Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@regedit, to że F1 jest nadawane na Polsat HD wcale nie znaczy ze jest w HD. jest tylko upscalowane, choć to nie wina CP a samego Bernie Ecclestona bo podobno nie jest przekonany na 100% do tego ruchu. chyba ze coś się zmieniło ostatnio.

tak faktycznie w HD na Polsacie masz ze 2 seriale i wydarzenia.

mało.

 

Zmieniło się. Bernie w końcu kupił odpowiedni sprzęt i od 2011 wszystko poza kamerami na bolidach ma lecieć w HD.

 

skoro tak to nie wiedziałem.

ale trudno, zniosę Kubicę w SD w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę subtelnie ostrzec, że zgadywanki kanałów, które mogą być potencjalnie dołączone (lub w ogóle zgadywanki) bez jakiegokolwiek poparcia faktami mogą się dla zgadującego skończyć nieciekawie - nie tolerujemy czegoś takiego na forum... Proszę się trzymać faktów, a nie własnych życzeń.

 

Jedynym faktem jest to że paczka BBC znika z oferty CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni coś dać w zamian (oczywiście jeśli zabiorą cztery kanały to tyle samo powinni dodać) albo zdecydować się na obniżkę abonamentu. A tak na marginesie to te cztery kanały BBC są niewiele warte ich program jest marny i przez cały okres kiedy były w Cyfrowym Polsacie nie wzbudziły mojego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni coś dać w zamian (oczywiście jeśli zabiorą cztery kanały to tyle samo powinni dodać) albo zdecydować się na obniżkę abonamentu. A tak na marginesie to te cztery kanały BBC są niewiele warte ich program jest marny i przez cały okres kiedy były w Cyfrowym Polsacie nie wzbudziły mojego zainteresowania.

 

Piotrek87, każdy ma własne zdanie. u mnie CP był jeszcze tylko i wyłącznie dlatego, że moje dziecko ogląda cbeebes.

na polsacie sport też juz praktycznie poza boksem oraz galą ksw raz na kilka miesiecy a także treningami F1 nic ciekawego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej rezygnacji będzie ze względu na Cbeebies. U mnie to również ważna pozycja. Musieli by się naprawdę bardzo postarać żeby mnie zatrzymać. Swoją drogą to coś nie gra w relacjach CP z nadawcami. Chyba rozmawiają z pozycji siły, a to wszystko jest do czasu.

No nic, Solorz moich pieniędzy na Cypr już nie wywiezie :)

No to zastaje:

www.n.pl / promocje

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nastawiam na n. Tymbardziej że rusza DVB-T więc Polsat będzie dostępny. Jeżeli zrezygnuje to z powodu... Cinemax HD i tego jak mnie potraktowali kiedy opłacam "pełny" pakiet. Do dnia dzisiejszego się nie doprosiłem ani o nową ofertę ani o włączenie kanału. Likwidacja BBC spadła mi dosłownie z nieba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem polityki firmy. czemu caly czas cos usuwaja? w tym momencie jedyne co moze zrekompensowac to, to zlikiwdowanie paczki bajki i muzyka - umieszczenie tych kanalow w familijnym. mogli by tez umiescic axn-scifi i crime w familijnym. wogole te paczki male z kanalami nie premium to jest glupi pomysl. w tym tempie za pare lat z polsatu zostanie tylko paczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfrowego Polsatu nie ma jeszcze żadnej informacji na temat wycofania paczki BBC z ich oferty również na ekranie mojego telewizora taki komunikat się jeszcze nie pojawił.

Kolego oglądnij:http://www.youtube.com/watch?v=RRGrD4Q1GYM

To wszyscy znamy ale to jest od BBC co z CP czemu milczy na infolinii ani wczoraj ani dziś nic nie wiedzą. Wielce zdziwieni tym co im mówiłem że mają BBC zniknąć.

Czy ktoś wie do kiedy była umowa na TVNy w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dostałęm na emaila (zarejestrowany jestem w ich Channel Review)

 

Drogi Panelisto,

 

Z przykrością zawiadamiamy, że kanały tematyczne BBC – BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i Cbeebies, 1 lutego 2011 roku zostaną usunięte z oferty Cyfrowego Polsatu. W celu uzyskania dodatkowych infromacji prosimy o bezpośredni kontakt z operatorem. Numer Centrum Obsługi Klientów Cyfrowego Polsatu to 801 08 08 08.

 

Pragniemy także poinformować, że kanały z portfolio BBC – BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC Knowledge HD oraz CBeebies, już wkrótce dołaczą do BBC HD, na platformie n, zaś BBC Entertainment i BBC Knowledge, podobnie jak BBC HD, znajdą się w ofercie platformy Cyfra+.

 

Zamierzamy nadal dostarczać polskim widzom wybór najlepszych brytyjskich programów. Zakończenie współpracy na wyłączność z Cyfrowym Polsatem oznacza, że kanały BBC będą mogły zostać udostępnione innym operatorom – a więc i nowym widzom.

 

Kanały BBC można także oglądać za pośrednictwem wielu operatorów kablowych.

 

Chcielibyśmy dowiedzieć się jaka jest Twoja opinia na ten temat, dlatego też prosimy o udział w dyskusji.

 

Pozdrowienia,

Zespół Channel Reviewer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to wcale nie załuje ze paczka BBC zniknie z oferty CP .Dla mnie nudne programy no moze jedynie Cbeebes no ale moze w zamian CP podłączy Mini-mnini od Cyfry bo w końcu cos by sie nalezało za kanały Polsatu albo Disney Playhose tez bardzo dobry kanał dzieciecy moze i lepszy niz Cbeebes. I powtarzam jezeli chodzi o mnie to ja za tymi kanałami płakać nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...