Skocz do zawartości

Big Brother Gwiazd w TV4


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś lubię :D

Normalnie komedia była jak powiedziała z 15 razy pod rząd że nie wiedziała co mówiła :lol:

 

bye bye Kasia Sz., tęsknić nie będziemy :lol:

 

 

Dobre też było to jak mówiła że choćby 10 razy zobaczyła ten materiał filmowy w którym powiedziała że nie głosowała na Adriana, to i ta by go nie zrozumiała :lol: no noranie ona tylko spekulowała :D:D i jeszcze na koniec biedna się żaliła dlaczego nie dostała czerwonej kartki tylko odrazu musi wyjść :lol: widać bardzo inteligentna dziweczyna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje portal skysunsat.pl wczoraj można było na następującej częstotliwości oglądać przekaz Big Brother 4.1:

 

33° East - 10.970 V 4285 [PAL 4:2:0 FTA ]

 

Może i w najbliższych dniach będzie można coś na tej częstotliwości zobaczyć :)

 

Jeżeli już to przekazy na żywo czyli o 18:30 Pon-Pią, w środy po 20:00,a także w niedziele też po 20:00,a także wydania specjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co??Adriano jest gejkiem.Tam piszą dziś portale internetowe i gazety(z tego co widziałem na live to wyborcza albo jakaś inna).Aż z wrażenia się gościu rozebrał i jak donosi prasa ma kochanka Kamilka.Teraz czekamy na wyjaśnienia.I gościu mowi że nie zna osoby, i chce wyjśc z programu

 

"Kamil,Krzak,X" :D :D

 

Aż się popłakał w pokoju zwierzeń.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program to jedno wielkie [beep]o, probuja przyciagnac widownie tania sensacja,ogolnie te osoby ktore tam sa o jedna wielka porazka, jest kilka normalnych, a co do tego Adriana to przegieli, koles nie raz mowil ze nie jest gejem, a oni za wszelka cene probuja z tego robic sensacje i spekuluja zapraszaja Biedronia pytaja jego znajomych czy mial chlopaka normalnie [beep]IZM szkoda tylko ze maja w [beep]ie co czuje jego rodzina i on sam, dzisiaj tez wielki brat bardzo dobry i milosierny chcial aby Adrian mogl sie obronic i powiedziec czy jest gejem czy zna tego Kamila :shock: nic ze juz kilka razy bylo to walkowane i wyjasniane, jednym slowem porazka, to samo Tomek na poczatku wydawal sie spoko ale po tej akcji w ogrodzie narobil chlopak zamieszania juz mial wyjsc i jednak zostaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zaprzeczam, nigdy nie byłem w związku z Adrianem Nadolskim z programu Big Brother, nigdy też nie poznałem tego chłopaka, co więcej nigdy nie widziałem go na oczy. Manipulacja której dopuścił się portal pudelek.pl a także telewizja TV4 jest wobec mnie niesprawiedliwa i podła. Od dwóch lat jestem w szczęśliwym związku z chłopakiem, którego kocham a który w żadnym stopniu nie ma nic wspólnego z telewizją. Sytuacja ta jest trudna nie tylko dla mnie ale również dla Niego. Adresatem wszystkich moich notek na blogu jest Adrian F. a nie Adrian Nadolski, co wielu z was po wnikliwej lekturze mojego bloga zdążyło zauważyć. Reszta oparła się na nieprawdziwych informacjach internetowych. Dziękuję osobom inteligentnym za wsparcie.

 

Pełna treść sprostowania na stronie http://bulonis.blog.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...