Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślicie, który z kanałów BBC bedzie najlepszy? Ja osobiście czekam na BBC Knowledge z programami dokumentalnymi, a dla dzieci BBC CBeebies, bo na CP na dobrą sprawę nie ma programu dla przedszkolaków, podobnego do Mini Mini w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o jeden kanał na tydzień, ale o kilka dobrych pozycji. Konkrety: vh-1 classic, mtv two, hbo, comedy central, ewentualnie tvp sport, movies 24. Oczywiście chciałbym sci-fi od nbc ale enka zabrała, z tych kanałów bbc wiele dobrego spodziewam się od knowledge, być może entertainment a reszta, niech przynosi radość innym klientom cp, podobnie jak E!.

 

Na stronie CP z lista kanałów w pakietach pojawił się wielki napis" Uwaga! Zaprezentowana na stronie oferta jest chwilowo niepełna" Czy ktos wie o co chodzi, czyzby jednak nerwy im puściły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu się domaga nowych kanałów?

 

ja nie zauważyłem nikogo!!

 

ja osobiście chciałem tylko wiedzieć czy od nowego sezonu żużlowego będzie dostęp do Ekstraligi, którą po tym sezonie utracili!!

 

A pozostali chcieli wiedzieć czy pojawi się opcja dodatkowa premium w postaci HBO

 

 

A co do nowej strony ma jak dla mnie jedną podstawową wadę!!

nie ma na niej żadnych aktualności!!

a oferty nie potrafią pewno zmotać z okazji tunera HD i Telewizorów Samsung, które ni jak się nie kalkulują w promocji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko go przejrzałam jeszcze dokładnie go nie czytałam, ale sporo jest o technologi HD, jest też specjalna oferta HDTV dla abonentów, po otwarciu informatora widzimy Prezesa Dominika Libickego, są dwi strony z krzyżówkami dla dzieci, jest wywiad z Dodą, piszą o dekoderze z twardym dyskiem, o LCD, sporo jest też o kanałach CP. Nie zauważyłam żadnych zapowiedzi nowych kanałów.

Narazie nic więcej nie mogę napisać.

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny+RelaxMixFilm 64,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna oferta HDTV dla Abonentów Cyfrowego Polsatu :D

Pierwsza oferta: Telewizor LCD 32" HD Ready

Samsung LE32R82B

Dekoder HD Samsung DSB-H370G

Cena zestawu z dostawą 3699,-

 

Druga oferta: Telewizor LCD 37"FULL HD

Samsung LE37M87B

Dekoder HD Samsung DSB-H370G

Cena zestawu z dostawą 5299,-

 

Możliwośc zakupu dostępna wraz z Umową programową tylko dla stałych Abonentów Pakietu Familijnego, Pakietu Familijnego i Relax Mix oraz Pakietu Familijnego i Relax Mix Film.

Zamówienia przyjmowane są od 1 listopada 2007r. do wyczerpania asortymentu.

 

Wszystkie informacje pochodzą z listu przysłanego przez Cyfrowy Polsat razem z informatorem "Dla Ciebie" i rachunkami.

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny+RelaxMixFilm 64,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć nieźle na[beep]e w głowie aby oferować LE32R82B w cenie 3699,- wraz z tunerem... :lol::lol::lol:

Ten TV LCD kosztuje 2700 zł bez łaski plus tuner w CP za 399 (na własność) daje razem 3100,- Toż to zdzierstwo a nie promocja... promocją by było i napędziło by rynek jak za 2700 ten TV był w promocji razem z tunerem :!::!::!:

Osobiście kto nie głupi kupi sobie Panasonic'a TX-32LX70P za 3200,- i dokupi sobie tuner za 400,- to jest wtedy jakość... :)

Pozdrawiam wszystkich idiotów z CP . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Cyfrowy Polsat nie informuje o dołączeniu nowych kanałów. Jednak myślę, że to niedługo nastąpi. Nie wierzę, że Cyfrowy Polsat poprzestanie w tym roku na dodaniu kanałów BBC, szczególnie po tym co dołączyła jedna z konkurencyjnych platform. Czyli krótko mówiąc według mnie w każdej chwili możemy spodziewć się jakichś nowości. Myślę, że cały czas trwają rozmowy w sprawie dołączenia nowych kanałów. Przecież Cyfrowy Polsat nie po to zyskał tak wielu abonentów, żeby ich teraz stracił. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to CP jest firmą a nie organizacją charytatywną, która generuje zyski. Skoro może na niewiedzy klientów zarobić to gratulacje dla nich za pomysłowość z tą promocją. :D Takie kroki ze strony CP doprowadzą wcześniej czy później do sytuacji gdzie starzy abonenci naprawdę zmianią platformę na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie ma obowiazku kupowania zestawu. Mozna kupic sam dekoder i dowolny telewizor. Wiec nie wiem w czym problem. Jak sie ktos da naciagnac to jego problem...choc w dobie internetu to juz chyba niemozlwe. Zauwaza, ze zestawy im nie ida to zmienia cene. Z drugiej strony ciekawe jaki wplyw na cene ma sam polsat a jaka producent sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz to Ty napisałeś. Co do nowych kanałów, to ilu jest abonentów, to tyle jest różnych gustów, każdy ma prawo żądać kanału, który mu się podoba, bo nie jesteśmy jedynymi abonentami, jakoś w C+, n-ce też są tacy abonenci, a zresztą, co to komu przeszkadza, że ktoś sobie pojęczy, czy pomarzy, to jest wolny kraj. Jeśli chodzi o dekodery HD, ta ich promocja dla obecnych abonentów to jest zdzierstwo. Mogli by zrobić, że za dodatkową opłatą, niezrywając starej umowy, tylko ewentualnie podpisać Aneks udostępnić sam dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam pewna ciekawostkę...

 

Wszystcy się szczerzą że N dała aż 9 kanałów filmowych...

No dobra spoko 9...

Ale nie którzy zapominają że Film boxy wraz z HBO znalejśc mogą sie nie tylko w N:)

Movies 24 będzie tez w C+ a nie wyk;uczone ze i w CP:)

Czyli wyjdzie na to że N dała tej jesieni tylko 2 kanały które beda tylko w N, natomiast CP da ich 4 BBC:)

A tak mysląc jeżeli CP da jeszcze HBO i Filmbox oraz Movies 24 to kanałów bedzie 11 nowych:)

 

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...