Skocz do zawartości

Big Brother Gwiazd w TV4


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak pełni ten domek dalej swoją funkcję :wink: Dzięki za odpowiedzi, zobaczę zarówno ten serial jak i program Wesołowskiej. Napiszę szczerze - nigdy nie oglądałem tych wymienionych pozycji :roll:

 

A więć "czwórka" będzie musiała budować nową chatę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Big Brother nadal popularny

Na pięciu polskich eliminacjach były kolejki osób, które chciałyby spędzić trzy miesiące pod czujnym okiem Wielkiego Brata, kamer i widzów TV 4, pisze Super Express.

Jak pisze SUper Express, w każdym mieście były dwa etapy selekcji i w każdym wybraliśmy po trzydzieści kilka osób. Oznacza to, że wstępną selekcję przeszło na razie ok. 200 osób. Teraz najtrudniejsza część selekcji - w Londynie.

 

media2.pl

8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile będzie następna edycja, przecież tak długo juz tego nie było... Dla mnie to jest dziwne i z ankiet, które widziałem większość mówi, że nie będą tego oglądali a więc może nie będzie następnej edycji. Chociaż niektóre momenty w tym programie były fajne.

 

pozdrawiam james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kto teraz zostanie Wielkim Bratem, TVN po zakończeniu III edycji ujawnił tożsamość osoby która przez trzy edycje była anonimowo Wielkim Bratem - a był nim Jarosław Ostaszkiewicz, który prowadził jeszcze w TVN show "Oko za oko" po zakończeniu Big Brothera.

Czy w TV4 Będzie "stary" Wielki Brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Big Brother 4.1", który zostanie wyemitowany na antenie TV4 już we wrześniu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko potencjalnych mieszkańców domu Wielkiego Brata. Już ponad dwieście osób zadeklarowało chęć poprowadzenia programu.

 

Wśród nich jest liczne grono gwiazd show biznesu.

 

Big Brother 4.1 cieszy się wielką popularnością. I to nie tylko wśród osób, które pragną zamieszkać w domu Wielkiego Brata. Do dzisiaj ponad dwieście zainteresowanych zgłosiło chęć poprowadzenia programu. W grupie tej jest liczne grono gwiazd show biznesu (m.in. prezenterzy i aktorzy popularnych seriali).Nie jest jeszcze przesądzone czy program Big Brother 4.1 poprowadzą tylko gwiazdy show biznesu, czy też towarzyszyć im będą nowe, nieznane szerokiej publiczności osoby. Na dzień dzisiejszy prowadzone są rozmowy z popularnymi prezenterami i aktorami seriali. Wśród nich są osoby, które same zadeklarowały chęć uczestnictwa w reality show.

 

Źródło informacji: INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to zaczęła się już czwarta edycja Big Brother'a :wink:

 

Hmm... Moje wrażenia 8)

 

Brak loga tego programu w dolnym rogu ekranu. Tak dziwnie jakoś :roll:

Czyżby same modelki dostały się do domu Wielkiego Brata? :roll:

Tak patrząc po sposobie zachowania się jednej osoby, to wyrośnie nam druga Doda (poobcinał bym jej pazurki, są trochę za długie :lol: ) :roll:

Czyżby dwie osoby które zapoznały się na castingu, spotkały się ponownie, tym razem w nowym domu? Bo takie odniosłem wrażenie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna pikseloza ze studia... jakosc nie powala generalnie, ten napis na zywo fatalnie. ale najbardziej irytuje mnie ta techniawa ktora caly czas leci w tle.

 

jeszcze co zauwazylem, to ze ta ich strona - oprocz tego ze prosty portal spolecznosciowy, nie ma nic ciekawego a serwerki lekko nie wyrabiaja.

 

co do merotyki programu sie nie wypowiem bo nie chce mi sie za duzo zlego dzis mowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...