Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech lepiej dadzą jakiś serwis informacyjny.

 

Niektórzy to mogliby zacząć w końcu myśleć (już długo trzymałem nerwy na wodzy, ale normalnie ręce opadają jak takie rzeczy się czyta) - serwis informacyjny w dobie kryzysu finansowego i samego ''kryzysu'' stacji jest opłacalny? Nie. Ale Ty wiesz lepiej. :D Usunięcie ''Puls Raportu'' było spowodowane sporymi nakładami finansowymi. Przy dość niskiej oglądalności i sporym nakładom tworzenie takiego serwisu było po prostu nieopłacalne; co więcej Rupert Murdoch powoli wycofywał się z rynku europejskiego, co też uczynił. Tworzenie takiego programu jest nieopłacalne. Co chyba jest logiczne. A od informacji codziennych masz ''Wydarzenia dnia'', które wymagają mniejszych nakładów. Ponadto sporo publicystyki, która też nie wymaga sporej inwestycji. Przynajmniej nie tyle jak nieistniejący ''Puls Raport''.

 

Mogłoby powrócić także poprzednie logo.

 

Nie powraca się do czegoś, co już było. Stare logo nie powróci. A zmiana logotypu i ID stacji była uzasadniona przez stację - chcieli się odciąć od starego wizerunku, który wkroczył jesienią w 2007 roku.

 

Obecne jest bardzo słabe.

 

Proste, eleganckie i zapadające w pamięć co było między innymi głównymi argumentami przy jego tworzeniu. Ponadto wystarczy zerknąć na inne kanały, że lepiej tworzyć proste logo, a nie wprowadzać jakiegoś ''szatana''.

 

a ja uważam , że jest dosyć dobrze , a będzie jeszcze lepiej

 

Nom. Tak samo pisałeś jak do Polski wkroczył Murdoch i zaczął ''inwestować'' w TV Puls. Powiem krótko - nadzieja matką głupich. Sytuacja w stacji nie jest wesoła a z takim zarządzaniem może sobie co najwyżej po skamlać. W ogóle ta telewizja w świecie medialnym jest teraz źle odbierana i skończona. Podobnie wśród widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Tak samo pisałeś jak do Polski wkroczył Murdoch i zaczął ''inwestować'' w TV Puls. Powiem krótko - nadzieja matką głupich. Sytuacja w stacji nie jest wesoła a z takim zarządzaniem może sobie co najwyżej po skamlać. W ogóle ta telewizja w świecie medialnym jest teraz źle odbierana i skończona. Podobnie wśród widzów.

 

Ludzie mogą się mylić :wink: , ale myślę , że jakoś Pulsowi uda się przetrwać kryzys i zdobędzie inwestora . Tyle razy już upadał i powstawał , odchodził i wracał , więc może czegoś się nauczyli się na swoich błędach . A inwestor ma być w pierwszym kwartale 2009 , jak czytałem na wirtualnychmediach.pl , więc może w drugim kwartale coś ruszy do przodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy już upadał i powstawał , odchodził i wracał , więc może czegoś się nauczyli się na swoich błędach

 

To właśnie potwierdza, że nie pobiją wielkich molochów telewizyjnych. To nie jest dla nich. Stacja jest żałosna i tyle, a ostatnie sytaucje jakie tam można były uświadczyć są poniżej krytyki. I tak jest zawsze. I każdy wie dlaczego.

 

Poza tym gadać mogą sobie gadać, że będzie nowy inwestor. W końcu muszą jakoś sobie robić PR i robić wodę z mózgu niektórym widzom. Jak widać - udaje im się to. W tym są najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , Puls ma fajne programy (ja lubię "Niedzielnego kierowcę") , ale większość potencjalnych widzów nawet nie wie o jego istnieniu :/ . Tak więc , to co pisał wcześniej Ice , że ta telewizja jest źle odbierana przez widzów , nie ma odbicia w rzeczywistości , bo widz nie może czegoś źle lub dobrze odbierać , jeżeli nie wie o jego istnieniu :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widz nie może czegoś źle lub dobrze odbierać , jeżeli nie wie o jego istnieniu :> .

 

Czy Ty widzisz co piszesz? :brawo: Teraz to żeś pojechał. :lol2: Uważasz, że polscy widzowie są tacy głupi i zadowolą się byle kiczem? :D

 

Tak poza tym... Rozumiem, że sam oglądasz TV Puls? Oczywiście, że nie. Tylko wyniki teraz pokazują, że jest gorzej niż wcześniej. Sytuacja w stacji też najlepsza nie jest, ponadto z ramówki zniknęły znane produkcje stacji prócz ''Czy jesteś...''. Także pisząc, że to nie ma pokrycia w rzeczywistości - mijasz się z prawdą. Rozumiem, że jesteś fanatykiem tej stacji, ale pewne fakty są niepodważalne i zresztą stacja się z tym nie kryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byle kiczem :D , bo i w TV Puls i w innych stacjach , każdy znajdzie coś dla siebie . Może nie jestem fanatykiem tej stacji (albo nie uważam się za niego) , ale widzę , że Puls jest całkiem całkiem . Tak właściwie , to jest wiele stacji , które na tym forum wyśmiewamy , ale mają one swoich stałych widzów (nawet Polonia 1 :lol: ) , bo to co dla jednego jest ciekawe ,dla innego nie . Jakoś się tak złożyło , że tu bronię Pulsu , ale przyznam się , że oglądam go od czasu do czasu (ale to tylko z braku czasu i dlatego , że muszę dzielić telewizor z rodziną , ale mam tylko 14 lat :/ ) , ale widzę , że są tam ciekawe programy (choćby patrząc w program tv :D ) . Ale tak nawiasem mówiąc jest też dużo fajnych programów w Polsacie , kanałach TVP , i w tv satelitarnych . Jesienią 2007 , kiedy Murdoch wszedł do Pulsu myślałem , że w końcu znajdę kanał idealnie dla mnie , ale powoli dochodzę do przekonania , że w Polsce go nie znajdę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Pulsie oglądam tylko Nieśmiertelnego. Inne dobre seriale typu Las Vegas czy Burn Notice sobie odpuściłem bo 4:3 i lektor to nie dla mnie. Zwłaszcza ten lektor od Burn Notice to była masakra, a szkoda bo emitowali ten serial ledwie kilka miesięcy po premierze w USA co jak na polską telewizję ogólną jest naprawdę świetnym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizję Puls ma zainwestować Grupa TP.Inwestorem telewizji Puls będzie najprawdopodobniej Grupa TP, której główną spółką jest Telekomunikacja Polska SA – wynika z informacji "Presserwisu". Więcej informacji w artykule :arrow:http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=17470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko inwestor. Nie wiem czym tu się zachwycać. Myślisz, że TP będzie próbowała wykorzystać antenę TV Puls do własnych celów np. specjalnych programów promujących ich usługi telekomunikacyjne? :lol2: Dobre! :lol2: Inwestor ma dodać zastrzyk gotówki stacji i podnieść jej jakość, która wewnątrz kuleje. Przyznam, że kiedyś podczas wszelkich kryzysów tej stacji było gorzej, teraz chociaż produkują publicystykę, gdyż ta forma programów nie wymaga ogromnych nakładów, a można z niczego zrobić ''coś''. Przyznam, że się im to udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po jakości usług TP nie przewiduje , żeby dobrze im wyszło z tą telewizją .

 

Ale co ma do tego marka pod jaką kryje się inwestor? Telewizja to ZUPEŁNIE coś innego i nie porównywałbym tych dwóch dziedzin. Czytając to co piszesz sądzę, że nie wiesz co kryje się pod pojęciem ''inwestor''. I to jeszcze w TV Puls. :] Ważne, aby były pieniądze i aby inwestor wraz z Dariuszem Dąbskim miał jakiś konkretny plan na rozwój. Czyli to samo co mogliśmy oglądać ostatnio tylko, że bez serwisu informacyjnego. Czyli rozrywka, informacja, publicystyka, filmy, seriale. :] Nic się nie zmieni, a może tylko lepiej. A informacja może być jak najbardziej - z tego co osobiście wiem - prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls przypadła mi bardzo do gustu. Mają kilka bardzo ciekawych propozycji jak np: Flinstonowie, Wydarzenia Dnia, Filmy w piątek oraz filmy w niedziele o 12.00 w południe bardzo ładne są pomimo starego roku produkcji.

 

U mnie całkowitym fenomenem jest: Ale Numer! czasami niektóre kawały to aż do płaczu doprowadzają.

 

Ogólnie widać że stacja stara się wyróżnić i toczy walkę o widza. Dużym jej atutem są Flinstonowie 2 odcinki ale oczywiście lepiej by było gdyby byli też Simpsonowie ale może kiedyś. Atutem jest też że kanał jest Free to Air. Oni nie mówią że muszą wydawać pieniądze na licencje na całą europe jak inne telewizje. Bardzo mi się spodobała oprawa graficzna która jest dynamiczna i interesująca (Przyciągająca). Myślę że jeśli stacja będzie miała takie ambicje i podejście jak teraz (kanał fta, nadawanie naziemne itp) do można domniemać że będzie się równała z takimi stacjami jak TVN czy Polsat.

 

A i czy moge wiedzieć jakie są wyniki oglądalności Tv Puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można domniemać że będzie się równała z takimi stacjami jak TVN czy Polsat.

 

Można domniemać, ale w rzeczywistości tak nie będzie... I w sumie dobrze bo ta stacja jest chyba jednym z większych niewypałów polskiego rynku medialnego. Z drugorzędnych stacji TV poziom trzyma chyba jedynie - jeśli chodzi o kanały ogólne - Czwórka. Rozrywka, filmy seriale a wszystko to w lepszej jakości i w konkretnej polityce programowej. I to jest dobre. A obecna sytuacja TV Puls nie pokazuje na razie, aby produkowali wielkie szałowe widowiska niczym z Polsatu, TVN czy TV4. Ten kanał prędzej sprawdzi się jako kanał o profilu rodzinnym z serialem i filmem i miłą rozrywką. Bo na więcej chyba nie ma co liczyć.

 

Myślę że jeśli stacja będzie miała takie ambicje i podejście jak teraz

 

No właśnie. Oni mają ambicje. Ale to tylko ambicje bo w rzeczywistości nie mogą poradzić sobie z tworzeniem kanału telewizyjnego. Także nic wielkiego z tego nie wyjdzie. A może dobrze jest jak jest?

 

Takie są moje odczucia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja im życzę sukcesów. Ale urazili mnie że nie odpisywali na moje e-mail'e.

 

Oglądalność nie zaskakująca.

 

Co do TV4 powiedzmy szczerze... Tam tylko "Kłamczuch" jest dla mnie ciekawy. Reszta to jak dla mnie beznadzieja. Puls nie robi wielkich programów rozrywkowych bo z tego co wiem nie mają na to kasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TV4 powiedzmy szczerze... Tam tylko "Kłamczuch" jest dla mnie ciekawy. Reszta to jak dla mnie beznadzieja. Puls nie robi wielkich programów rozrywkowych bo z tego co wiem nie mają na to kasy :P

 

No nie mają. :P

Dla Ciebie beznadzieja, dla mnie nie bo w tej stacji więcej ma do obejrzenia niż w TV Puls. ;) Tam chociaż co sezon wypuszczą jakieś konkretne programy. Ja tam w zasadzie zerkam na ''Happy Hour'', ''4Discovery'', ''Galileo'', ''Jazda Figurowa'' czy też na większe, nowsze widowiska. Zależy co kto szuka w danej stacji. :)

 

Aha. No szkoda bo miałem dużo ciekawych rozwiązań dla tej stacji.

 

I tak by nie posłuchali. :] Nie tylko oni. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...