Skocz do zawartości

HD w C+


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak liczą te trzy to nie wiadomo - w końcu mają już jeden w MPEG-2 (gdzie wejdzie max. 11 - 12 kanałów). Czy on jest wliczany, czy też nie - tego nie wie nikt. Teoretycznie właścicielem jest Grupa ITI, czyli oni.

 

Ale dość o ITI - nie o tym temat.

 

C+ jeśli chodzi o HDTV jest obecnie najbardziej do tyłu - nawet testów nie prowadzili i jakoś nie zanosi się na zmiany. Do tego ciasno na transponderach... Jeśli nie podejmą drastycznych działań, to przegapią szansę i jak zwykle zostaną z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wymieniac wszystkim odbiorniki? Jezli nie bedzie zainterseowany HDTV to poprosty nie bedziesz mial takiego odbiornika. Co ty myslisz ze kazdy z byle jakim startowym gdzie napewno nie miał by dostepu do HD dostanie odbiornik HD z dyskiem itd? Jezli ktos bedzie chiał odbierac HD to dostanie taki sprzet, jezeli nie to nie bo mu nie bedzie do niczego potrzebny. A kanał moze sobie leciec w MPEG 4 wszyscy go dobierac. Wazne, zeby dostep do niego mieli ci co chca i maja sprzac mozliwosci tej technologi. Zobacz sobie na inne platfotmy w Europie? Wymieniano cały sprzet na HD? Nie, ci co nie chcieli miec HD maja normalne dekodery.Po co komus dostep do C+ HD jesli nie bedzie miał TV HD? Niepotrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe teraz, dlaczego ankiety trafiają do wybranych osób...?

Być może wysyłają je do tych osób, które pytały kiedyś o wdrożenie tych usług i żeby teraz ci nie uciekli do ITI, są na szybko informowani o tych zmianach... :D

A liczę, że w najnowszym Magazynie+ "ta" informacja się potwierdzi już dla wszystkich abonentów i żeby jeszcze tylko Cyfra podała przybliżoną datę startu HDTV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wymieniac wszystkim odbiorniki? Jezli nie bedzie zainterseowany HDTV to poprosty nie bedziesz mial takiego odbiornika. Co ty myslisz ze kazdy z byle jakim startowym gdzie napewno nie miał by dostepu do HD dostanie odbiornik HD z dyskiem itd? Jezli ktos bedzie chiał odbierac HD to dostanie taki sprzet, jezeli nie to nie bo mu nie bedzie do niczego potrzebny. A kanał moze sobie leciec w MPEG 4 wszyscy go dobierac. Wazne, zeby dostep do niego mieli ci co chca i maja sprzac mozliwosci tej technologi. Zobacz sobie na inne platfotmy w Europie? Wymieniano cały sprzet na HD? Nie, ci co nie chcieli miec HD maja normalne dekodery.Po co komus dostep do C+ HD jesli nie bedzie miał TV HD? Niepotrzebny

Tylko ze jak puszcza w MPEG4 to beda mieli duzo wiecej wolnego miejsca,takze na HD.Tak wiec nie mysl,jak Cyfra i nie zyj przeszloscia.Nawet dla najnizszych pakietow trzeba wymienic odbiorniki,zeby nie zajmowac za duzo miejsca na transponderach.Tu juz nie chodzi o samo HD.Chybaze wszyscy chca pogorszenia i tak beznadziejnego odbioru i zwiekszenia pikselozy.Powodzenia w sredniowieczu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzieli co to jest co ITI wprowadza, bo zapewne obecnie pracują dopiero nad poprawną wymową HDTV, PVR i VOD. Czyli tak naprawdę to oni to wprowadzą za kilka lat :lol:

W poprzednim poście napisałem trochę enigmatycznie. Dostałem odpowiedź z Działu Rezygnacji, że na jesieni będą kanały HD i VOD w Cyfrze+. Nie wiem tylko której jesieni.

Tak więc jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć pod 0801801801 niech od razu wali śmiało do Działu Rezygnacji. :lol:

O propozycji rabatu 10pln przez pół roku nie wspomnę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 1 kanalu nie warto,lepiej ten rok przeczekac gdzie indziej i brac kompletna oferte...Nie trawie takich przejsciowek.Pewnie jeszcze za kazdym razem trzeba bedzie wypowiadac umowe i brac od nowa,zeby moc wymienic sprzet(jak zwykle).Oni koniecznie chyba chca utrzymywac spora liczbe nikomu niepotrzebnych pracownikow,ktorzy zajmuja sie rezygnacjami/ponownymi przylaczeniami...Przez to m.in. trzymaja te chore ceny.Do tego dochodza tez koszty zbytecznej korespondecji z klientem(dla obu stron).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzieli co to jest co ITI wprowadza, bo zapewne obecnie pracują dopiero nad poprawną wymową HDTV, PVR i VOD. Czyli tak naprawdę to oni to wprowadzą za kilka lat :lol:

W poprzednim poście napisałem trochę enigmatycznie. Dostałem odpowiedź z Działu Rezygnacji, że na jesieni będą kanały HD i VOD w Cyfrze+. Nie wiem tylko której jesieni.

Tak więc jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć pod 0801801801 niech od razu wali śmiało do Działu Rezygnacji. :lol:

O propozycji rabatu 10pln przez pół roku nie wspomnę :roll:

 

tu jest dobry przyklad jak ma sie wiedza BOK C+ do powiedzmy bardziej realnych informacji nieoficjalnych dot HD, VoD w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy za Canal+ HD będą chcieli dopłatę :D

 

No wydaje mi się (przypuszczam tak) że Canal+HD bedzie dołączony do Canal+ Multiplex za dodatkową opłatą 10zł....

Przynajmnie tak powinno bććzzz

Czy ktoś wie jakiej maści będzie dekoder HD ?, nikt tu nie wspomniał, nawet Cyfra+. Mam takie wrażenie, że opcja HD na C+, to taki niuans reklamowy i oby było, to tylko wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...