Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyleci jak wyleci...... a co z resztą kanałów Filmbox'u... gdzie extra i gdzie family...?

No jak to gdzie :] U konkurencji :>

 

Już myślałem, że CP gorszego ruchu niż wyrzucenie ze swojej oferty kanału E! nie może zrobić, no ale proszę bardzo jak człowiek może się mylić :? Nie dość że wyrzucają jedyny kanał od Viasatu jaki posiadali w swojej ofercie (i to jako jedyna w Polsce platforma), to w zamian wrzucają jakiś :/ Filmbox :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzwonilem do CP w sprawie filmboksow i konsultantka powiedziala ze dadza Filmbox i Filmbox HD. Czyli tylko zamianka z TV1000 na Filmbox i dodadza Filmbox HD. Filmbox Extra i Family nie dolacza tak mi powiedziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nieodparte wrażenie że CP nie zależy na tym żeby utrzymywać trend wzrostowy jeśli chodzi o ilość abonentów. chcę widzieć po pierwszym kwartale tego roku ich wyniki finansowe i ilość abonentów. po ostatnich bezmyślnych ruchach CP wydaje mi się że skurczy im się ilość abonentów i to bardzo... Oni robią wszystko żeby ludzie sami odeszli do konkurencji. Jeszcze tak beznadziejnej polityki z ich strony nie pamiętam. :? żenada ehh... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, w tym przypadku nie jest inaczej, idą po najmniejszej linii oporu, czyli coś odejmą tam dodadzą, osobiście też nie rozumiem polityki CP, widocznie mają za mało abonentów płacących duże abonamenty, więc CP nie stać na dodawanie kanałów tylko zastępowanie.

 

Według mnie CP znów zrobiła krok do tyłu, zastąpiła kanał więc umowy nie można rozwiązać. Widocznie pan prezes "loczek" wie lepiej co jest dobre dla abonentów. Mam nadzieję, że się kiedyś obudzą ze snu lidera na rynku platform cyfrowych "9,90" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie tak dawno chcieliscie na tym forum zeby CP dolaczyl kanal(y) Filmbox :D Teraz sie okazuje ze ten kanal jest do bani i nikomu sie to nie podoba... :> Ale tak na serio-Kiedys myslalem ze jesli CP ma u siebie TV 1000 to naturalna koleja rzeczy jest dolaczenie innych kanalow Viasat.Lubie te marke,mieszkam w Finlandii gdzie Viasat nadaje 14 kanalow i cieszylem sie ze w CP jest TV 1000,chociaz oczywiscie rozni sie od tego nadawanego w Skandynawii.Podejrzewam ze po 3 letniej obecnosci oraz zgromadzeniu odpowiedniej ilosci widzow wladze Viasat zaproponowaly juz zupelnie inne warunki nowej umowy i byc moze nie byla ona juz tak korzystna dla CP,stad decyzja o jej nieprzedluzaniu.Szkoda,naprawde szkoda...Jakis czas temu juz chodzily pogloski ze TV 1000 chce byc dostepny takze dla innych odbiorcow,wiec moze wkrotce pojawi sie w C+ lub N-ce.Mysle ze jesli tak sie stanie to tam gdzie on zawita,pojawia sie takze inne kanaly Viasatu-Explorer,History a moze nawet Spice...Polityka CP jest dziwna ale moze jest w tym jakis cel.Nie wiemy przeciez na jakich warunkach TV 1000 mialby byc dalej obecny w CP.Byc moze nadawca Filmbox czyli SPI ktory jest wlascicielem m.in Kino Polska zlozyl ciekawa oferte,zapowiadano wprowadzenie nowych kanalow tej stajni-ActionBox, FashionBox i FightBox.Moze w przyszlosci zobaczymy je wlasnie w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zamienili Zone Romantica na Filmbox to też niektórzy by mówili, że takie fajne programy były na tym kanale i że po co go usuwają. Z każdym kanałem było by to samo. Innym by się to podobało, że akurat ten kanał dodają, a ten usuwają, a innym nie. Zawsze tak będzie.

 

ale po co zamieniac? nie mogliby poprostu dodawać nowe kanały nie zabierając juz istniejących?Cp ma ostatnio jakąś dziwna politykę,ze nie moze sie z nikim dogadać.najchętniej to wzieliby wszystko za darmo.wg mnie poszlo o viasaty,bo nie sadze,aby tematem negocjacji w sprawie przedłuzenia umowy byl tylko kanal tv1000.Wcale bym sie nie zdziwił,gdyby viasat chcial utrzec nosa cp i dogadał sie z n lub cyfrą+(nawet za mniejsze pieniądze) i wtedy mielibyś tv1000,viasat histry i viasat explorer w n lub cyfrze(a moze w obu platformach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są więc już 3 nowe kanały HD a będzie kolejny TVP HD i to wkrótce drodzy forumowicze ;-))

 

Tak napisał forumowicz taglaster w dziale stan aktualny. Ja myślę, że razem z TVP HD dodadzą TVP Historia i wyrzucą Wedding TV lub Zone Romantica.

 

Jakby była taka zamiana TVP Historia za Wedding lub Zone Romantica to by było świetnie. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są więc już 3 nowe kanały HD a będzie kolejny TVP HD i to wkrótce drodzy forumowicze ;-))

Tak napisał forumowicz taglaster w dziale stan aktualny. Ja myślę, że razem z TVP HD dodadzą TVP Historia i wyrzucą Wedding TV lub Zone Romantica.

nom albo poleca BBC (nie załował bym bajkowego i filmowego inne niech zostana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom albo poleca BBC (nie załował bym bajkowego i filmowego inne niech zostana)

 

No to trochę mało prawdopodobne aby wyrzucać BBC, ale jak by tak miało się stać to pewnie poleci BBC Lifestyle. Tak mi się zdaje, ale minęło już dużo czasu od 1 stycznia, więc może podpisali nową umowę z BBC. A z TV1000 kończy się 5 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem do CP i z pytaniem dlaczego dodają 2 kanały Filmbox a nie całą paczkę oraz dlaczego usuwają TV 1000 zamiast np. Zone Romantica. Jak dostane odpowiedz napisze odpowiedź co oni mi odpisali.

 

a liczysz zapewne, że sam prezes Ci odpisze?

zrobili tak, bo widocznie tak im się opłaca i tyle

a tak na marginesie jeszcze 3 dni temu był tu taki lament dlaczego nie ma Filmbox...

 

Tu ktoś pisał o tym że mają mało kasy a ja to potwierdzam. Z abonamentem przyszła mi informacja że zmieniają stawki pakietów (więcej zapłacimy) ale to dotyczy nowych i przedluzajacych wiec jedynym wyjsciem jest czas nieokreslony

 

i na tej podstawie sądzisz, że mają mało kasy? cóż za analiza finansowa...

przy umowie na czas nieokreślony najszybciej Cię łapie podwy zka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, TV 1000 jest lepszy niż Filmbox, ale widocznie ten drugi jest tańszy dla operatora, a i klienci będą się cieszyć że nowy kanał :?

To kompletna głupota że usuwają kanały, które mieli na wyłączność i które ich odróżniały od konkurencji, to już drugi kanał w odstępie niespełna miesiąca, co będzie następne, polecą BBC czy paczka Zone, a może zastąpią Travel Channel lajfstajlowym i nudnym Discovery T&L bo wynegocjują lepszą cenę?

 

Po E! moja lojalność została poważnie nadszarpnięta, ale dodali CC i Nat Geo Wild więc zmiana nie była tak bolesna, ale teraz to co innego, TV 1000 naprawdę oglądałem, zmiana na Filmbox nie jest trafiona i nie wiem czy moja lojalność jest aż tak sinla. Wreszcie się okaże że Discovery też muszą wyłaczyć :evil:

 

Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam przeglądać promocje u konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...