Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, gdybyś miał rację i informacja od Twojego tajemniczego informatora okazałaby się prawdziwa, to by się zrobiło bardzo ciekawie....na swój sposób. Pierwszy raz byśmy mieli do czynienia z sytuacją że abonenci dowiadują się o zmianie kanału w ofercie dopiero po włączeniu telewizora, gdy zamiast ich ulubionego kanału znajdują w tym miejscu zupełnie inną stację. Nie sądzę żeby mogła sobie na to pozwolić nawet największa i najbardziej bezczelna platforma. Ale....poczekamy - zobaczymy.

 

Pamiętam że raz Cyfra+ spóźniła się z podpisaniem umowy z TV4 i zamiast kanału przez 24 h była wyświetlana plansza o tym że zakończyła się umowa i trwają negocjacje. Ale podpisali umowę i po sprawie, nie wywinęli numeru i nie wyłączyli kanału bez wcześniejszej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywinęli, dobre kilka lat temu, gdzie zamiast Discovery Travel & Adventure zobaczyliśmy Travel Channel. Oczywiście travel Channel był zapowiadany przez Cyfrowy Polsat, ale nie zapowiedziano zamiany, więc także było duże zaskoczenie.

P.S.

Kiedyś też były inne przepisy i umowy, które pozwalały na dużo dla Platformy, a praktycznie na nic dla Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele ludzi chciało comedy central a teraz narzekacie, wam się tylko narzekać chce! owszem znikniecie E! to nieporozumienie, już lepiej mogł wylecieć Wedding TV, pewnie od ludzie od E! żądali dużo kasiory... póki co to jest jedyny program w tej tematyce, Wedding TV nie jest jedyny, jest Polsat Cafe, TVN Style, BBC Livestyle, Zone Club itd... szkoda E! bo tam było The Playboy Girls on Mansion :twisted:

a i ciekawe czy w Familijnym będzie Comedy Central...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie pie :censored:c zaden E! nie znika tak samo jak i nie dochodzi kanał COmedy central, nat geo i niewiadomo jeszcze jakie administratorzy powinni zamknanc ten temat na kilka dni bo pisza tu juz wszyscy bzdury

 

po pierwsze musza poinformowac wczesniej o usunieciu kanału a nie ze z dnia na dzien usuna kanał, po drugie moze zarzucimy dyskusja co n albo c+ wylaczy w tematach poswieconych c+ i n bo z tego c owidze to tu sa spekulanci z n i c+ tvn tez kiedys mieli wylaczac, potem kanały zone, i niewiem jeszcze jakie pewne jest jedno ze od 1 marca CP wylaczy wszyskie kanały grupy Polsat:d :brawo::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E! na pewno nie zniknie a te pogłoski to możecie sobie miedzy bajki włożyć zresztą w tym temacie ich nie mało. Cyfrowy Polsat nie może sobie ot jak jakiś przewoźnik kolejowy co chwila zmieniać rozkładu jazdy. Musi wcześniej zawiadomić abonentów o zmianach zachodzących w ofercie a nie tak sobie podmienić kanału na inny. Jeśli to jest prawda to gdzie jakieś oficjalne stanowisko CP w tej sprawie? Na żadnym portalu dotyczącym technologii sat itp. nawet o tym fakcie nie wspomniano (nie licząc for i shoutboksów). KITY Z SATELITY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być i tak. Właściciele E! oznajmiają że ich kanał jest nieopłacalny i kończą emisje.
To całkiem możliwe, poniweważ E! już raz został wycofany z Polski. Było to po fuzji Wizji TV z Cyfrą+ w 2002. Jednak kilka lat później powrócił i 6 lutego 2007 oficjalnie pojawił się w CP.
własnie 6 lutego.:D:D:D czyz nie wydaje sie wam że ta data jest w czymś podobna z tej która umieściłem w swoim info??:D

edit:

oj ale chyba ktoś coś przeoczył bo z info które wyczytałem na innym portalu ten kanał pojawił się 24 stycznia 2007

edit2:

http://www.atmedia.pl/oferta/kanaly/dor ... nement.htm a tu jeszcze że od kwietnia:/ takze w sumie nie wiadomo i ja odwołuje moje pytanie zawarte w tymże poście

 

@bartos_20 niepotrzebnie się wycofałeś, bo E! pojawił się w CP dokładnie 6 lutego 2007 r. w godzinach wieczornych. Rok 2007 to nie jest żadna prehistoria i nadal są dostępne w sieci wiadomości bieżące z tamtego dnia np. tutaj: http://media2.pl/media/19848-e-w-cyfrowym-polsacie.html

 

Informacja o powrocie E! w dniu 24 stycznia wzięła się zapewne stąd że tego dnia do przekazu z Hot Birda dołączono polską ścieżkę dźwiękową (patrz: http://media2.pl/media/19366-e-entertainment-polska-z-hot-birda.html) jednak kanał był wtedy jeszcze niedostępny dla polskich widzów.

 

Zatem 6 luty to doskonały dzień na wycofanie E! i wprowadzenie w jego miejsce Comedy Central. Osobiście mam nadzieję, że się nie mylisz i tak właśnie się stanie. Kiedy kilka lat temu rezygnowałem z cyfry, to CC był jedynym kanałem którego było mi szkoda. A powtórki na kanale nadającym seriale moim zdaniem są zaletą nie wadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak więc info które otrzymałem jest po prostu następstwem tego że pewnie skończyła się umowa na E! i tyle dlatego zastąpią ten kanał CC. Także niech ci co pisali że pisze głupoty lepiej już niech się nie odzywają. Ja daje info tylko wtedy kiedy wiem coś na 100%

wlasnie widac bartas te twoje rewacje

 

przykladowo post z 01.12.2009 godzina 10,21

 

nie musisz się nic martwić. Pakiet HD składa się z pięciu kanałów (discovery hd, mtvn hd, PS HD, Eurosport 1 i 2 HD). Także śmiało można wziąc. Masz dwa kanały gratis.

 

a jakos discovery nie jest w pakiecie hd w CP wiec hcyba sie pomyliles administraturzy dac mu bana za pisanie glupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak się składa że taką wiadomość rozsyłał sam polsat. A że później zmienili to to już nie moja wina. Także skup się lepiej na oglądaniu do soboty E!:D:D a nie wyszukiwaniu moich postów. Zresztą przecież wiesz też, że biore bana jeśli to info które teraz podałem się nie sprawdzi. Jeśli nie dostane bana sam usunę swoje konto czekam tylko do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 - A może podałbyś źródło swojej 'wielkiej wiadomości', którą już od jakiegoś czasu rozsiewasz? :>

No bo wiesz, jako jedyny na forum o tym napisałeś, a nikt inny praktycznie nic o tym nie wiedział... :]

Jak podasz źródło, to będziesz bardziej wiarygodny... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...