Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Być może nie wiedzą, że ktoś będzie to oglądać i dlatego taka pora. Jeżeliby pojawiły się głosy od widzów (ale nie kilka, a więcej), żeby taki program uruchomić, to możliwe, że by tak zrobili. Myślę, że finansowo (mimo braku inwestora) by podołali. Popieram pomysł. Kilka razy, jakieś kilka miesięcy temu w ciągu dnia widziałem teledyski na Pulsie i myślę, że program muzyczny w TV Puls mógłby mieć przyzwoitą widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiedzieliście, że TV Puls nadaje nocą pasmo z teledyskami? I nawet, ku mojemu zaskoczeniu, nie tylko "eskowe klimaty", ale nawet pojawił się Kasabian.

Szkoda, że to pasmo teledysków nie jest jakoś oznakowane w ramówce stacji, tylko widnieje jako „pasmo powtórkowe”. Osobiście natrafiłem w TV Puls na teledyski Weirda Al Yankovica. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pulstv.eu/niesmiertelny-ponownie-w-tv-puls/ - dziś na antenę TV PULS powraca na życzenie widzów serial "Nieśmiertelny".

Fajnie, ale jak będą emitować jeden odcinek tygodniowo to ze dwa lata potrwa zanim wyemitują do końca. Kiedyś emitowali od pon-pt o 23:30 i szło to jednak o wiele sprawniej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrestling w TV puls

 

Premiera WWE SuperStars odbędzie się już 2. marca br. Stacją, która wykupiła licencję jest TV Puls. Przygotowywana jest obecnie kampania reklamowa, ponieważ programy WWE traktowane będą priorytetowo.

Emisja ustalona została na wtorki o godz. 20:30.

Opóźnienie nie jest w tej chwili znane. Trwają starania, aby było identyczne jak wkrótce na Extreme Sports Channel, czyli 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do RAW i Smackdown i ECW I PPV ma w Polsce Extreme Sports Channel

Przecież nie ma tych praw dożywotnio :D.

 

Poza tym Extreme Sports to stacja kablowa, natomiast TV Puls ogólna więc pewnie mogliby się w tej sprawie dogadać i zakupić jakąś sublicencję na emisję z trochę większym opóźnieniem niż Extreme Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja ma na TBW a nie WWE {Chociaż RAW i Smackdown i ECW są nadal na Extreme} .Poczytaj temat o SuperStacji na tym forum.

Na TV Puls ma być program WWE Superstars

TBW założył Boryss Paweł Borkowski i jest ta federacja sponsorowana przez Extreme Sports Channel i miały być tam emitowane te gale. Jednak będą emitowane razem z reklamówkami.

TBW - Total Blast Wrestling - http://totalblast.pl/

WWE - World Wrestling Entertainment - http://www.wwe.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...