Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie pisać głupoty. @jacekplacek, kolega @budzik936 nie poda źródła, ponieważ wyssał sobie tą informację z palca. Jedyne zapowiedzi CP to takie, że operator zapowiedział poszerzenie oferty o kolejne kanały HD. Także kanałami, które w/g mnie mają szansę w bliższym lub dalszym odstępie czasu dołączyć do CP, to BBC HD i Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooo Cyfra zaszalała.......... dużego kopa HD dostała......... a co zrobi badziewny CP...

- nie doda BBC HD bo jak tu za taki kanał zawołać 5 zł :lol2:

- nie doda CinemaxHD bo Cinemax jest dostępny w najwyższym pakiecie... i nawet nie może być za 5zł :lol2:

 

@Orion... "ASA" to ty zobaczysz... chyba kawał Q..... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanału BBC HD na razie nie będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu, bo jak przekazała nam rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu, Olga Zomer: "strony nie porozumiały się co do warunków biznesowych dystrybucji BBC HD na platformie CP."

 

satkurier.pl

 

Można się spodziewać, że ten kanał prędko nie zagości w słonecznej platformie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym jest szansa, że w przyszłości do oferty telewizji "n" dołączą pozostałe kanały BBC (BBC Knowledge, BBC Lifestyle, CBeebies i BBC Entertainment), gdy tylko skończy się okres wyłączności dla Cyfrowego Polsatu.

Napewno jak skonczy sie wylacznosc w CP to kanaly zagoszcza w n. Kto wie czy sie nie skonczy podmianmi w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że konkurencja daje nie znaczy żę Polsat nie da...

Po zatem to że nie daje oznacza że się szanuje

No lepszej bzdury nie dało się napisać.......... Czy Animal Planet HD to tandeta?? Czy History HD to tandeta... czy Viasaty to tandeta... o wy[beep]u TV1000 nie wspomne i dodaniu Filmbox'u... największej śmiry świata chyba... zaraz po TVN HD+1 :lol2:Cinemax HD też jest dobrym kanałem... nie da się oglądać non stop "zabili go i uciekł..." :/

 

Ogarnij się... proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooo Cyfra zaszalała.......... dużego kopa HD dostała......... a co zrobi badziewny CP...

- nie doda BBC HD bo jak tu za taki kanał zawołać 5 zł :lol2:

- nie doda CinemaxHD bo Cinemax jest dostępny w najwyższym pakiecie... i nawet nie może być za 5zł :lol2:

 

Tak myślałem ,ze BBC nie będzie w Cp. Cp dodaje coś gdy musi. Oni liczą tylko kasę .Dobrze ,ze mam tylko familijny. A ostatnio chcieli abym przeszedł z umowy na czas nieokreślony na czas określony .I co zaproponowali? Dekoder HD za 5 zł miesięcznie. Wyśmiałem ich. Bo lepszy z dyskiem mam z C+ za darmo. Strasznie ten Polsat jest [beep]y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta platforma jest po prostu żałosna, cieszę się że już nie jestem ich klientem :P

 

Chciałeś powiedzieć, że Twoi rodzice nie są już klientami CP tylko się chyba przejęzyczyłeś :>

 

To, iż na chwilę obecną nie będzie BBC HD, nie oznacza, że w ogóle go nie będzie. Pamiętajmy, że CP niektóre kanały dodaje jako ostatni po konkurencji (chociażby było tak w przypadku MTVN HD czy Eurosport 2 HD).

 

@patryk691, to, że CP skończy się umowa na wyłączność z BBC nie musi oznaczać, że kanały te znikną z oferty. Jeśli jednak by się tak stało, to zapewne większość skorzysta (dzięki nowemu regulaminowi, który jakiś czas temu wszedł w życie) z możliwości bezkarnego rozwiązania umowy z CP. Wśród tych osób z pewnością będę i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC HD tym dziwne........... i niezrozumiałe bo obiecywali go latami... a tu ciach pierwszy jest u konkurencji :lol:

 

Z nowości... CP został Orłem Rzeczpospolitej dla najefektywniejszej firmy... niech się cieszą... do czasu aż POLSAT wejdzie do N i C+... a w temacie DVB-T zaczyna coś drygać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanału BBC HD na razie nie będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu, bo jak przekazała nam rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu, Olga Zomer: "strony nie porozumiały się co do warunków biznesowych dystrybucji BBC HD na platformie CP."

 

satkurier.pl

 

Można się spodziewać, że ten kanał prędko nie zagości w słonecznej platformie...

Niby jakieś potwierdzenie (a raczej zaprzeczenie, że kanał pojawi się w ofercie CP) przez panią rzecznik prasową CP nastąpiło, ale zastanawiam czy do końca wierzyć w to co mówi pani rzecznik :roll: Pamiętacie, jak było w przypadku bodajże MTVN HD, też pani rzecznik zaprzeczała jakoby kanał miałby pojawić się w CP, a następnego dnia MTVN HD zameldował się na liście głównej :] Czas nam wszystko wyjaśni...

 

@NoExist PS. Chyba powinieneś napisać "...kanał nieprędko zagości..." lub "... kanał nieszybko zagości..." żeby to było napisane poprawnie gramatycznie, bo jak można " prędko nie zagościć" :] Można tak w ogóle gdzieś prędko nie być :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zarząd CP to twarda sztuka w negocjacjach co widać po wynikach finansowych- jak wspomniał:

 

Z nowości... CP został Orłem Rzeczpospolitej dla najefektywniejszej firmy... niech się cieszą... do czasu aż POLSAT wejdzie do N i C+... a w temacie DVB-T zaczyna coś drygać :)

 

N-ka i C+ muszą ostro iść bo stawali się coraz słabsi, CP odczeka parę tygodni i uzyska to samo za znacznie niższą cenę.

Bo że ten kanał zagości ( i inne też) to nie mam najmniejszych wątpliwości.

 

Ps.

 

Ha ha ha, jaki tekst :D

Cały Cyfrowy Pol[beep]. Ta platforma jest po prostu żałosna, cieszę się że już nie jestem ich klientem :P

 

A.... pampersa już zmieniłeś :?::?::?::wink:

bo mi coś tu zalata :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...