Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@p_96glin, czy ty w ogóle czasami używasz mózgu :> . Zarówno Travel Channel, jak i Zone Romantica nie wylecą moim zdaniem, ponieważ oba kanały CP współdzieli z Cyfrą+.

 

@patryk691, to, iż ty nie oglądasz nie oznacza, że inni też nie oglądają. Nie mierz wszystkiego swoją miarą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Zone romantica to jest mi obojetny, travel jest ciekawy. A tak z drugiej strony nie powinni usuwac zadnych kanalow a jedynie dodawac co jakis czas nowe aby swoja oferte poprawiac a nie pogarszac . Jesli beda tylko dodawac to nie ma mozliwosci zeby oferta sie pogorszyla, a tak to zdania sa podzielone. Jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać, dodawać... A transpondery są z gumy? Też mi się nie podoba likwidowanie kanałów. Ale ani ja ani WY tego nie zmienimy. Wszystkim się nie dogodzi. TV 1000, E!, Jetix do bani. Jak zniknęły, niektórzy o mało samobójstwa nie popełnili. :lol2: Dlaczego w CP nie ma Filmboxów? Rozwiązuję umowę! Ide do konkurencji!. A teraz? Lipa. Nic nie ma na Filmboxach. Szmira. Wolałem TV1000. To samo się tyczy jakości. Na C+ rewelka. W CP dno. Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!. Pol[beep]. Jak się czyta ten temat to śmiech ogarnia pusty. A najwięcej do powiedzenie mają Ci, którzy o CP czytają tylko na takich forach. Pozdrawiam normalnych.

PS. Nie jestem ze wsi. Mam też inne platformy. Ale bądźcie obiektywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z drugiej strony nie powinni usuwac zadnych kanalow a jedynie dodawac co jakis czas nowe aby swoja oferte poprawiac a nie pogarszac . Jesli beda tylko dodawac to nie ma mozliwosci zeby oferta sie pogorszyla, a tak to zdania sa podzielone. Jak zawsze.

Słuszna racja w końcu płacimy abonament - klient płaci - klient żąda!

Dodawać, dodawać... A transpondery są z gumy?

A co nie stać CP na zakup/dzierżawę nowych? ale po co jak można wsadzić do swojej kieszeni.Chwalą się na lewo i prawo ile to mają abonametów że ponad trzy miliony no to dochód jest.

Tak prawdę mówiąc to za nie długi czas na wszystkich platformach będą latać te same kanały kodowane w simulcrypt a jedynie co będzie je różnić to dla CP-polsaty,N-nfilmy,C+-canal... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo się tyczy jakości. Na C+ rewelka. W CP dno. Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!. Pol[beep]. Jak się czyta ten temat to śmiech ogarnia pusty. A najwięcej do powiedzenie mają Ci, którzy o CP czytają tylko na takich forach. Pozdrawiam normalnych.

PS. Nie jestem ze wsi. Mam też inne platformy. Ale bądźcie obiektywni.

 

Obiektywnie to Polsat wygrywa sportem i bajkami wśród platform.

Można polemizować z praktykami odnośnie obsługi klienta(porozumienia etc), parowaniem kart i dostępnym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Duro Hombre,jesli nie wiesz to na Hot Birdzie nie ma juz wolnych transponderow!!!

marenss-widocznie 3 miliony ludzi w tym kraju lubi ogladac bajki

Ludziom sie nie dogodzi.Zreszta wladze CP kiedys zapowiadaly ze oprocz dodawania kanalow w przyszlosci,zastanowia sie nad wymiana kilku kanalow na inne.

Co do Sportklubow-czytalem juz opinie na tym forum,takie same jak dotyczace Filmboxow.Pare osob plakalo ze Cp ich nie ma,ze czekaja juz na koniec umowy aby tylko pobiec do stoiska konkurencji i podpisac umowe.Nawet jak sie pojawia w CP to bedziecia lamentowac ze marna jakosc,kiepscy komentatorzy,beznadziejne transmisje...Walnijcie z grubej rury i zarzadajcie od razu C+ Sport w CP!No bo przeciez Cyfra ma ten kanal...

Widocznie CP ma jakis cel w zakonczeniu umowy z TV 1000,ale my tego sie napewno nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA ICH TAM SĄ NA WYŁĄCZNOŚĆ NKI I KONIEC KROPKA :D

 

ale do CP je moga dac

 

Albo ślepy jesteś albo nie sprawdzałeś.

Zobacz tu : http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telewizja/usluga_tv/pakiety/687288/

 

Nie na temat, ale nie mogę tego czytać. Jeśli już podajesz jakieś źródło, to sprawdź przez co jest nadawane. Sportkluby są w TP/Orange przez kabel, ale nie przez satelitę, wiem, bo także mam wykupione pakiety w TP/Orange. Zobacz, że są dwie oferty na stronie, przez kabel i przez satelitę.

 

Wracając do tematu, to CP leci sobie w kulki, ja osobiście uważam, że TV1000 jest lepszy od Filmbox'a, ale fakt, że Filmbox Extra jest lepszy od TV1000, ale to nie on zastępuje kanał TV1000, tylko Filmbox, poza tym Filmbox Extra jest dodatkowo płatny, tzw. kanał "Premium". Więc poco te dyskusje, jak ktoś nie wiem co ogląda i nie rozróżnia kanałów Filmbox od Filmbox Extra, to lepiej niech nie wypowiada się, albo zaczerpnie trochę informacji, żeby nie ośmieszać się, bo za dużo już jest postów pozbawionych sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dziwna ta polityka CP. To już trzeci kanał, który zostanie wycofany poprzez zamianę na inny (po Jetix Play i E!). Jako rekompensatę powinni przynajmniej dołączyć jeszcze Filmbox Extra i Filmbox Family oraz dogadać się odnośnie Viasat History i Viasat Explorer lub Universal Channel i Sci-Fi.

 

Tak naprawdę to chyba czwarty wycofany kanał:

 

1. Discovery Travel & Adventure --> Travel Channel

2. Jetix Play --> Nickelodeon

3. E! Entertainment --> Comedy Central

4. TV 1000 --> Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać, dodawać... A transpondery są z gumy?

A co nie stać CP na zakup/dzierżawę nowych? ale po co jak można wsadzić do swojej kieszeni.Chwalą się na lewo i prawo ile to mają abonametów że ponad trzy miliony no to dochód jest.

sądzisz, że transpondery kupuje się w Biedronce? Zapewniam Cię, że nawet na Stadionie Dziesięciolecia ich nie było. Liczba ich jest ograniczona i nie tak łątwo zdobyć kolejny. Ktoś inny musi zrezygnować, zeby Polsat mógł dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP swego czasu dodawał beznadziejne kanały jak E!, Wedding TV, niektóre kanały Zone. Ale TV 1000 to nie jest zły kanał, gdy wywalili Jetix Play nawet tego nie zauważyłem, z E! było to samo. Powinni wywalić Wedding, przez ponad 2 lata może kilka razy widziałem ten kanał więcej niż jedną minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...