Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Oglądalność spada, jednak ja ostatnio oglądam Puls coraz częściej. Wcześniej na dłużej niż 2 sekundy się nie zatrzymałem. Teraz od czasu do czasu obejrzę Puls Raport, Czy jesteś mądrzejszy... (do tej pory nikt nie jest :lol:), Światowe rekordy Guinnesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność idzie w dół

 

Puls

 

12-18.11 0,46%

05-11.11 0,53%

źródło: wirtualnemedia

 

PS. Polonia amerykańska w Chicago protestuje przeciwko kwestii jednego z bohaterów serialu komediowego telewizji Fox, który powiedział, że Polacy "mają we krwi współpracę z nazistami". Taki dowcip może spowodować reakcję Polaków, którzy zaczynają sobie cenić 'polskość', przeciwko inwestycjom Foxa i News Corp. w Polsce. Czy to zagrozi interesom News Corp. w Polsce?

źródło: satkurier

 

Osobiście uważam że Fox powinien przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia amerykańska w Chicago protestuje przeciwko kwestii jednego z bohaterów serialu komediowego telewizji Fox, który powiedział, że Polacy "mają we krwi współpracę z nazistami". Taki dowcip może spowodować reakcję Polaków, którzy zaczynają sobie cenić 'polskość', przeciwko inwestycjom Foxa i News Corp. w Polsce. Czy to zagrozi interesom News Corp. w Polsce?

źródło: satkurier

Jak zwykle głupi dopisek Satkuriera. Większość Polaków nie wie nawet czym jest News Corp. a tym bardziej nie zdaje sobie sprawy z tego, że spółka ma udziały w TV Puls. Poza tym to co było w USA, to Stany zachowują dla siebie. W Polsce póki co franciszkanie mają kontrolę nad stacją. Poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji, by kanał z polską koncesją mógł np. obrazić Polaków. Nie wypłaciliby się z kary jaką by im wlepiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TVN w Faktach, już zaczął stosować profilaktycznie czarny PR, w "Raporcie" o tym skandalu broniono nawet Kaczyńskiego (kiedy fox news się naśmiewał że mieszka z mamusią) a to nie zdarza się w TVN'owi często, a na koniec zafundowano logo "Fox" na 1/3 ekranu z tekstem przeprosin.

Czarny PR rządzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia amerykańska w Chicago protestuje przeciwko kwestii jednego z bohaterów serialu komediowego telewizji Fox, który powiedział, że Polacy "mają we krwi współpracę z nazistami". Taki dowcip może spowodować reakcję Polaków, którzy zaczynają sobie cenić 'polskość', przeciwko inwestycjom Foxa i News Corp. w Polsce. Czy to zagrozi interesom News Corp. w Polsce?

źródło: satkurier

Jak zwykle głupi dopisek Satkuriera. Większość Polaków nie wie nawet czym jest News Corp. a tym bardziej nie zdaje sobie sprawy z tego, że spółka ma udziały w TV Puls. Poza tym to co było w USA, to Stany zachowują dla siebie. W Polsce póki co franciszkanie mają kontrolę nad stacją. Poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji, by kanał z polską koncesją mógł np. obrazić Polaków. Nie wypłaciliby się z kary jaką by im wlepiono.

 

zacznijmy ze jak zawsze polaczki sa przewrazliwone na wlasnym punkcie. komedia, rola [beep]a ktory nie ogarnia wielu rzeczy, postac mowi bzudre o polakach, a my sie spinamy... zalosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat II wojny światowej jest ci obcy. Gdybyś coś więcej wiedział na temat relacji między Polakami i hitlerowcami to może bym nie musiał tego napisac. A czy może wg ciebie istniały również w latach wojny polskie obozy zagłady? Nie z wszystkiego w życiu wypada się śmiac kolego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez 2 wojnę światową mam zakaz śmiać się, wyjeżdżać zagranicę, oglądać niemiecką piłkę ot tak poprostu bo 4 pokolenia temu była wojna światowa?

A mogę Milkę jeść? :lol: No przecież niemiecka jest... :P

 

Żeby offtopowo nie było - Puls moim zdaniem rozczarowuje. Spodziewałem się widowni na poziomie TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję :) Również życzę Happy'iego Life'a ;)

Dobrze że szybko kończymy tą dyskusję, bo akurat w tych sprawach swojego stosunku prędko nie zmienię. Moim zdaniem zawsze jest mieć lepiej więcej przyjaciół niż wrogów (tworzonych sztucznie, ale konsekwencje tego są bardzo poważne).

Zamiast wprowadzać tą nienawiść do Niemców lepiej pójść na cmentarz i zapalić znicz na grobie żołnierzy polskich.

Takie jest moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jak mówi Leo Beenhakker: "Krok po kroku" :) Większość ludzi nie wie, że taka stacja jak Puls w ogóle istnieje. Idę do sąsiada. Skacze po kanałach, zatrzymuje się na Pulsie i: "Co to? P... Pl... Plus?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 21 lat chodze po tej ziemi i nie obchodza mnie dawne konflikty, ktore mnie nie dotycza. uwazam ze nie nalezy sie wczuwac i szukac dziury w calym. jesli jest to postac [beep]a jak napisal zreszta w oswiadczeniu FOX to trzeba jego wypowiedzi dzielic przez 100 :) jesli duzy opiniotworczy dziennik pisze o polskich obozach nalezy walczyc o sprostowanie, jesli [beep] z serialu mowi o polakach i nazistach mozna ryknac smiechem. co wiecej, mamy wyrwany kontekst. nie wiem o co chodzi w tym serialu i nie mam pojecia jak wygladala fabula przed i po. moze gdzies w kontekscie lezy wyjasnienie. ale... po co sie wczuwac. yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...