Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15. września prawdopodobnie zostanie uruchomiony nowy kanał telewizji TVN, poświęcony religii- ciekawe czy ten kanał będzie dostępny na CP? :?:

Tutaj @Bartek dobrze pisał. Kanał jest tworzony tylko i wyłącznie na potrzeby n, który zasili pakiet bezpłatny - "informacje i rozrywka". Start jest planowany oczywiście na 15 września, z tym, że już tydzień wcześniej wystartuje z emisją wewnętrzną (taka sama sytuacja jak z TVN CNBC). Zapomnijcie na razie o tym kanale :wink:

 

Niby przedstawiciele ITI mówią, że nie chcą robić konkurencji dla TV Trwam. Ale my w to oczywiście nie wierzymy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mają w ofercie Zone Club, więc strata TVN Style dużo by nie zmieniła.

Mogli by wprowadzić jakieś kanały muzyczne. Bo w CP takich brak.

Przecież jest MTV, VH1, Viva, 4Fun.TV i wiele innych FTA, więc w CP są kanały muzyczne, ale zgadzam się, żę powinni wprowadzić dodatkowe, a najlepiej tematyczne, a nie kolejny klon MTV, czy Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle tylko narzekacie i mówicie, że jest mało sportu. Czy 6 kanałów (od 12.X - 7) to tak mało. A jak by już dołączyli coś nowego i wzrosła by cena to dopiero by było wtedy narzekanie na maksa. Jak ktoś chce więcej sportu to niech przejdzie do konkurencji. Co do NBA to rozgrywki tej ligi są dostępne tylko w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z całkiem innej beczki. Wiadomo że w Polsce ma sie pojawić Sci-Fi Channel (tylko nie wiadomo dokładnie kiedy). Tylko teraz pytanie do którwej platformy zostanie dołączony, ktoś cos wie??

 

Wskazywałoby na to, że do C+ i do N, które mają kontakty z NBC Universalem. Ale to nie znaczy, że nie będzie go i w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się na SatKurierze informacja o możliwości pojawienia się nowego kanału dla kobiet: Style produkowanego przez E! Entertainment. Nie wiem czy to nie jest trochę napychanie kanałów na jedną tematykę, choć na wielu zachodnich platformach normą jest że widzowie mają do wyboru wiele kanałów z danego zakresu tematycznego. Wystarczy tylko popatrzeć na kanały muzyczne które u nas można policzyć na palcach jednej ręki nawet jeżeli jeden palec mamy obcięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do SPI International Polska w sprawie Nonstop Kino na Cyfrowym Polsacie i o to jaką dostałem odpowiedź:

 

Witam,

Prosimy o chwilkę cierpliwości. Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu zostaną podpisane umowy z operatorami sieci kablowych i wszystkich platform cyfrowych. Niezwłocznie kiedy to nastąpi zostanie wysłany oficjalny komunikat do wszystkich zainteresowanych - oczywiście również do Pana.

 

Pozdrawiam serdecznie

Marzena Mikłaszewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zbyt piękne aby było prawdziwe aby kanały SPI były we wszystkich 3 platformach cyfrowych, no ale cóż zobaczymy.

 

Wszystko rozstrzygnie się w najbliższym tygodniu, więc czekam na info.

 

Ja oczywiście jestem jak najbardziej za, aby kanały były obecne wszędzie, bez żadnej umowy na wyłączność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...