Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dostęp do obu programów które mówią o biznesie,tzn.TV Biznes i TVN CNBC Biznes.Moim(ale zaznaczam że moim prywatnym zdaniem).TV Biznes jest namiastką tego co przedstawia TVN.A jeśli chodzi o Play TV,to włączcie w godzinach póżno wieczornych TELE5 lub Polonie1.To samo tylko brak numerów sex telefonów.A TVP Sport do takiego poziomu,jaki prezentuje Eurosport,może dojdzie po2012 roku(jeżeli nadawcy zagraniczny zostawią sprzęt TV).O komentatorach nie wspomnę.Żeby nie było nieścisłości.Mam wykupione obydwa pakiety,tak jak C+,tak i CP.Piszę to bo wiem że jakbym tego nie napisał posądzilibyście mnie o piractwo.Nie leży to w mojej naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam tak naprawdę tylko i wyłącznie na informacje kto pokaże w przyszłym roku żużel polski.

 

Na TVP Sport nie mamy co liczyć w CP bo w końcu to konkurencja i poniekąd dwa pseudo jakościowe kanały tvp1 i tvp2 mówią wiele o stosunkach miedzy tvp a polsatem i rzekomych toczących się rozmowach!

 

Akurat na wiosnę skończy mi sie lojalka wiec pójdę tam gdzie jest żużel !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

georg, Polonii i Kultury nie biorą z nadajników naziemnych, bo naziemnie nie nadają, więc i jakość dobra. Natomiast porównaj to z jakością programów TVP1 i TVP2. Sygnały te CP bierze (z dużym prawdopodobieństwem) z nadajników naziemnych. Stąd ta nieziemska różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu nie dogadaja sie z cyfra zeby ona dostarczyla im TVP. Przeciez oni non stop cyfrze udostepnija ze swojego tp Cinemax2, Superstacje, Fox Life, AXN, AXN Sci-Fi i AXN Crime. Cyfra natomiast tylko Cinemax. Powinni sie postarac i brac TVP.

 

Edycja RafiX: Czy ja nie po polskiemu napisałem wyżej? :roll:

 

P.S. Sory ale bylem wczasie redagowania postu a ty wtedy napisales o tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zawsze muszę upomnienia wypisywać na czerwono? Wyżej podałem link, gdzie można tą dyskusję kontynuować. Trzymajmy się tematu koledzy :roll:

 

Jeszcze jeden post a obiecuję, że wszystkie wypowiedzi nie związane z tematem wylecą do kosza. Jak ja baaardzo jestem cierpliwy co do Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Systems zwolnił transponder dla CP

 

Niemiecki operator T-Systems opuścił kilka dni temu transponder 78. satelity Hot Bird 8 (13°E) o częstotliwości 12.265 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4. Wkrótce pojawią się tam kanały HD Cyfrowego Polsatu (m.in. Polsat Sport HD i Polsat HD).

 

wreszcie sie cos ruszylo choc HD narazie nie planuje ...

 

tvpolsat.info

 

logo play tv

 

248logo_playtv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat zapowiadał uruchomienie kilku kanałów HD. Jako pierwszy ruszy 12 października Polsat Sport HD. Do końca roku dołączy do niego Polsat HD, natomiast po 6 miesiącach od startu oferty HD pojawią się jeszcze cztery kanały z z kategorii film, rozrywka i edukacja, jednak nie są znane szczegóły.

Więcej: https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=37797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...