Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurrrr... co się dzieje z tą platformą? 3,5mln abonentów , to już do czegoś zobowiązuje, jeżeli mi usuną BBC Lifestyle [pozycja 246 - genialna (f*ck)] i Gordona Ramsaya, to od razu lecę zerwać umowę, nie chcę tych gniotów od Viasatu, na [beep]ę mi kolejny kanał przyrodniczy, jakiś explorer, i masakryczny TV1000000?? Nieee :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja,takie rzeczy tylko w CP.Bardziej opłacałoby im się dogadać z BBC,przecież to dobre kanały i do tego z obcego tp.Viasaty napewno wynagrodziłyby tą stratę,ale gdzie je upchną?? TV1000 w familijnym za BBC Entertaiment to byłoby coś.Taka odpowiedź na Ale Kino! Ogólnie dziwną politykę prowadzi CP.Lepiej jakby postawili na jakość i treść kanałów czyli BBC + Viasat a wyłączyli większość śmieci typu dodatkowe AXNy ,ESPN czy kanały Zone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego GÓWNA jak robi CP to nigdzie nie widziałem. Mój ulubiony kanał BBC Knowledge zostanie wycofany. Wiecie co CP to totalne dno. Dopłacę do zerwania umowy ale za wszelką cenę odchodzę z tego SZAMBA. Co oni sobie myślą, za kogo mnie mają za jakąś szmatę co można jej wciskać byle [beep]iane kanaliki zamiast czegoś co lubię i jestem przyzwyczajony?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Rozdział 5. Warunki świadczenia Usług

§ 7

5. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych

w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby, jeżeli

wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych.

W szczególności zalicza się do nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania

programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu nadawania,

zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O zmianach

takich Abonenci/Użytkownicy będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego

komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta/Użytkownika

lub poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu)

informacyjnego dotyczącego zmiany, lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na

stronie internetowej Cyfrowego Polsatu i w programie dla Abonentów. W takim przypadku Abonentowi

przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia,

jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu

Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej

bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

To jest ich regulamin i na tej podstawie mamy 30 dni czasu aby rozwiązać umowę bez konsekwencji o ile info o zniknęciu BBC się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...