SD) ma lepszą ofertę od Animal Planet SD. Trochę lepiej wygląda oferta Animal Planet HD (mniej policji dla zwierząt czy spa) zwłaszcza że już wkrótce seria Planeta Ziemia w HD.

 

Co do reszty się nie wypowiadam bo nie mam dostępu do NGW SD, a Animal Planet SD też praktycznie nie oglądam. Natomiast jeśli chodzi o kanały HD NGW i AP to moim zdaniem na remis jak na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj na kanale testowym (Test_T1) w Dekoderach CP zameldował się kanał Nat Geo Wild SD, aktualnie dostępny jest dla wszystkich abonentów, nie wiadomo w jakim pakiecie będzie się znajdował.

 

 

EDIT: Kanał aktualnie zakodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...