Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwlekałem z przedłużeniem umowy i... dalej zwlekam, chciałem premium(z VOD-ami), multiroom za 0zł(był za 5zł) i dodatkowo hd. To teraz fakt premium jest tańszy , ale bez vod, multiroom za 0 zł(ale bez dekodera hd), sagemcomy z dzierżawą hd 5000 też(dla mnie on odpada-jest za wolny)-jest coraz lepiej. Ewentualnie jakie inne dekodery by były, mój echoś 400-e chyba by u mnie nie został przy nowej umowie z multiroomem, a w takim razie który -może samsung HD?

Może w sobotę wybiorę się do APS-u i zobacze co tam dla mnie mają :roll: Takie to nowości :? Powinni jakoś bardziej motywować abonentów do zostania, nie jest jeszce najgorzej, ale mogło by być troszkę lepiej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ofercie telewizyjnej dla nowych Klientów oraz w ofertach utrzymaniowych

 

Z dniem 8 listopada 2011 r. wdrożone zostają zmiany w ofercie dla nowych Klientów oraz w utrzymaniu.

 

Najważniejsze zmiany:

* brak dekoderów SD CPT w wybranych ofertach dla nowych Klientów oraz w ofertach utrzymaniowych. W ofercie nadal pozostają dekodery SD od producentów innych niż CPT,

* dostępność dekoderów SD CPT tylko w usłudze Multiroom,

* dekoder Sagem ESI88 dostępny jedynie w Ofertach Premium.

 

W ofertach dla nowych Klientów usunięty zostaje dekoder SD CPT, który dotychczas był dostępny w cenie 49 zł.

 

Nowi Klienci:

 

Premium: HD 1zł lub HD PVR 1zł +5zł czynszu po promocji

Familijny HD + 2 (F+1): HD 1zł lub HD PVR 49zł +5zł czynszu po promocji

Familijny HD + 2 (F+0): HD 49zł lub HD PVR 99zł +5zł czynszu po promocji

Familijny HD (Mini HD): SD 1zł (nie CPT) lub HD 49zł +5zł czynszu po promocji

 

Podmiany dekodera dla obecnych abonentów:

 

Premium: HD 1zł lub HD PVR 1zł +5zł czynszu po promocji (7m-cy rabatu)

Premium (elastyczne): HD 1zł lub HD PVR 1zł +5zł czynszu po promocji (6m-cy rabatu)

Familijny HD + 2 (F+1): HD 1zł lub HD PVR 1zł +5zł czynszu po promocji (7m-cy rabatu)

Familijny HD + 2 (F+0): HD 1zł lub HD PVR 49zł +5zł czynszu po promocji (5m-cy rabatu)

Familijny HD (Rodzinny HD): HD 49zł (bez czynszu) lub 1zł +5zł czynszu po promocji (4 m-ce rabatu)

Rodzinny HD (Mini HD): HD 1zł +5zł czynszu po promocji lub SD (nie CPT) 1zł (5m-cy rabatu)

 

Kwota abonamentu w okresie promocyjnym/rabatowym uzależniona jest od dotychczasowego pakietu.

 

Ponadto dekodery SD CPT nie będą już dostępne w ofertach utrzymaniowych w promocji z Pakietem Rodzinnym HD z możliwością zejścia do Pakietu Mini HD.

 

DEKODER DODATKOWY

Wycofane zostają oferty z dekoderami SD CPT w promocjach z dekoderem dodatkowym. Schemat funkcjonowania oferty pozostaje bez zmian.

 

MULTIROOM

Dekodery SD CPT nadal będą dostępne w usłudze Multiroom - dekodery na udostępnienie - aktywacja i udostępnienie 29zł.

Opłata abonamentowa:

0zł przy Premium i Premium elastycznym,

5zł przy Familijny HD + 2 (F+1)

10zł przy Familijnym HD + 2 (F+0)

 

OFERTA PREMIUM

Zmianie ulega dostępność dekoderów PVR. Dekoder Sagem ESI88 dostępny będzie tylko w ofercie Premium.

 

 

DEKODER DODATKOWY (dotychczasowy staje się dodatkowym)

 

Okres promocyjny jest taki sam jak na dekoderze głównym.

Abonament po promocji:

Premium: Mini Extra HD - 4,90zł lub Mini HD - 1zł

Familijny HD + 2 (F+1) - Mini Extra HD - 9,90zł lub Mini HD - 4,90zł

Familijny HD + 2 (F+0) - Mini Extra HD - 14,90zł lub Mini HD - 9,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś mi napisać czy dobrze zrozumiałem te nowe warunki ?

Umowę podpisałem w styczniu tego roku na pakiet Familijny HD -> Mini HD z dekoderem SD, czy w takim razie mogę zrobić aneks umowy i otrzymać pakiet Rodzinny HD -> Familijny HD z dekoderem HD za 49 zł? lub za 1zł z czynszem najmu 5 zł, i czy przy zmianie otrzymam jakieś miesiące gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie obowiązuje zasada:

 

Zasady upgrade'ów sprzętu dla stałych klientów:

 

a) z podwyższeniem pakietu podstawowego:

 

dla dekodera SD - oferty utrzymaniowe powinny pojawić się w każdym momencie trwania okresu podstawowego (oprócz gratisowego)

 

dla dekodera HD - oferty utrzymaniowe powinny pojawić się już 15 m-cy przed zakończeniem okresu podstawowego, niezaleznie od długości umowy.

 

B) bez podwyższenia pakietu:

 

dla dekodera SD i HD - oferty utrzymaniowe powinny pojawić się 6 m-cy przed zakończeniem okresu podstawowego

 

W okresie między 15 a 6 m-cy do zakończenia okresu podstawowego - przy braku wyboru pakietu dodatkowego tj.: sport HD lub extra HD, klientowi narzucony zostanie pakiet HBO na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się dla tego iż w Bundeslidze są 2 szlagierowe mecze mecz BAYERN - BORUSSIA DORTMUND oraz Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen, a jak wiadomo w Borussi gra 3 polaków.A okno otwarte będzie dal wszystkich platform cyfrowych.

 

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Bundesligą wśród polskich kibiców, kanał Eurosport 2, w porozumieniu z kluczowymi operatorami kablowymi oraz platformami cyfrowymi, uruchomi otwarte okno w dniach od 16 do 30 listopada. Szlagiery Bundesligi z Polakami w głównych rolach będą mogli zobaczyć na żywo abonenci platformy cyfrowej CYFRA+, n oraz abonenci cyfrowi telewizji kablowych: Vectra, TOYA, INEA, Promax, którzy na co dzień nie mają dostępu do Eurosportu 2. Cyfrowy Polsat w ramach własnej promocji również zwiększy dostępność kanału Eurosport 2 dla swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie chcę nic sugerować, ale zastanawia mnie wypowiedź BBC na profilu BBC Knowledge:

 

bbcc.jpg

 

 

Owszem, druga część trochę p[beep]sa, ale pierwsza część wypowiedzi jest dosć ciekawa. Czyżby były prowadzone jakieś rozmowy, które coś w końcu skutkują? Proszę nie robić wrzawy, bo to i tak nie wiadomo. Wklejam ten screen, ponieważ jest to dość ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...