Skocz do zawartości

Disney Channel


Kolejorz
 Udostępnij

Jak oceniacie bajki na disney channel?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie bajki na disney channel?

    • Bardzo Dobrze
      29
    • Dobrze
      16
    • Średnio
      16
    • Źle
      3
    • Bardzo Źle
      2


Rekomendowane odpowiedzi

dałem średnio bo rozczarowała mnie ich oferta filmowa a raczej jej brak.Na początku puścili Iniemamocni a póżniej nic choć z przyjemnością zobaczyłbym np.Króla Lwa czy inną filmową klasykę.

I tak właśnie jest. Mam w rodzinie malucha małego i w tej sprawie jest ekspertem. A, że chłopak lat pięć, i ma autorytet, wśród swoich rówieśników, to proszę mu tego autorytetu, nie zabierać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Disney zamierza na początku 2008 roku uruchomić cztery nowe kanały w formacie HDTV.

Programy ESPNews HD, Toon Disney HD, Disney Channel HD i ABC Family HD mają być dostępne na platformie satelitarnej DirecTV.

W styczniu DirecTV rozszerzyła swoją ofertę o nowe kanały w formacie HD od CNN, USA Network i Sci-Fi Channel.

Jak na razie nie wiadomo czy kanały Disneya będą dostępne w sieci jakiegokolwiek z operatorów kablowych.

The Walt Disney Company to jedna z największych na świecie firm medialnych i rozrywkowych. Stworzona została w 1923 roku przez braci Walta i Roya Disneya. Obecnie jest w posiadaniu m.in. stacji ABC, ESPN czy Lifetime

 

 

zródło : wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Dla mnie Disney kojarzy się z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki, Pluto itd.

Póki co włączam go tylko na te bajki (Kacza paczka, Klub Myszki Miki) i filmy Bambi, Pocahontas, Mała Syrenka i tyle. Żadne KimKolwiek i tego typu bajki. To nie ten Disney, którego znam.

Dlatego średnia ocena to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powstanie jakiś nowy film z wytwórni D. to jak mniemam po roku czasu bajka ukarze się w hbo czy c+ oraz Disney Channel :] Więc ten kanał może być czymś podobnym do hbo tylko że zamiast wielkich hitów filmowych puszczają wielkie hity dziecięce. Wczoraj został wyemitowany: Kurczak Mały. Bajka była swego czasu bardzo reklamowana i nie sądze że w najbliższym czasie ujrzymy ją na Tvp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Średnio. Tak jak napisał @A&G - mi Disney kojarzy się tylko i wyłącznie z Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, Psem Pluto i filmami wytwórni Disney - Pixar: Toy Story, Gdzie jest Nemo?, Iniemamocni... Te nowe seriale animowane są nie do wytrzymania. A ciekawe, może puszczą w niedługim czasie Auta. Może na Boże Narodzenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...