Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie o jakiś zmianach w ofercie CP bez potwierdzenia jest bez sensu. Teraz w sieci pewnie wielu będzie dzieciaków, którzy różne bzdury będą pisać. Lepiej skupić się na tym co pewne a nie zajmować się jakim dziwnym wpisem, i to nie na forum a na SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie od BBC Knowledge świetny kanał usunięciem go będzie dużą stratą dla CP jestem fanem motoryzacji i nie tylko BBC K oglądam codziennie i jestem zawiedziony takimi poczynaniami CP zastąpieniem go NG albo Disney mija się z celem kto to będzie oglądał. Do CP przeszedłem z C+ dla jednego kanału E! Entertainment i co się okazało TAK CP rezygnuje z E! krew mnie zalała. Póżniej przyszedł czas na TV 1000 zastąpili do Comedy Central żenujący kanał same starocie które każdy widział po 10 razy. I teraz to BBC szczęście w nieszczęściu że Top Gear 15 sezon rusza 1 lutego to zdążę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby podpisali umowę na F1 w pełnym HD to wybaczył bym im te poczynania z kanałami. Jak nie chcieli płacić więcej za BBC to i pewnie na F1 w HD się nie zgodzą. Oj uciekłbym już dawno do N gdyby nie fakt że w N nie obejrzę raczej F1, a nie wiem do końca jak to jest z tym niekodowanym niemieckim RTL-em. Gdybym do N przywędrował chociaż Polsat główny to już bym mógł raczej uciekać, a treningi obejrzałbym w internecie na streamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i tak 3 kanały za 4, bo ten czwarty nie dość że z taką samą ramówką to jeszcze nie do osiągnięcia w pakiecie który mam tj.Fam. +r.mix+hbo, a te 4 kanały BBC były, zresztą i tak to porażka(oczywiście dla niektórych)

 

Nie 3 a 2. Fox i Fox HD oraz NG i NG HD ( od marca ) mają takie same ramówki. A Fox już jest w ofercie CP.

Czyli tak naprawdę dodają dwa kanały. Disney oraz NG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to te kanały już macie na liście? Dopóki ich nie będzie można oglądać, to ich nie ma. Prezes zapowiadał BBC HD ponad 3 lata temu. :lol2: Miało też być TVP HD. I co? Są, ale w n i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DVBmaniak kanał NGC HD będzie dostępny w pakiecie Familijnym HD tak samo jak reszta kanałów dziś się dowiedziałem.

NGC HD bedzie w pakiecie HD i Extra HD a nie w Familijnym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy oficjalne info do APSu, że kanał NGC HD do Pakietu EXTRA HD wchodzi i do "starego" Pakietu HD.

Na partyline opowiadają bzdury (to żadna nowość :) więc nie ma co ich słuchać.

 

Aha i najbardziej rozbawiło mnie to zdanie :)

W najbliższym czasie przekażemy materiał opisujący jak postępować przypadku kontaktu Abonenta zgłaszającego chęć rozwiązania Umowy na podstawie wycofania kanałów, a w szczególności jak przekonać Klienta, że nowe kanały są wyższej jakości i stanowią lepszą ofertę.

 

 

żeby nie było wątpliwości cytuję z maila otrzymanego od CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie :lol: to jest firma, kon by sie usmial. Ja juz nie wiem czy tam w ogole ludzie normalni pracuja na lubinowej. :D

Samo za siebie mowi ze kanaly sa marne, no ale coz taki cyrk tylko w CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

To mój debiucik - pierwszy wpis na forum. Widzę, że temat BBC w Cyfrowym Polsacie wzbudził ogromne zainteresowanie. Patrząc z perspektywy lat to nie pierwsza taka wymiana kanałów w CP. Starzy Abonenci są przyzwyczajeni, choć jest to wkur... Oto parę wspomnień:

1)TVN Gra zastąpiło ITV na głównej liście (po likwidacji TVN Gra ITV powróciło na główną listę)

2)Travel zastąpił Discovery Travel&Adventure (kanał Discovery ostatnio powrócił do CP, teraz jako TLC)

3)Nickelodeon zastąpiło Jetix Play (dodanie kanału Playhouse Disney można więc umownie uznać za powrót kanału Disneya dla najmłodzych)

4)Filmbox zastąpił TV1000 (tu mam nadzieję, że i ten kanał powróci wraz z całą paczką Viasat)

5)Comedy Central pojawiło się za E! (tu też mam nadzieję - choć marną, że i ten kanał wróci)

6)Nie mówiąc o sytuacji, gdy Polsat zrezygnował z własnych kanałów: ON, ONA, JUNIOR itd. i wprowadził do oferty zagraniczne m.in. Fox Kids, a jak wiadomo po latach kanały tematyczne Polsatu powróciły (Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat JimJam)

To tak na gorąco. Ponadto współpraca BBC z CP to przykład szorstkiej przyjaźni. Otóż informacja o pojawieniu się kanałów BBC w CP i to na wyłąćzność, była zaskoczeniem na rynku. CP wypromował kanały BBC w Polsce (w ulotkach kanały BBC były wyróżniane, ponadto trafiły do głównego, czytaj z wielu odbiorców, pakietu Familijnego), natomiast kanały BBC znacznie uatrakcyjniły ofertę CP. Korzyści wspólne. Zgrzyty pojawiły się później. Szumnie zapowiadano dodanie kanału BBC HD. Według CP (o ile mnie pamięć nie myli) kanał BBC HD miał być dołączony na podstawie wcześniejszej umowy, na mocy której dołączono kanały BBC do CP. BBC chciało na ten kanał jednak nowej umowy (pewnie innej ceny) i się nie dogadali, a BBC HD pojawiło się u konkurencji. Kiedy TVP planowało uruchomić własną platformę chodziły informacje, że BBC jest gotowe zerwać wyłączność z CP i dołączyć do oferty TVP. Gdy koniec na wyłączność się zbliżał Cyfra+ i n ogłosiły, że dodadzą kanały BBC do swojej oferty. N otrzymało na wyłączność kanał BBC Knowledge HD. To też zaskoczenie - według mnie taki kanał powinien dostać najpierw CP na wyłączność - skoro BBC wiedziało, że umowa z CP się kończy, a kanały będą oferowane też innym, to powinno czymś zachęcić CP, nawet za cenę ustępstw ze swojej strony, by jakoś dowartościować z punktu widzenia biznesowego swego dotychczasowego partnera. Może i tak było, ale informacja o dodaniu wersji HD do n i to na wyłączność była podana już dawno, więc odnoszę wrażenie, że tak nie było, a pojawienie się komunikatu o usunięciu kanałów BBC z CP pojawiło się w ostatnich dniach, więc negocjacje musiały jeszcze trwać. Niewątpliwie jest to porażka obydwu stron - CP traci śietne kanały, natomiast BBC znika z oferty czwartej platformy w Europie i to też idzie w świat (wiem, że to marne pocieszenie).

Co do nowych kanałów - to National Geograpchic i Fox (z wersjami HD oczywiście) są ze rozpowszechniane przez jedną firmę p. Murdocha. Dołączą więc do innych jego kanałów w CP (Fox Life i Nat Geo z wersjami HD i Fox HD). Pamiętam jak p. Murdoch inwestował w TV Puls. Wtedy móiło się, że nie może TV Puls emitować hitów wyprodukowanych przez koncern p. Murdocha, bo prawa do nich ma Polsat. To dowodzi słuszności teorii, że obaj partnerzy biznesowi muszą nawzajem odnosić korzyści ze współpracy, a także jej przedłużania.

Ponadto dołączenie Playhouse Disney też było kwestią czasu - niedawno CP podpisał z Disneyem umowę na mocy której CP emituje w VOD filmy Disneya. Czytaj - hity, które przyciągną widzów. To znowu dowodzi słuszności teorii, że obaj partnerzy biznesowi muszą nawzajem odnosić korzyści ze współpracy, a także jej przedłużania. Wiem, że to znowu marna pociecha.

Szkoda, że w Cyfrowym Polsacie nie mogą po prostu dodać nowe kanały, zostawiając stare w ofercie. To jest tak, jak Ktoś wcześniej napisał na Forum - nie wiadomo, czy się cieszyć, czy płakać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest aż tak żle. :D

 

Pozdrawiam.

Właśnie że jest bardzo źle BBC Knowledge szanowałem za odcinki TOP GEAR.Co prawda teraz lecą powtórki ale miałem nadzieje że puszczą niebawem 15 sezon.BBC entertaiment lubiłem za Najsłabsze ogniwo,Prawdziwe przekręty,Top GEAR

BBC cbeebies i Life style są mi obojętne.Nigdy nie miałem dostępu do NGC ale wydaje mi się że to tylko Kolka NG WILD.

Najlepiej nie widzi mi się też Fox raczej niczym szczególnym nie zachwycą chyba że to mają być stare odcinki Skazanego i Roswell.Disney Playhouse jest zdecydowanie lepszy niż BBC Cbeebies.Wydaje mi się że BBC podniosła płace za udostepienie swych kanałów a CP jest zbyt chciwy

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...