Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w PL też masz przecież parę języków do wyboru.

W brytyjskiej wersji Netfliksa jest inna oferta, niż w Polsce. Na właściwie każdym rynku możesz zastać inną ofertę, bo te są uzależnione od lokalnych nadawców i innych dostawców.

 

Co do polskojęzycznych pozycji… Prawie wszystkie, jak nie wszystkie, Netflix Originals (zrobione dla nich, bo niektóre co są jedynie dystrybuowane mogą nie mieć /na pewno jeden film nie ma, nie wiem jak jest z resztą/) są w języku polskim. Czy to lektor, czy napisy.

 

Pojedyczne treści nie-netfliksowe też najprawdopodobniej się znajdą, np. film o księżnej Dianie. Trzeba po prostu poprzeglądać i posprawdzać co i jak. Myślę że są jakieś strony ze spisem wszystkiego co Netflix oferuje np. w Wielkiej Brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Sprawdzałem specjalnie dla ciebie ;) @leonk1974, serial "Power" Netflix UK. Z samego opisu wynika , że będzie po angielsku. ;)

Nawet nie pytaj się jak to zrobiłem.  :cool:

 

2018-02-08_185137.jpg

 

2018-02-08_184943.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co kombinować w takim razie.

Jeżeli jesteś sprytny w te klocki*, a dobry VPN nie jest dla Ciebie zbyt kosztowny, to zawsze można popróbować. Jeśli nie z telewizorem, to chociaż z poziomu komputera ;)

 

Ja od siebie mogę polecić VPNonline.pl. Skorzystałem dwa razy z darmowej wersji próbnej i Netflix czy Player.pl działały bez żadnego problemu i zarzutu.

 

* Nie wszyscy w dzisiejszych czasach potrafią korzystać nawet z Google…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem do czynienia z VPN. Jedynie by mnie taka opcja interesowała na TV i tylko dla aplikacji Netflix.

Również nie miałem. Skorzystałem z VPNonline.pl i wszystko poszło cacy. Przynajmniej w telefonie i na MacBooku. W razie problemów zawsze można poprosić o pomoc np. przez ich stronę na Facebooku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film z dużej wytwórni na Netflixie zamiast w kinie.

https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/19809-netflix-kupil-thriller-sci-fi-extinction-od-universal

 

Opcje są dwie - zbyt ambitny, aby na siebie zarobić w kinie albo po prostu zbyt słaby jak "Paradoks Cloverfield". Oczywiście ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

 

Z innych ciekawych rzeczy, już za tydzień 17 lutego startuje serial BBC - "Troy: Fall of a City" o wojnie trojańskiej. Wspominam o tym tutaj, bo Netflix zakupił prawa do międzynarodowej dystrybucji. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie premiera na platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż "The Defiant Ones" pokaże HBO (bo oni to emitowali w USA), a tutaj niespodzianka, "Netflix Original". Premiera 23 marca :).

Podobno świetny dokument o hiphopie (8.8/10 na IMDB).

 

https://www.nflix.pl/netflix-defiant-ones-data-premiery-zapowiedz-serialu-zdjecia-z-planu/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli filmów w języku ojczystym nie będę miał dostępnych ?

Na pewno będzie miał Netflix Originals po polsku. Jeśli chodzi o zewnętrzne produkcje, to po prostu trzeba posprawdzać co jest i w jakich językach, bo w każdym kraju poza Polską to się może różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej jak wszystkie pozostałe filmy Disneya od roku - wchodzą do Netflixa po 5-6 mies. od premiery w HBO ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dokładnie jest tak jak @bugmenot pisze. Przykładem może też być  "Vaiana", która od jakiegoś czasu jest w Netflix po tym jak zniknęła z HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...