Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słoneczna telewizja przygotowuje się do uruchomienia trzech nowych stacji tematycznych. -Pracujemy bardzo intensywnie nad kanałem informacyjnym, nad kanałem młodzieżowym, nad kanałem muzycznym - powiedział w Biznes Wydarzeniach Mirosław Błaszczyk, Prezes Zarządu Polsatu.

zródło tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacyjnym - to pewnie na bazie tv biznes (tylko kurde na [beep]e im superstacja? no i czy cnn polska?

 

młodzieżowym - ?

muzycznym - ?

 

w wypadku tych ostatnich może chodzić o Play TV, a może Play to zupełnie inna para kaloszy. Co raz ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał młodżieżowym moze być zapowiadany od dawna Animax.

Raczej nie o Animaxa im chodzi, ponieważ Animax jest kanałem zagranicznym i jego dystrybucją w Polsce ma zająć się HBO Polska, ale Animax mógłby wejść do oferty CP jako kolejna nowość :), a Polsat ma na myśli zapewne własny kanał tematyczny taki jak np. Polsat Zdrowie i Uroda, Polsat Sport; tworzony we wspólpracy z polskimi i zagranicznymi firmami.

 

Co do tych kanałów tematycznych, które tworzyć planuje Polsat to jeśli się naprawdę nie postarają to pewnie będzie tak jak pisał mateo.poznań będą to "kanały niskich lotów", jak na razie to jedynie Polsat Sport i PS Extra zasługują na pochwałę :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakaś telewizja uruchamia swój PIERWSZY kanał muzyczny to z definicji musi on być niskich lotów bo trzeba przyciągnąć widownie. Dopiero z czasem jeśli będzie popularny to wyewoluuje w kilka kanałów poświęconych określonym stylom muzyki. Treba docenić CP za próbę i trzymac za nich kciuki, może z czasem loty wzrosną. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie potrafi rozmawiać z TVP.

N'ka załatwiła wszystkie kanały TVP w miesiąc.

Pewnie polsat się szczypie z kasą.

 

Polsat nie umi z TVP albo raczej TVP nie umi z Polsatem ? :roll:

n wtedy szybko wziola wszystkie kanaly TVP bo dopiero wystartowala i chciala miec jak naj wiecej waznych kanalow. Z ta dobra oferta ktora dzisiaj posiada n, to watpie zeby sie np. dzisiaj tak dobrze dogadali. Tak moje mysli.

 

No coz, moze jeszcze cos z tego bedzie . . . a gdy nie, to abysmy sie pocieszyly przez dwa lub trzy dni. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia koncern NBC Universal wprowadza do Polski dwa kanały filmowe. Będą to stacje Sci Fi Channel oraz Universal Channel. Dystrybucją obu kanałów w Polsce zajmuje się firma Proyektor.

Informacja pochodzi ze strony http://www.wirtualnemedia_pl

 

Czy ktoś wie czy będą dostępne w Cyfrowym Polsacie :?:

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny + Relax Mix Film 64,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że kanały SCI-FI i Universal Channel pojawią się w n-ce, coś mi mówi że umowa nie obejmowała jedynie usługi PICTURE BOX ale także kanały które mają być uruchomione w przyszłości. Nie mniej jednak nie musi to oznaczać że kanały byłyby w n-ce na wyłączność.

 

A co do wcześniejszej wypowiedzi

Polsat nie potrafi rozmawiać z TVP.

N'ka załatwiła wszystkie kanały TVP w miesiąc.

Pewnie polsat się szczypie z kasą.

 

Gdyby Polsat nie negocjował twardo umów z nadawcami ceny pakietów nie byłyby takie "znośne" jakie są obecnie. TVP Sport to z pewnością nie jest szczyt marzeń abonentów CP a bynajmniej większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się, ale co poradzić :?: patrzcie niby Cyfra też ma na pieku z TVP a jednak mają inny sygnał, przez światłowód z tego co wiem, mają co jakiś czas AC3, a N-ka nie ma. @Digi ja twierdzę, ze te kanały wejdą do oferty Cyfry. Zrozumiałbym gdyby jakość była byle jaka Jedynki i Dwójki, bo nie mają miejca na TP, ale brać z analoga w tych czasach to lekkie przegięcie i kpina, no, ale też nie mają miesjca na TP, więc lekko można wybaczyć, ale z analoga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana już jest data startu PlayTV i coś o ramówce:

W noc sylwestrową, z 30 grudnia 2007 na 1 stycznia 2008, ruszyć ma oficjalnie kanał erotyczno - rozrywkowy Play TV, który przygotowuje Polsat. W dzień stacja nadawać będzie programy rozrywkowe i lifestylowe, zaś na prawdziwą erotykę przyjdzie czas po godz. 23.00. W ofercie kanału znajdzie się m.in. talk show Zbigniewa Lwa - Starowicza.

 

Ramówka Play TV składać się będzie z około 30 formatów. - Od 20 do 30 proc. z nich stanowić będą produkcje polskie, przygotowane przez zewnętrznych producentów - mówi nam Bogusław Chrabota, redaktor naczelny Polsatu, odpowiedzialny za nowy kanał. Do tej pory nakręcono odcinki pilotażowe 12 programów. - O tym, które z nich ostatecznie wejdą na antenę, zdecydują badania - dodaje Chrabota.

 

Spośród krajowych programów, w części rozrywkowej, nadawanej od 12.00 do 23.00, znaleźć się ma talk-show "Seks według Lwa", którego gospodarzem będzie znany seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Inne przygotowane polskie produkcje to m.in. magazyn lifestylowy "Iluminator", interaktywny plebiscyt "Dziewczyny na ekran" oraz programy zatytułowane "Przytul mnie mocniej" czy "W duecie". Polską audycją w bloku erotycznym, emitowanym od 23.00 do 3.00 w nocy, ma być natomiast talk-show Kamili Kośny "Darkroom", nie zabraknie także wyprodukowanych w naszym kraju filmów.

 

Zagraniczna cześć repertuaru Play TV pochodzić będzie od różnorodnych dostawców, m.in. kanadyjskiej firmy Chum City. W paśmie rozrywkowym widzowie obejrzą m.in.: "The Truth About The Sexes" (australijski talk-show o tajemnicach płci), "Celebrity Special" (program o życiu gwiazd), "The Wonderful World of Sex" (angielski przewodnik po świecie erotyki), "Chum TV Special" (erotyczny przewodnik po świecie) czy "Sex/life" (program poradniczy o życiu seksualnym). Programami z zagranicy, które pojawią się w części erotycznej, będą poza filmami formaty "Sex Confessions" (opowieści o seksie), "Sexploracje" (magazyn o światowych tendencjach erotycznych) czy "Das Crazy Sex Show" (program o seksie na całym świecie).

 

- Grupą docelową Play TV będą mężczyźni z większych miast i o wyższych dochodach - mówi nam Chrabota. Stacja na pewno pojawi się w Cyfrowym Polsacie, ale nie wiadomo na razie, jak będzie dokładnie usytuowana w ofercie platformy. Najprawdopodobniej analogicznie jak dostępny już u tego operatora angielski Playboy, nowy kanał będzie sprzedawany w osobnym pakiecie.

 

Polsat będzie chciał wprowadzić Play TV także do sieci kablowych. Część rozrywkowa ma być zaoferowana do nadawanych jeszcze w wersji analogowej podstawowych pakietów. - Zależy nam na szerokiej dystrybucji - podkreśla Chrabota. Inaczej będzie z blokiem erotycznym, który będzie dostępne jedynie w cyfrowych pakietach operatorów kablowych i osobno płatny.

 

Do czasu wprowadzenia nowej ramówki Play TV nadal pokazywać będzie repertuar tymczasowy złożony z archiwalnych programów Polsatu. Stacja nadaje próbnie z satelity Hot Bird w wersji kodowanej (Nagravision 2) od maja br.

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...