Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ta usługa będzie dodatkowo płatna to ja na pewno podziękuję. Już i tak płacę jeden z droższych abonamentów i dla jakichś odgrzewanych kotletów nie będę robił wyjątków. 

 

Co innego gdyby CP umyślał sobie paczkę Eleven... wtedy nie tylko bym ją wykupił, ale też przedłużył umowę na następne lata. Jeśli więc któryś z klakierów Ziggy'ego to czyta  :read: oświadczam, że moja dalsza przyszłość z waszą słoneczną platformą uzależniona jest od paczki Eleven  :popcorn:

 

Szalom :hello:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę posty niektórych osób, to nie wiem czy się śmiać czy po prostu płakać na was. Żal wam będzie 10 zł na usługę która będzie miała wiele do zaoferowania np. na wakacjach, czy w górach gdzie jest wi-fi. Przykładowo masz pakiet za 59,90 zł i 10 zł szkoda. Nie rozumiem tego. W 10 dni do skarbonki po złotówce albo jedna paczka fajek mniej ;)

 

Ps. Piszę z telefonu wiec przepraszam za błędy

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiłem nieco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Wasze posty to mi sie smiać chce.

Chcecie żeby platforma sie rozwijała a gdy jest mowa o opłacie to z miejsca informacja "ja nie bede płacić", " jestem tyle lat, należy mi się",  "mam premiuma więć albo mam to za darmo albo narazie".

 

Obstawiam, że gdy CP by miala eleveny to byście je chcieli mieć w pakiecie sport HD.

Ludzie opamiętajcie się. Albo chcecie zmian na plus i za to placicie albo pozostajecie przy tym co macie.

 

A skoro nie odpowiada to zapraszam w takim razie do NC+ gdzie za to samo wybulicie półtora razy więcej :))

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla jak byla tak bedzie ale nie na dekoderze. Na dekoderze Ci co maja pakiet ipla mix dostana pakiet o tej samej zawartosci w VOD cpgo mix. Poza tym to nie jest powod do wypowiedzenoa umowy. Z reszta w ipli mix masz kilka materialow dostepnych na dekoderze a reszta dostepna poza dekoderem jak chociazby 23 kanaly. Calosc jest powerd by Ipla xD na dekoderze poza zmianami w wygladzie, prostrzym zamawianiem i wyszukiwaniem materialow nie bedzie sie to roznic od Ipli no i dostepem do On The Go.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości - usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby proste ale co Zonie powiedziec?

To juz proste nie jest.

Do tej pory kupowala ipla premiery i ogladala tvp vod na dekoderze na ipli.

Na kompie nigdy z ipli nie korzystalem.

 

Juz teraz pyta np dlaczego nie ma reklam np na Pierwszej Milosci a np na polsatowskim innym serialu np Powiedz tak na evoboxie reklamy sa.

I ten i ten jest polsatowski.

Na hd7000 reklam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się już tam zalogować ?

Bo loguje sie na tego meila i hasło co w ICOK i mam

Błąd logowania. Nieprawidłowy login lub hasło.

 

W sumie w ICOK mam 

ON THE GO (urządzenia mobilne)

 
nieaktywny
 
 
To chyba nic z tego nie będzie.
Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pytania do rozeznanych w temacie użytkowników:

1. Dekodery, które obecnie wspierają Iplę, otrzymają stosowną aktualizację?

2. Będą aplikacje na iOS/Androida, podobnie do tego, co ma HBO GO?

3. Ta witryna internetowa zostanie oparta o jakąś mniej egzotyczną platformę? Żadna współczesna przeglądarka nie wspiera już Silverlighta.

4. Czy wszystkie materiały, które dostępne były w ramach pakietu Ipli, pozostaną na CP GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak wszystkie dekodery HD CPT oraz Evobox otrzymaja aktualizacje.

2. Bedzie aplikacja Cyfrowy Polsat VOD

3. Ipla jest oparta na silverlight, a ze CPGO jest powered by Ipla zostaje to na razie tak jak jest

4. Dostepnosc pakietow bedzie bardzo podobna rozszezona o nowe opcje zalezne od posoadanego pakietu (catch up tv)

Edytowane przez Crash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News zmieni się w Super Polsat

Telewizja Polsat chce przekształcić nadający w naziemnej telewizji cyfrowej kanał sportowy Polsat Sport News w stację Super Polsat. Ma ona nadawać większość ramówki z udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Na antenie poza sportem znajdą się filmy czy seriale.

 

- Złożyliśmy w KRRiT wniosek o zmianę nazwy oraz charakteru programu na wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem osób dotkniętych dysfunkcją narządu wzroku oraz słuchu - mówi wirtualnemedia_pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

W  stacji Super Polsat, która zastąpi nadający na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej Polsat Sport News, poza sportem mają się pojawić też filmy czy seriale. 70 proc. pozycji z ramówki ma być dostępne dla osób z dysfunkcją narządu wzroku (poprzez audiodeskrypcję) oraz słuchu (poprzez napisy czy lektora języka migowego).

 

za:wirtualnemedia_pl

całość:http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-sport-news-zmieni-sie-w-super-polsat

 

 

Czy tylko naziemnie czy czeka nas też zmiana na satelicie,czy będą to dwa niezależne kanały bo jeśli nie  :?:

to rebrandingiem tego już nazwać chyba nie będzie można

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...