Skocz do zawartości

Big Brother Gwiazd w TV4


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej edycji BB byli po prostu zwykli, prości ludzie. Do tego dali takiego Gulczasa i efekt był super. A śmiech Manueli zapamiętam na zawsze :D

Kolejne wersje już były coraz gorsze i nie oglądałem tak zawzięcie.

 

A tutaj same paniusie z gejem na czele... To się nazywa kicz i tandeta moim zdaniem. Ale ludzie będą oglądać pierwsze odcinki (głównie z ciekawości) i wkręcą się w tą zabawę, więc podejrzewam, że oglądalność będzie bardzo duża jak na TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że uznajesz tolerancji, przynajmniej tak zrozumiałem, że nie traktukesz innych ludzi jak siebie, np. homo czy innych. Żebym nie musiał później pisać od razu napiszę, że ja traktuję wszystkich jak siebie, nie ważne czy żyd, gej, muzułmanin czy ktokolwiek inny, wszyscy są sobie równi. Jeżeli się pomyliłem z równaścią u Ciebie to sorry. No, ale nie róbmy offtopu, wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że uznajesz tolerancji, przynajmniej tak zrozumiałem, że nie traktukesz innych ludzi jak siebie, np. homo czy innych. Żebym nie musiał później pisać od razu napiszę, że ja traktuję wszystkich jak siebie, nie ważne czy żyd, gej, muzułmanin czy ktokolwiek inny, wszyscy są sobie równi. Jeżeli się pomyliłem z równaścią u Ciebie to sorry. No, ale nie róbmy offtopu, wracajmy do tematu.

 

Chyba zjadłeś słówko "NIE" ;)

 

To odpowiem może. Mam to gdzieś, czy ktoś jest gejem, żydem, muzułmaninem itp. Po prostu nazwałem rzecz po imieniu - grupa lalek z gejem na czele. To jest chyba trochę dziwne połączenie i na 1000% będą robić materiały, jak chłopak przytuli się czy pocałuje jakąś blondi i będzie z tego "afera" ;)

Poza tym nie lubię, jak ktoś się chwali, że jest gejem/żydem/[beep]rem/itp i jak np. demonstrują jacy to oni nie są. Np. dlaczego słuchacze Radia ZET nie chodzą na protesty, a Radio Maryja ciągle jest w mediach ? ;) Takiej "napinki" i nakładania beretów innym, którzy tego nie chcą po prostu nie lubię :) Jakoś umiem gadać normalnie z "mniejszościami kulturowymi" i nawet sobie nie zdaję z tego sprawy, że mają inne cele/upodobania niż ja :)

Śliski temat, więc go zostawmy faktycznie ;) Tak na marginesie, to jak pada słowo "gej" to się zaczyna zawsze dziwna sprawa (na słowo paniusie nie zareagowałeś ;) ).

 

Poza tym - chyba większość się zgadza, że lepiej było oglądać 1 edycję niż tą obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna ta edycja ,szczególnie kobiety to same piękne modelki.Nie ma już takiej Manueli ,czy Zouzy :( ,a szkoda.Jedna rzeczywiście zachowuje się jak Doda ,ale jest podobna do Agnieszki Dygant :D .Ale to już nie jest ten sam co kiedyś.Janusz Dzięcioł,Sevkovic,Gulczas(a jak myślisz :?: ) i moi ulubieńcy Alicja,Picia i YREK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda na to patrzeć. Choć kawałek w poniedziałek o 18 widziałem :D. Pani z długi paznokciami, która powiedziała że nigdy niczego nie ugotowała brzydziła się tym iż jej koledzy ugniatali pomidory dłońmi. Ta pani pewnie dużo chodzi do restauracji i tam spożywa posiłki tylko czy ona sobie zdaje sprawe co robią na takiej kuchni czy jej nie plują do talerza a później patrzą jak kobiecina ze smakiem wszystko zjada. :D

POZDROWIENIA dla fanatyków knota na TV4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po sposobie zachowania się jednej osoby, to wyrośnie nam druga Doda (poobcinał bym jej pazurki, są trochę za długie :lol: ) :roll:

To był mój jeden z pierwszych komentarzy po kilku minutach odkąd ujrzałem tą osobowość (nie pamiętam nawet imienia, hehe :P ). I jeszcze dodam,że zmyłbym dla niej ten kilogram tapety na twarzy :lol: Może, pod tym makijażem ukrywa się jakaś piekna kobieta, hmmm, kto wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz pani z długi pazurkami zapamiętałem tego gościa o inne orientacji tragedia no i ten kogut z zakolami wystroil się jak na pokaz mody. :D Normalnych ludzi na tym castingu nie było, lub raczej nie normalni wybrali takich uczestników.

Następny BB5 powinien być ze zwierzętami: 5 piesków i 5 suczek różne rasy ale byłby hicior. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten eurogejek rozbraja mnie tekstami. widac ze wyuczone ale zabardzo nie wie co oznaczaja :) "mądre słownictwo, inteligentni" - jestem ciekaw skad to wywnioskowal (wypowiedz na temat pozostalych mieszkancow) bo chyba nie z tego co narazie prezentuja, bo nikt sie nie wykazal szczegolnie polotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest gejem tylko tancerzem :)

 

eurogejem dla mnie pozostanie, a co ma do tego tancerz? widocznie jakis gatunek (przepraszam za okreslenie) pedalski - skoro taka linie obrony wybral. bo przeciez nie kazdy tancerz sie tak zachowuje, np. mam ziomka, jest tancerzem i nie musi zaciagac jak gej, ani nie ma gestykulacji takiej dosc specyficznej. sztuczna sensacja, cieply chlopaczek i tyle, hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja nie kumam po co zrobili ten BB Extra po 23.Co zeby zobaczyc jak ktoś sie kompie nago(tak jak wczoraj,widziałem w zapowiedziach po 20),albo że ktoś polazł do sauny w samym bikini(też dziś widziane).Moge się mylić,ale jeżeli ktoś widział ten BB Extra po 23( a ja nie moge bo codziennie na 8 do szkoły), to niech powie co tam wogóle jest.I czy warto w piątek sobie obejrzeć,czy sobie darować i oglądać US Open,albo siedzieć na forum 8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,nie ogladam tych [beep] i [beep].Do pracy ide przed 7 wstajac zaraz po 5,a klade sie najwczesniej po 23...Po co Ci tyle snu?Tracisz czas :lol:

 

 

 

 

 

 

To taki zart... :wink: Siedz na forum i ogladaj lepiej jakies sporty...

 

Edycja RafiX: Wykasowałem obraźliwe wyrażenia.

Jaja sobie robisz?To bylo obrazliwe?Dla kogo?To bylo nazwanie rzeczy(tych osob) po imieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest gejem tylko tancerzem :)

 

eurogejem dla mnie pozostanie, a co ma do tego tancerz? widocznie jakis gatunek (przepraszam za okreslenie) pedalski - skoro taka linie obrony wybral. bo przeciez nie kazdy tancerz sie tak zachowuje, np. mam ziomka, jest tancerzem i nie musi zaciagac jak gej, ani nie ma gestykulacji takiej dosc specyficznej. sztuczna sensacja, cieply chlopaczek i tyle, hahahaha

 

a nawet jak jest to co w związku z tym :)

Ale zreszta o czym ja mówię w kraju, w który m wszystko co inne jest złe: http://www.gazetawyborcza.pl/1,82709,4460640.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...