Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy chcecie od tego Puls'a? :P Bardzo fajny kanał, na pewno jest lepiej robiony teraz niż wcześniej. Nawet "Puls Raport" bardziej mi się podoba niż np: Polsatu "Wydarzenia" czy TVP "Wiadomości". Do tego mają bardzo fajny jingiel i oprawa graficzna też jest w miarę przyzwoita. Obecnie jeden z najlepszych polskich kanałów FTA na satelicie. Czego by chcieć więcej? Do tego przyzwoite filmy na święta, przyznam, że nie jest to bardzo ambitny repertuar ale jest 100% lepiej niż było rok temu w święta. A będzie jeszcze lepiej, bo przecież to nie koniec zmian w Pulsie. Na wiosnę będą nowe propozycje.

 

Co do transpondera, to szkoda, że przeszli do C+, faktycznie jakość jest gorsza :? Dla odmiany, teraz TV Biznes ma lepszą jakość techniczną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne filmy na ten weekend nie ciekawe dlam nie. w sobote o 20:00 "Potezne Kaczory", w niedziele druga czesc tego filmu o tej samej porze.

Co do "Puls Raport" - wedlug mnie za duzo tych reportarzy interwencyjnych(to samo tyczy sie "FAktow na tvn"). No i te przerwy co 3 materialy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w "puls raport" nie podoba się styl prowadzenia programu. Wiadomości powinna prowadzić jedna osoba, a nie dwie na zmianę. Dodatkowo zbyt często pojawiają się komentarze prowadzących (takie wstawki).

 

"Puls raport" skupia się głównie na drugorzędnych informacjach, albo na mało interesujących, jak np. "ile w tym roku zarobią mikołajowie".

 

Czas w którym jest nadawany jest nie odpowiedni, ponieważ zbiega się wiele programów i to w konkurencyjnych stacjach:

 

18:30 TVP 2 Panorama

18:50 Polsat Wydarzenia

19:00 TVN Fakty

19:30 TVP 1 Wiadomości

19:30 Polsat 2 Wydarzenia

19:30 TV Puls Puls Raport

19:50 TVN Uwaga

do tego dochodzi serwis TVP Info.

 

Najlepszą porą będzie 18:00 i 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od Pulsu !

Filmy są fajne (o 12 dziś oglądałem ciekawy) ,

styl prowadzenia Raportu jest dobry , bo

mówią ludzkim językiem , a że jest duet

to jeszcze lepiej , nawet TVP 1 zastanawia się

nad duetem w Wiadomościach .

A co do pory , ja poprostu wybieram Puls Raport nie

inne , oni skupiają się na rzeczach miłych , a nie

wracasz zmęczony i zdenerwowany z pracy lub szkoły ,

a tu ci jeszcze politykę pokażą w Wiadomościach , Wydarzeniach itp.

 

Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jako ze coraz bardziej podoba mi sie ten kanal telewizyjny podam moze wyniki ogladalnosci tej stacji podaje za AGB Nielsen Media research a wygla da to mniej wiecej tak;

2007 - 10 - 28 - Puls 0.54 %

2007 - 11 - 04 - Puls 0.66 %

2007 - 11 - 11 - Puls 0.59 %

2007 - 11 - 18 - Puls 0.60 %

2007 - 11 - 25 - Puls 0.61 %

2007 - 12 - 02 - Puls 0.68 %

2007 - 12 - 09 - Puls 0.62 %

2007 - 12 - 16 - Puls 0.67 %

2007 - 12 - 23 - Puls 0.67 %

2007 - 12 - 30 - Puls 0.71 %

 

 

moze to nie jest zbyt wielki wzrost ale jednak jest lepiej nie osiagno moze zakladanego pulapu ogladalnosci jednak nie ulega dyskusji fakt ze opgladalnosc kanalu wzrosla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV Puls narodziła się nowa świecka tradycja. Przed chwila pokazali fragment filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" (chyba). Ale nie pokazali go jak w innych telewizjach ale sfilmowali kamerą ekran telewizora na którym było widać ww. film. :lol: To nie stać ich na kupienie tego materiału tylko muszą stosować takie sztuczki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...